روسیه مرتبط کمپین دروغ سوخت coronavirus زنگ ایالات متحده می گوید

HEALTH SCANS. Health officers screen arriving passengers from China with thermal scanners at Changi International airport in Singapore on January 22, 2020 as authorities increased measure against coronavirus. Photo by Roslan Rahman/AFP

سلامت اسکن. سلامت افسران صفحه ورود مسافران از چین با حرارتی اسکنر در فرودگاه بین المللی Changi سنگاپور در ژانویه 22 سال 2020 به عنوان مقامات افزايش اندازه گیری در برابر coronavirus. عکس Roslan رحمان/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی راه اندازی یک تلاش هماهنگ شده برای گسترش هشدار درباره کروناویروس جدید, اخلال در تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر مقامات ایالات متحده می گویند.

این کمپین دروغ ترویج بی اساس تئوری های توطئه که ایالات متحده در پشت COVID-19 شیوع در آشکار پیشنهاد به آسیب ما تصویر در سراسر جهان با تصرف در نگرانی های بهداشتی.

مقامات وزارت امور خارجه موظف به مبارزه با روسیه دروغ گفته که غلط افراد در حال استفاده در Twitter, Facebook و Instagram برای پیشبرد روسی نقاط صحبت کردن در زبان های متعدد.

“روسیه قصد ایجاد اختلاف و تضعیف ما موسسات و اتحاد از درون از جمله از طریق پنهانی و سرکوبگر كه نفوذ کمپین گفت:” فیلیپ Reeker اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا.

“با انتشار دروغ درباره کروناویروس, روسی, بدخیم, بازیگران, یک بار دیگر انتخاب به تهدید امنیت عمومی توسط مانع از جهانی بهداشت, پاسخ,” او گفت:.

ادعا شده است که گردش در هفته های اخیر عبارتند از اتهامات که این ویروس در ایالات متحده تلاش برای “دستمزد جنگ اقتصادی در چین” که آن را به یک سلاح بیولوژیکی تولید شده توسط سازمان سیا و یا بخشی از یک غربی به رهبری تلاش “به فشار ضد چین پیام است.”

ما افراد از جمله شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت یک نیکوکار که صرف میلیاردها دلار در جهانی بهداشت برنامه نیز به دروغ متهم به دخالت در ویروس.

این کمپین دروغ شناسایی شد توسط ما مانیتور در اواسط ماه ژانویه پس از مقامات چینی اعلام کرد 3rd مرگ از جدید کروناویروس در ووهان کانون شیوع.

بیش از 2,340 مردم پس از درگذشت عمدتا در چین است. تعداد موارد بیش از 76,000 و ویروس رسیده است حدود 25 کشور جهان است. در میان آنها ایران است که در روز شنبه دستور بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در دو شهر پس از 5 مرگ است.

هماهنگی نزدیک مشاهده

چند هزار حساب های آنلاین – قبلا شناخته شده برای پخش روسیه-حمایت پیام در رویدادهای مهم مانند جنگ در سوریه زرد جلیقه تظاهرات در فرانسه و شیلی تظاهرات توده ای – در حال ارسال “تقریبا نزدیک یکسان” پیام های در مورد رمان coronavirus با توجه به یک گزارش تهیه شده برای وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز و دیده Agence France-Presse.

حساب – اجرا شده توسط انسان نه رباتها – پست مشابه در زمانها در انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی و فرانسوی و می تواند مربوط به پروکسی یا حمل پیام های مشابه به روسیه و حمایت این رسانه ها مانند RT و Sputnik آن گفت.

دولت روسیه تامین می شود رسانه ها شروع به هل دادن ضد غربی پیام در مورد علت این بیماری همه گیر در تاریخ 20 ژانویه با اپراتورها از حساب های رسانه های اجتماعی شروع به پست در سطح جهان روز بعد مقامات ایالات متحده می گویند.

“در این صورت ما قادر به دیدن کامل خود دروغ در اکوسیستم, اثر, از جمله تلویزیون دولتی, نماینده, وب سایت ها و هزاران غلط رسانه های اجتماعی همه افراد فشار دادن همان تم” گفت: فرستاده ویژه لیا گابریل رئیس جهانی تعامل مرکز که وظیفه پیگیری و افشای تبلیغات و دروغ.

در بسیاری از اخبار گذشته حوادث, حساب خواهد پست به طور فعال به مدت 72 ساعت. اما پیام درباره کروناویروس جدید بارگذاری شده اند و هر روز بیش از ماه گذشته – نشانه مقامات آمریکایی گفت: روسیه به سرمایه گذاری در یک داستان بعید به ناپدید می شوند به زودی از سرفصل.

“در دکترین اطلاعات رویارویی این کلاسیک” گفت: یکی دیگر از مقامات جهانی تعامل مرکز.

“تعدادی از coronavirus موارد در سطح جهانی نیست اوج خود رسیده به طوری روسیه استراتژی این است که بسیار ارزان اما بسیار موثر استفاده از اطلاعات محیط زیست برای ایجاد اختلاف بین آمریکا و چین و یا برای اهداف اقتصادی.”

کارشناسان دیدم تشابه با قبلی تئوری های توطئه ترسیم شده به روسیه از جمله KGB کمپین دروغ در سال 1980 بود که به اعتقاد بسیاری از سراسر جهان است که ما دانشمندان اچ آی وی (ویروس عامل بیماری ایدز است.

سازمانهای اطلاعاتی آمریکا همچنین گفت که روسیه دخالت از طریق رسانه های اجتماعی دستکاری در انتخابات 2016 و به دنبال انجام این کار دوباره در سال 2020 است. کرملین را رد کرده است اتهامات رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در تمسخر پیشنهادات روسیه کمک کند.

خطرات دیده می شود در پاسخ

دانشمندان بر این باورند که COVID-19 بیماری سرچشمه در اواخر ماه دسامبر در ووهان در بازار فروش حیوانات عجیب و غریب برای مصرف انسان است.

خفاش ها شناخته شده حامل این گونه از کروناویروس که نام رسمی SARS-CoV-2 اما دانشمندان فکر می کنم از آن به انسان از طریق یکی دیگر از گونه های پستاندار احتمالا pangolins.

آمریکا معتقد است آخرین روسی کمپین دروغ است و آن را سخت تر برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به خصوص در آفریقا و آسیا با برخی از عمومی شدن مشکوک از پاسخ غرب.

سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه, مارس 21 که پنجره برای جلوگیری از شیوع بود باریک ابراز زنگ در افزایش موارد با پاک کردن لینک به چین است.

یک مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت که روسیه فعالان به نظر می رسد داده شده است “اختیار تام” برای حمله به آمریکا شهرت.

“اینکه آیا یا نه یک موضوع خاص در حال کارگردانی در بالاترین سطوح مهم نیست. این واقعیت است که آنها مستقل توانایی به کار در این فضا به انجام هر کاری که آسیب آنها می شود, که می تواند پیامدهای زمین لرزه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>