ملوانان از ویروس-آمار یو اس اس تئودور روزولت Quarantining در گوام در هتل

هونولولو—گوام دیده است صدها نفر از ملوانان از یک COVID-19-stricken, نیروی دریایی, ناو هواپیمابر سیل جزیره هتل ها برای قرنطینه.

شیوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت آغاز شد و در اواخر ماه مارس و محوری است نیروی دریایی به رهبری بحران پس از کشتی فرمانده توزیع نامه ای خواستار سریعتر اقدام به حفاظت از ملوانان خود را که باعث ترس و وحشت در میان ملوانان’ خانواده.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly رها سروان. برت E. Crozier از وظایف خود و سپس خود استعفا داد تا این موضوع از مقاومت بیش از پیام خود به این کشتی و خدمه آن نیز به بیرون درز کرده به رسانه ها.

حامل شده است لنگر انداخت در خاک ایالات متحده برای بیش از یک هفته به عنوان 4,865 نفر خدمه تست شده است برای CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus نقل مکان کرد و در ساحل. بیش از 580 ملوانان تایید شده است آلوده. یکی در بیمارستان بستری شد یکشنبه در بخش مراقبت های ویژه گفت: ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک.

بیش از 1700 ملوانان که مورد آزمایش منفی در حال منزوی در هتل ها در حالی که بیمار باقی می ماند در پایگاه نیروی دریایی, مقامات گفت که سخت اقدامات ایمنی شده اند اجرا برای جلوگیری از ملوان در تماس با مردم محلی است.

مریم رودز جمهور گوام هتل و رستوران با کانون کاهش یافته است به شناسایی هتل های در حال استفاده توسط نیروی دریایی اما گفت: به عنوان بسیاری از 10 شده اند را کنار بگذارند به خانه تا 4000 ملوانان. هفت نفر از آنها در حال حاضر متوقف گرفتن رزرو و شاهد یک کاهش چشمگیر در بازدید کنندگان به شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده او گفت:.

ملوانان’ قرنطینه است و در واقع با بهره گیری از برخی از هتل های کوچکتری رودز اضافه شده است. نیروی دریایی گرفته شده بیش از هتل ها با بیش از 300 اتاق و مهمانان دیگر منتقل شده اند به خواص کوچکتر که در حال مبارزه در میان نخواهد بود.

رودز گفت: “اقدامات لازم” در محل هستند برای حفاظت از مردم است.

Guam
ناو هواپیمابر تئودور روزولت (CVN 71) گذر اپرا بندر به کشتی آماده به شمال افریقا در گوام در فوریه. 7, 2019. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس ترنس Deleon, Guerrero)

گوام هتل غالبا میزبان اعضای ارتش و وزارت دفاع کنترل حدود یک سوم از این جزیره است که 3,800 مایلی غرب هونولولو و حیاتی استراتژیک hub برای نیروهای ایالات متحده در اقیانوس آرام.

هر ملوان ماندن در یک اتاق مجهز با دو هفته’ ارزش ملحفه و حوله و آب رودز گفت. وجود دارد بدون تماس با هتل کارگران و تنها پلیس و تیم پزشکی می توانید ببینید.

نیروی دریایی فرستاده است ماسک و دستکش و سایر تجهیزات ایمنی به هتل ها که در آن کارکنان را از مواد غذایی که پرسنل نظامی تحویل رودز گفت.

و نه از جمله ملوانان گوام است 133 تایید CCP ویروس موارد و مرگ و میر پنج از شنبه.

مقامات متمرکز در متوقف کردن گسترش ویروس Gov. لو لئون Guerrero گفت: به عنوان او اعلام کرد که ملوانان می تواند اقامت در هتل.

“من می دانم که وجود خواهد داشت یک گروه کر از cynics خواهد شد که مخالفت با این تصمیم اما در حال حاضر زمان برای ‘ما در مقابل آنها” او به خبرنگاران گفت: آوریل 1. “ما محافظت می گوام در حالی که انسانی به آنها.”

برگرد. Fran Hezel, کشیش اهل محله در سانتا باربارا کلیسای کاتولیک در دددو, گوام پرجمعیت ترین روستا گفت: مردم به احتمال زیاد نیست که ناراحت حرکت می کند.

مردم بیشتر هستند چرا که بسیاری در گوام در نیروی دریایی و یا بستگان است که.

“من آمده ام به این نتیجه رسیدند که گوام … رو به عنوان لینک های عمیق با ارتش به عنوان آن را با ایمان کاتولیک” او گفت:.

برای بسیاری از CCP ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

توسط جنیفر Sinco كويين. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de