ملوان از ناو هواپیمابر ایالات متحده می میرد از coronavirus

BEFORE EVACUATION. This file photo shows the aircraft carrier USS Theodore Roosevelt docked at Naval Base Guam in Apra Harbor on April 10, 2020. File photo by Tony Azios/AFP

قبل از تخلیه. این عکس نشان می دهد که ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت از منوی view در پایگاه نیروی دریایی گوام در اپرا بندر در 10 آوریل سال 2020 است. فایل عکس از تونی Azios/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – یک ملوانی که روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل درگذشت جمعه, مارس 13 از COVID-19 اول مرگ و میر از نزدیک به 600 مورد تأیید میان آن خدمه نیروی دریایی ایالات متحده روز دوشنبه گفت:.

ملوان که آزمایش مثبت در مارس 30, کشف شد العملی در مارس 9 و قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه از نیروی دریایی بیمارستان در گوام که در آن روزولت لنگر انداخت.

مرگ آمد 6 روز پس از توماس Modly استعفا داد به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی خود نادرست از شیوع در روزولت یکی از ما دو هواپیما حامل در غرب اقیانوس آرام است.

Modly قبلا اخراج روزولت کاپیتان برت Crozier پس از افسر و هشدار داد که این کشتی شیوع بیماری های خطرناکی می تواند ناتوان خیلی از خدمه عمومی شد.

Crozier تا به حال به دنبال تخلیه بسیاری از کشتی 4,800 خدمه پس از آن متوقف شد و در گوام در مارس 27, برای تست همه آنها و استریل کشتی, اما این ایده رد شد توسط مافوق خود.

با تعدادی از موارد ثابت نزدیک 100 در مارس 30 کهنه کاپیتان نوشت: یک طبقه بندی نشده به طور گسترده ای توزیع نامه ای خطاب به مافوق خود است که به سرعت به بیرون درز به زادگاه خود روزنامه سان فرانسیسکو کرونیکل.

“گسترش این بیماری در حال انجام است و شتاب” Crozier نوشت. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

هر دو Modly و وزیر دفاع علامت Esper ابراز خشم است که Crozier نقض کرده پنتاگون زنجیره ای از فرمان و آنها insinuated که نشت به رسانه ها عمدی بود.

آنها همچنین نگران است که او در معرض یک آسیب پذیری در ارتش آمریکا آمادگی است که می تواند تشویق دشمنان را به استفاده.

Crozier “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت در وسط یک بحران” خود را در دست زدن به این نامه Modly گفت.

“آن را تحریف حقایق از آنچه که قرار بود در کشتی” و ایجاد “یک کمی وحشت” است که غیر ضروری بود, او گفت:.

اما تعداد COVID-19 نفر از سرنشینان کشتی ادامه داد: به کوه.

با 92% از خدمه آزمایش 585 آلوده شده است با این ویروس با توجه به نیروی دریایی در روز دوشنبه.

Modly حذف Crozier از فرمان او در 2 آوریل.

‘ساده یا احمق’

اما این اقدام وزیر نیروی دریایی و سپس در مواجه با چالش از چند ویدئوها از ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی نشان داد که تعداد زیادی از روزولت خدمه کف Crozier و ذکر نام خود را به عنوان او به تنهایی راه می رفت پایین راهرو بر روی ساحل در گوام است.

بحث شلیک برانگیخته سوال که آیا و چرا نیروی دریایی سلسله مراتب نادیده گرفته بود Crozier داخلی درخواست برای تخلیه کشتی به عنوان coronavirus موارد برداشت تا در پایگاه های نظامی و عروق در جای دیگر.

پس از شلیک Crozier, Modly پرواز به آفریقای جنوبی که در آن او سوار کشتی و گفت: خدمه در یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی که عشق خود را برای Crozier بود غلط در تماس تلفنی با “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه است.”

کسانی که نظرات منفجر شده در رسانه های ایالات متحده حتی قبل از Modly بازگشت به ایالات متحده, و داشتن برانگیخته سیاسی تازه طوفان بیش, از دست زدن به همه گیر توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او استعفا داد.

او دومین دائمی و یا اقدام نیروی دریایی در 6 ماه به ترک.

سلف خود اخراج شد و پس از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئيس جمهور در حمایت از یک نیروی دریایی مهر و موم شده بودند به اتهام جنایات جنگی و جنایت کمتر از اتهامات عنوان شده علیه.

تا کنون برخی از 150 پایگاه های نظامی ایالات متحده و چندین کشتی از جمله دو هواپیمای دیگر حامل را گزارش کرده اند coronavirus موارد است.

کل موارد در میان پنتاگون پرسنل خدمات و خانواده و شهروندان و پیمانکاران بود 4,528 در روز دوشنبه.

در سراسر ایالات متحده نزدیک به 560,000 موارد گزارش شده با 22,146 مرگ و میر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im