‘پناهگاه امن خرید در بازی’: پناه دارایی های رالی در Coronavirus نگرانی

حوالی مانند گنجينه آمریکا و طلا بسیج. در مقابل دارایی های پر ریسک مانند سهام و در حال ظهور در بازار ارز را از دست داده اند بخار به عنوان ترس در اطراف coronavirus شیوع موج دار شدن از طریق بازار و فن ترس از جهانی همه گیر.

“در دو هفته گذشته بوده است وجود دارد, مطمئن و امن خرید از گنجينه آمریکا قابل توجهی به اندازه کافی به درایو کردن بازده 20 واحد” گفت: David McAlvany مدیر عامل شرکت McAlvany شرکت های مالی. “است که به شما گفتن چیزی در مورد مردم با داشتن یک زمینه نگرانی است.”

“با ترس از coronavirus تاثیر, چینی, و, جهانی, اختلال, ما نقل مکان کرد و از شادی و سرخوشی و جدید اوج به سهام با ترس گفت:” اسپنسر McGowan رئیس McGowan گروه مالی.

بیش از 1 تریلیون دلار در ارزش بوده است محو سهام جهان پس Jan. 21 زمانی که اولین مورد عفونت کروناویروس تایید شد, در واشنگتن است.

Epoch Times Photo
این گرافیک نشان می دهد که شاخص MSCI ACWI شاخص جهانی سهام شاخص است که نشان دهنده یک مجموعه بزرگ و اواسط معاملات سهام درپوش در سراسر 23 توسعه و 26 بازارهای در حال ظهور. (رویترز)

ارزها مانند ین ژاپن و فرانک سوئیس دیده می شود به عنوان یک پناهگاه در زمان آشفته اند هر دو شده است ذینفع از سرمایه گذاران به دنبال ایمنی. سقوط دلار در برابر ین از 110.19 در Jan. 21 به 108.33 در روز جمعه.

بنابراین بیش از حد, دارای فلزات گرانبها شده است موضوع را به جوش. نقطه ای طلا, افزایش قیمت از $1547 در هر اونس در Jan. 21 در حالی که روز جمعه معاملاتی دیدم قیمت دلار 1590.

“طلا می تواند رانده بالاتر از جغرافیای سیاسی عدم قطعیت است. آن را فراهم می کند رشد و عملکرد مثبت زمانی که دارایی های دیگر به فروش خاموش” McAlvany گفت: عصر فردا در مصاحبه. “مزایای داشتن طلا در کنار دیگر بیشتر سنتی دارایی شما را افزایش می دهد مجموع بازده و کاهش نوسانات با داشتن یک دارایی است که در رفتار countercyclical روند. طلا عمل می کند مانند بیمه.”

‘بی سابقه خطرات بهداشت عمومی’

این ویروس با مرکز آن در چین تا کنون به بیش از 20 دیگر کشورها و مناطق. از جمعه, چین گزارش شده بود 213 کشته و بیش از 9,800 موارد هر چند برخی از کارشناسان نقطه به نقطه قبل از دستکاری داده ها و اطلاعات سرکوب توسط رژیم چین و اصرار رسمی آمار و ارقام نمی توان اعتماد کرد.

مقامات ایالات متحده اعلام کرد جمعه آنها را بار ورود برای اتباع خارجی که در سرزمین اصلی چین در سال گذشته 14 روز در یک سطح شیب دار تا از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس. قبلا مقامات بهداشتی فدرال دستور داد 195 آمریکا تخلیه مسافران از چین به قرنطینه شود.

Epoch Times Photo
قرنطینه کارگران در لباس محافظ بررسی اسناد و مدارک به عنوان گردشگران از منطقه ووهان خروج یک هواپیما مصرف آنها را در خانه از, بانکوک, تایلند در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در ووهان در Jan. 31, 2020. (Chinatopix از طریق AP)

“در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را تهدید گفت:” نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال آماده سازی به عنوان اگر این است که بعد از همه گیر” r. schultze ، گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

Epoch Times Photo
این تصویر ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه ژانویه سال 2020 نشان می دهد 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV). (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از طریق AP)

یک بیماری است که Dislocates بازار

وال استریت عمده به طور متوسط سقوط بیش از 1.5 درصد جمعه آب بندی آن بدترین هفته در شش ماه.

سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن تمدید سقوط خود را ظاهر می شود مجموعه خود را برای بدترین هفتگی از دست دادن در یک سال از 4.6 درصد است. پنجشنبه 2.3 درصد شیرجه شد بیشترین زیان روزانه در شش ماه.

هانگ سنگ در هنگ کنگ زیرفشار و ریختن 9 درصد در دو هفته کره Kospi آن بدترین هفته در 15 ماه از 5.6 درصد است.

در ارز مهمترین اقدام در این هفته بوده است عصبی سرمایه گذاران فروش در حال ظهور در بازار ارز برای دلار و ین ژاپن است.

طیف وسیعی از کالاها از مسی به سویا بودند ساخته با نگرانی بیش از تقاضا چینی.

نفت به تازگی آمار پایین ترین علامت در سه ماه به عنوان coronavirus گسترش تهدید برای محدود کردن تقاضا برای سوخت.

“این بنوازند منفی سرفصل همراه با دولت در واکنش به گسترش ویروس است که هنوز هم roiling بازار کمی, و آن را سخت برای بازار برای پیدا کردن که ثبات گفت:” براد بکتل مدیر عامل در Jefferies در نیویورک است.

Epoch Times Photo

مسئولان فدرال رزرو ابراز نگرانی در مورد تاثیر این ویروس.

“این یک موضوع جدی” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از انعقاد بانک مرکزی دو روز نشست در Jan. 29.

“ما به دقت وضعیت را,” او گفت:. “وجود دارد را به وضوح پیامدهای حداقل در کوتاه مدت برای چینی خروجی و من حدس می زنم برای برخی از همسایگان نزدیک خود را.”

شیوع ویروس می آید که اقتصاد چین در حال حاضر در حال رشد در آن کمترین سرعت در نزدیک به سه دهه است. ایالات متحده–چین در زمان عوارض بر صادرات کشور در سال 2019 و چین مشکلات اقتصادی ممکن است شدید تر از داده های رسمی نشان می دهد با توجه به کارشناسان.

“این است که مانند چرنوبیل در یک معنا” نویسنده و چین متخصص گوردون چانگ گفت: Epoch Times با اشاره به حادثه هسته ای رخ داده است که در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1986.

اگر وحشت همچنان تا مارس یا ممکن است آن را یک “اثر عظیم” در اقتصاد چین در این سال, او گفت:. “اگر این نیست تحت کنترل در آورد به سرعت شما باید کارخانه های ترک, چین,” او اضافه شده است.

“من نمی دانم که در آن coronavirus می رود از اینجا اما عدم قطعیت عامل تغییر ادراک از بازار که در آن شما باید به قرار دادن پول خود را” McAlvany گفت: “و شما در حال حاضر می توانید ببینید ردپای دلار در حال حرکت به پناهگاه های امن.”

“خزانه بازار شده است اساسا نهفته” McAlvany اضافه شده است. “من در 10 سال خزانه توجه داشته باشید در حال حرکت 20 واحد در دو هفته به عنوان ریشه بودن نهفته است. من نگاهی به طلا ثبات نسبی به نقره ای در حال حرکت نسبت به نقره را کاهش داد به عنوان یک سیگنال روشن است که پناهگاه امن خرید در بازی.”

امل Akan و سلامت کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de