مجازات شدید خواهد بود به کسانی داده میشود پخش اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس با عواقب بدتر برای کسانی که سهوا باعث شود کسی از مرگ

منتشر شده 4:22 PM, مارس 31 سال 2020

به روز شده در 4:22 PM, مارس 31 سال 2020

مسکو, روسیه – روسیه قانونگذاران مجموعه در سه شنبه, 31 مارس در نظر گرفتن قانون تحمیل مجازات شدید – از جمله به 5 سال زندان برای مردم محکوم به پخش اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس.

اگر یک فرد گناهکار سهوا باعث مرگ یک فرد و یا دیگر عواقب جدی و با پخش “عمدا غلط” اطلاعات در مورد تهدید کننده زندگی شرایط او را جریمه نقدی تا 2 میلیون روبل ($25,000) و یا تا پنج سال در زندان است.

این طرح همچنین پیش بینی مجازات – از جمله جریمه نقدی تا 1.5 میلیون روبل و به 3 سال زندان برای آسیب رساندن به سلامت یک فرد را از طریق پخش اطلاعات غلط است.

این طرح بخشی از یک بسته از پیش نویس قانونی که همچنین با هدف اعمال مجازات سخت – از جمله به 7 سال زندان برای شکستن coronavirus قرنطینه قوانین.

اصلاحات به روسیه قانون پیشنهاد شده توسط ویاچسلاو Volodin رئیس مجلس دومای دولتی و دیگر مقامات ارشد نماینده مجلس از حزب حاکم ” روسیه متحد پاول Krasheninnikov بنابراین انتظار می رود به تصویب سریع.

روسیه که دارای جمعیت 144 میلیون نفر است که تا کنون گزارش شده 1,836 coronavirus موارد و نه مرگ و میر است اما تعداد واقعی آلوده است و تصور می شود بالاتر است.

مسکو با بیش از 12 میلیون نفر از مردم رفت و به مستند در روز دوشنبه و بیش از یک دوجین مناطق نقل مکان کرد و به معرفی مراحل مشابه را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im