سارک سازمان ملل پرده اضطراری بسته های مشوق برای کاهش Covid19 اقتصادی خرید اینترنتی

اسلام آباد: سارک کشورهای نورد از یک قایق از بسته های مشوق برای افزایش سرمایه گذاری های بافر کسب و کار خصوصی و تقویت رشد در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی و اختلال در فعالیت های اقتصادی در یک منطقه مسکونی با بیش از 1.8 میلیارد نفر است.

بانک جهانی به تازگی هشدار داده است که در جنوب آسیا چهره آن بدترین عملکرد اقتصادی در 40 سال با توجه به کشنده coronavirus همه گیر شده است wreaking ویران در سراسر جهان است.

آن را توصیه به دولت برای “سطح شیب دار بالا اقدام به محدود کردن بهداشت و درمان اضطراری حفاظت از مردم خود به ویژه فقیرترین و آسیب پذیرترین و در حال حاضر برای سریع بهبود اقتصادی”.

هند یک دلار 2.9 تریلیون اقتصاد – بزرگترین در 8-عضو سارک گروه در پاسخ رونمایی Rs 1.7 لاخ کرور (تومان 22.6 میلیارد دلار) طرح محرک اقتصاد ارائه مستقیم انتقال پول نقد به فقرا ارشد شهروندان و زنان و رایگان foodgrain و پخت و پز گاز به امداد رسانی به میلیون ها نفر آمار مستند.

بانک مرکزی کاهش نرخ بهره بانکی 75 واحد به وام های ارزان تر و ارائه Rs 1 لاخ کرور از نقدینگی به بازار است. همچنین یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام به مدت سه ماه فراهم شده است.

دولت به حالت تعلیق در عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد برای 6 تا 12 ماه به فضای تنفس برای شرکت در تلاش برای تضمین لازم تامین مالی renegotiating وام و تلاش برای امن دیگر نقش برجسته از بانک ها.

در پاکستان زمانی که نخست وزیر عمران خان اعلام کرد این مستند در ماه گذشته کمی وجود دارد مقاومت در ابتدا از بخش خصوصی است.

برای تسکین نگرانی های خود را به دولت اعلام کرد که یک تومان 1.2 لاخ کرور بسته نجات برای کمک به کسب و کار و مردم آسیب پذیر است. به طور جداگانه دولت تصمیم گرفته است به تخصیص 7,500 تومان کرور روپیه برای شرکت های کوچک و متوسط.

بنگلادش اعلام کرده است یک تومان 11.6 میلیارد بسته محرک برای حمایت از اقتصاد با تمرکز اولیه بر حمایت از تولید و خدمات در بخش های کشاورزی و اجتماعی, شبکه های ایمنی.

سریلانکا اقتصاد آمار COVID-19, تلاش برای غلبه بر بحران.

در مارس 31, بانک مرکزی اعلام کرد یک دلار 250 میلیون refinancing تسهیلات برای بانک ها آنها را قادر می سازد به گسترش ظرفیت وام دهی توسط 40,000 تومان کرور به کسب و کار, پیشنهاد, بازپرداخت وام moratoriums و ارائه سرمایه در گردش در 4 درصد بهره.

نپال بخش کسب و کار است که انتظار می رود به رنج می برند از دست دادن حدود 1.25 میلیارد دلار با توجه به توقف فعالیت های اقتصادی در این مستند می گوید: Umesh لعل Shrestha, معاون رئیس جمهور, دانشیار, فدراسیون نپال اتاق بازرگانی و صنایع.

مالدیو دولت اعلام کرده اضطراری 2.5 میلیارد Maldivian rufiyaa (تومان 161.8 میلیون) بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد محلی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس یک گزارش رسانه های محلی گفت.

بوتان اقتصاد است که با داشتن آن بدترین سال در تاریخ اخیر با رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده برای کاهش هر نقطه بین 1-2 درصد بسته به چه مدت این بیماری همه گیر می کشد Kuensel روزنامه به نقل از امور اقتصادی وزیر Loknath Sharma عنوان کرد و گفت.

دولت افغانستان در مورد اختصاص 25 میلیون تومان برای مقابله با بحران. بانک جهانی تصویب تومان 100.4 میلیون دالر برای حمایت از این کشور جنگ زده را اقتصاد ضعیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de