سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به سرعت می گوید روسیه آژانس های خبری است که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به طور منظم آزمایش است و هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد سلامت خود را

منتشر شده 11:43 PM, مارس 31 سال 2020

به روز شده در 11:43 PM, مارس 31 سال 2020

HANDSHAKE. A picture taken on March 24, 2020, shows Russian President Vladimir Putin (R) shaking hands with the head of Moscow's new hospital treating coronavirus (COVID-19) patients Denis Protsenko during his visit to Kommunarka hospital in Moscow. Photo by Alexey Druzhinin/Sputnik/AFP

دست دادن. یک عکس گرفته شده در مارس 24 سال 2020 نشان می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (R) دست دادن با رئیس مسکو بیمارستان جدید درمان coronavirus (COVID-19) بیماران دنیس Protsenko در طول سفر خود به Kommunarka بیمارستان در مسکو. عکس توسط آلکسی Druzhinin/Sputnik/AFP

مسکو, روسیه – رئیس مسکو اصلی coronavirus بیمارستان که از ملاقات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور یک هفته پیش آزمایش مثبت, گفت سهشنبه, مارس 31 عنوان کرملین اعلام کرد که پوتین در سلامت خوب بود.

آخرین سهشنبه, مارس 24 دنیس Protsenko ملاقات با رهبر روسیه که بازرسی Kommunarka بیمارستان در حالی که با پوشیدن یک رنگ زرد روشن hazmat کت و شلوار. اما 67 ساله پوتین نیز دیده می شود صحبت به Protsenko بدون هیچ گونه محافظ دنده.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov سریع گفت: روسیه, اخبار سازمان های که پوتین در زمان آزمایشات منظم و وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد سلامت خود را.

“همه چیز خوب است” Peskov گفت.

Protsenko گفت که آزمایش مثبت اما “احساس خوبی است.”

ارسال یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک و سبز مالش در Facebook, او گفت که او خود جدا شده و در دفتر خود و ادامه خواهد داد به کار می کنند.

Protsenko تبدیل شده است با مشخصات بالا شکل در خط مقدم از روسیه مبارزه با COVID-19 ارسال روزانه در Facebook به اطلاع روس ها در مورد بیمارستان و بیماران است.

بیش از 24 ساعت گذشته مقامات روسی گزارش داده اند که 500 مورد جدید – بزرگترین افزایش روزانه تا کنون – آوردن مجموع شمارش به 2,337 موارد و 17 مرگ و میر.

بیشترین ثبت شده در مسکو تبدیل شده است که کانون شیوع این بیماری در روسیه است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر کرملین آغاز شده است اندازه گیری درجه حرارت از مردم حضور رویدادها با رییس جمهور, درخواست روزنامه نگاران احساس ناخوشی در خانه بمانند.

ناظران می گویند روسیه قدرتمند به نظر می رسد فوق العاده آگاه از خطرات به سلامت خود را. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de