بروکسل: آنها این کار را با سال 2016 انتخابات آمریکا و گفته با Brexit و در حال حاضر روسیه بازیکنان دخالت در غرب را به تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت: روسیه در معرض خطر قرار دادن زندگی با یک “قابل توجه کمپین” به گسترش اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

داخلی اتحادیه اروپا سند دیده می شود با خبرگزاری فرانسه هشدار داد که طرفدار کرملین رسانه ها در حال ترویج دروغ در مورد COVID-19 به منظور ایجاد بحران بدتر در غرب تضعیف اعتماد در سیستم بهداشت و درمان.

بروکسل هشدار می آید کمتر از یک ماه پس از بازداشت گفت: هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی تا به حال سوار بر یک تلاش هماهنگ شده برای گسترش هشدار در مورد ویروس.

اتحادیه اروپا Stratcom شرق نیروی کار که تکل دروغ ناشی از روسیه گفت: در آن شناسایی شده بود نزدیک به 80 مورد از دروغ در مورد کوروناویروس از ژانویه 22.

اتحادیه اروپا سند گردش به تمام 27 عضو گفت: “طرفدار کرملین دروغ پیام پیشبرد روایت است که Coronavirus توسط انسان ایجاد weaponised توسط غرب است.”

روسیه قاطعانه رد میکند.

“اگر وجود دارد حتی یک مثال من می توانم اظهار نظر در مورد آن, اما یک بار دیگر آنها فقط بی اساس اتهامات” سخنگوی وزارت امور خارجه دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:.

جرقه سردرگمی

نیروی کار گفت: حساب های مرتبط به روسیه تحت فشار بوده اند دروغ های آنلاین در مورد کوروناویروس در انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی و فرانسوی. ده ها متفاوت و گاهی متناقض روایات, در حال پمپ کردن به ایجاد سردرگمی و ترس و آن را دشوار است برای مردم برای دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد در مورد ویروس.

“این تلاش ها در خط با کرملین استراتژی گسترده تر از تلاش برای براندازی اروپایی جوامع از درون با بهره برداری از آسیب پذیری خود و در بخش” سند داخلی گفت.

به گفته محققان در حال کار با نیروی طرفدار کرملین منابع نیست برای نوشتن تئوری های خود را. در عوض آنها برداشته و تقویت تئوری های توطئه نشات گرفته در جاهای دیگر مانند چین و ایران و یا ما راست.

‘بازی با زندگی’

اتحادیه اروپا همکاری نزدیک با کشورهای عضو آن و همچنین دیگر بازیگران بین المللی از جمله ناتو و G7 به تلاش برای سرکوب دروغ, اتحادیه اروپا, سخنگوی پیتر Stano گفت.

“هر کس در حال گسترش است این دروغ است که اساسا بازی با زندگی مردم است,” او گفت:. “این باید به حساب گرفته شده توسط (رسانه ها) کاربران بلکه توسط ارائه دهندگان و کسانی که درگیر در توزیع و حمل و نقل این همه اطلاعات اشتباه و کاشت وحشت و یا بی اعتمادی.”

عمده آنلاین سیستم عامل از جمله Google و Facebook و توییتر در حال کار با دولت های ملی و مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش دروغ.

اما اتحادیه اروپا گزارش داخلی گفت: آنها هنوز هم به اندازه کافی به “به طور سیستماتیک به اشتراک گذاری داده ها و آمار با محققان و دیگران”.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im