امن و پناهگاه های زمین را به عنوان سهام پنجه بازگشت برخی از ضرر و زیان در محرک امید

حوالی مانند اوراق قرضه و طلا داد تا برخی از دستاوردهای اخیر در حالی که سهام چیتی برخی از دیروز چشمگیر تلفات در میان افزایش امید قریب الوقوع پولی و محرک های مالی برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر.

از 11:39 am ET در مارس 13, اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید که بیش از 10 درصد در روز, در حالی که 30 سال باند برداشته بیش از 4 درصد در نشانه آن است که برخی از پنجشنبه ریسک کردن وحشت فروکش کرده بود. عملکرد وزارت خزانه داری حرکت مخالف به قیمت, با افزایش بازده بودن نشانه آن است که سرمایه گذاران باید بیشتر ریسک پذیری و رها کردن پناه دارایی در جستجو برای بالاتر اما ریسک می گرداند.

در همان زمان ارزش ین ژاپن از دست داد 1.95 درصد نسبت به دلار ایالات متحده (JPYUSD) در حالی که فرانک سوئیس داد تا 0.67 درصد نسبت به دلار آمریکا (CHFUSD). هر دو ارز در نظر گرفته امن و پناهگاه پخش است که به طور معمول لذت بردن از یک افزایش در زمانی که بازار در بحران هستند.

طلا یکی دیگر از دارائی نیز داد تا برخی از پنجشنبه سود با قیمت گرانتر در دلار ایالات متحده (XAUUSD) پایین 1.31 درصد از 11:39 am ET.

عمده وال استریت شاخص سهام مشخصی خاموش باز در روز جمعه و در حالی که این تجمع به نظر می رسد به محو شدن هر سه نفر تا بیش از 1.2 درصد در زمان گزارش.

Epoch Times Photo

هنوز شاخص های Dow و S&P 500 شاخص که سقوط کرد تقریبا 10 درصد در روز پنج شنبه, به نظر می رسد رهبری خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی است.

بسیار نزدیک به این انجام می شود’

خطر در رالی به نظر می رسد مربوط به سرمایه گذار انتظارات دور از سیاستهای مالی و پولی تسهیلی برای خنثی کردن یک بلندی رکود اقتصادی جهانی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آنچه ما در حال رهبری برای بازار است که باید شروع به حل و فصل کردن (با) سرمایه گذاران در حال حاضر در انتظار دولت برای دریافت طرح اقتصادی در محل و دریافت آن به قانون گفت:” پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در نیویورک در نظرات به مهر.

سرمایه گذاران امیدوار هستند که یک مقدار پیش بینی بسته محرک است که به تاخیر افتاده حزبی کشمکش بیش از حق مربوط به جزئیات می تواند اعلام کرد روز جمعه.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin پیشنهاد کرده است انواع معافیت های مالیاتی در حالی که مجلس نانسی پلوسی, و دموکرات ها را به نام برای گسترش شبکه ایمنی برای کمک به کسانی که ممکن است از دست دادن کار به مدارس, نزدیک, ورزش عرصه نشستن خالی شرکت های هواپیمایی و لغو پروازها.

“ما در حال نزدیک” پلوسی به خبرنگاران گفت: پس از مذاکره از طریق شب.

در یک عبارت مشابه را از اعتماد به نفس است که یک معامله قریب الوقوع Mnuchin گفت CNBC صبح جمعه که دو طرف شد “بسیار نزدیک به این انجام می شود.”

اخیر سهام تار و مار و دیدنی بازگشت از نوسانات نیز رانندگی افزایش انتظارات است که بانک مرکزی نرخ-تنظیم بدن کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) را بریده بریده نرخ بهره به صفر هنگامی که آن را در دیدار چهارشنبه آینده خود را به تعیین هدف نرخ وجوه فدرال.

“با توجه به ادامه رشد در coronavirus موارد در آمریکا و سراسر جهان تیز بیشتر سفت در شرایط مالی و افزایش خطرات به چشم انداز اقتصادی ما در حال حاضر انتظار می رود کمیته برای کاهش نرخ وجوه به صورت 100 امتیاز در مارس 18,” Goldman Sachs Group Inc. اقتصاددان ارشد Jan Hatzius و همکارانش نوشت: در یادداشت روز شنبه به عنوان ذکر شده توسط بلومبرگ.

بازار باید با قیمت مناسب در حد 95 درصد احتمال که کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو بریده بریده به میزان 100 واحد به یک هدف محدوده بین 0 درصد و 0.25 درصد به آموزش مداوم FedWatch ابزار.

100-نقطه برش خواهد بود فدرال رزرو بزرگترین از دسامبر سال 2008 هنگامی که آن را به ارمغان آورد نرخ به صفر هشدار در بیانیه ای که “بازار کار شرایط را بدتر شده و اطلاعات موجود نشان می دهد که مصرف کننده هزینه های کسب و کار سرمایه گذاری و تولید صنعتی کاهش یافته است.”

کمیته را به جلسه بعدی برنامه ریزی شده است برای 17-18 مارس در واشنگتن است.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im