روسیه, چین, پخش كردن, غلط, روایات در مورد کوروناویروس: وزارت امور خارجه آمریکا رسمی

ایالات متحده دشمنان مانند روسیه و چین در حال انتشار اطلاعات نادرست در مورد رمان شیوع کروناویروس در میان جهانی بحران بهداشت عمومی با توجه به مدیرعامل وظیفه مقابله با تبلیغات خارجی تهدید.

“Coronavirus یک مثال از جایی که ما دیده ایم دشمنان را به استفاده از یک بحران بهداشتی که در آن مردم وحشت زده در سراسر جهان—به سعی کنید برای پیشبرد اولویت های خود را,” لی گابریل که منجر به جهانی تعامل مرکز در وزارت امور خارجه گفت: در یک مجلس سنا در جلسه روز 5 مارس.

در حالی که هر دو کشور ” تبلیغ بدگویی و تضعیف جوامع آزاد قصد و سبک خود را به دولت به کارگردانی مبارزات تا حد زیادی متفاوت با توجه به گابریل.

“یکی از بهترین شیوه های مقابله با تبلیغات و دروغ است و افشای آن را,” او گفت:.

مسکو

کرملین قرار داده است “کل اکوسیستم روسیه دروغ در بازی” از جمله دولت پروکسی وب سایت های رسانه های دولتی و “swarms از آنلاین کاذب personas هل دادن نادرست از روایات,” او توضیح داد.

در حالی که هدف بازگرداندن تصویر خود را به عنوان یک ابرقدرت جهانی مسکو “به دنبال تضعیف آن دشمنان با دستکاری اطلاعات محیط زیست در نابکار راه های پلاریزه داخلی, سیاسی, گفتگو و تلاش برای از بین بردن عمومی, ایمان, در حکومت داری خوب رسانه های مستقل و دموکراتیک اصول” گابریل گفت.

در ماه فوریه مقام وزارت خارجه فیلیپ Reeker متهم روسیه درگیر شدن هزاران نفر از حساب های رسانه های اجتماعی برای ترویج بی اساس تئوری های توطئه مانند این ادعا که ایالات متحده توسعه یافته این ویروس به عنوان یک سلاح بیولوژیکی به “دستمزد در جنگ اقتصادی” در چین است.

“با انتشار دروغ درباره کروناویروس, روسی, بدخیم, بازیگران, یک بار دیگر انتخاب به تهدید امنیت عمومی توسط منحرف از بهداشت جهانی پاسخ” Reeker گفت: Agence France Presse در آن زمان است.

دروغ گابریل گفت: یک ابزار مناسب برای کرملین برای منحرف کردن اذهان عمومی است. با ایجاد و بی اعتبار ساختگی “دشمن”—غرب—دولت روسیه می تواند توجیه موجود در آن نظام سیاسی و تغییر داخلی آن مشکلات به دور از کانون توجه بین المللی. در انجام این کار کرملین نیز “به دنبال پرورش افراطی ترین و یا تفرقه عناصر جامعه” او گفت:.

پکن

بر خلاف روسیه که “به دنبال آشفته و مختل جهان کنونی به منظور به انجام رساندن اهداف خود CCP [دیروز] به دنبال عمدا شکل آن به پکن مزیت” با توجه به گابریل.

پکن تلاش برای سانسور “محض میزان این جهانی بهداشت عمومی بحران” آورده اند چنین CCP اهداف به صفحه نمایش کامل: از کمرنگ جلوه دادن مرگ و میر تعداد خفقان منتقدان به خاموش کردن خبرچین که مطرح پرچم قرمز در مورد این ویروس در طی شیوع بیماری را در مراحل اولیه او گفت:.

CHINA-HEALTH-VIRUS
ساکن پوشیدن یک ماسک صورت نوردد طبقه در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در 4 مارس سال 2020 است. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

چینی, دکتر, Li Wenliang در میان اولین برای افزایش توجه در مورد “سارس-مانند” شیوع در رسانه های اجتماعی متهم شد از شایعه اذهان عمومی. او بعد از درگذشت این ویروس پس از عقد قرارداد آن را از یک بیمار او درمان شد. سه شهروند روزنامه نگاران نیش بن چن Qiushi و لی Zehua بودند اخیرا بازداشت شده در حالی که مستند شیوع در ووهان.

چینی, پیام, برنامه WeChat و جریان ویدئو نرم افزار YY شده اند با استفاده از کلمات کلیدی به سانسور رسانه های اجتماعی پست های با ویروس-شرایط مربوط—به احتمال زیاد با توجه به “کوکو هدايت” با توجه به یک گزارش جدید توسط کانادا سایبر گروه تحقیقاتی شهروند آزمایشگاه.

از جمله وزارت امور خارجه-تحریم تلاش “تاکید پکن حساسیت به تصویر کشیده به عنوان چیزی غیر از یک مسئول بازیگر نقش اول مرد در خانه و خارج از کشور” گابریل گفت.

در مارس 5, سنای آمریکا به اتفاق آرا قطعنامه ای را به افتخار Li. سناتور. ایسنا-ارک.) گفت: دکتر “قربانی توسط خود دولت و حزب کمونیست چین.”

‘کل-از-دولت’ کمپین

پکن تبلیغات فعالان جامع استقرار یک “کل-از-دولت رویکرد”: سیاسی, اقتصادی, نظامی و اطلاعات ابزار مورد استفاده برای فشار به رژیم روایت در داخل کشور و در سطح جهانی گابریل گفت.

اخیرا چینی رژیم رفت و برگشت اولیه آن ادعا می کند که این ویروس از یک زندگی حیوانی و غذاهای دریایی بازار در ووهان. ژائو Lijian یک سخنگوی وزارت کشور وزارت امور خارجه گفت: در 5 مارس که “آن هنوز نامشخص که در آن ویروس سرچشمه” تاکید کرد که پکن شده است “به طور گسترده ای تحسین شده” برای خود “امضای قدرت و کارایی و سرعت است.”

Epoch Times Photo
نسخه هایی از آفریقا نسخه از چین روزنامه نشسته در یک دکه روزنامه فروشی در نایروبی پایتخت کنیا در دسامبر. 14, 2012. (تونی Karumba/خبرگزاری گتی ایماژ)

در روزهای اخیر رسانه های دولتی چین را گسترش غلط ادعا می کنند که این ویروس سرچشمه در ایالات متحده است.

دولت و رسانه ها نیز منتشر شده یک سری از مقالات تقویت چین در واکنش به شیوع. یکی مارس 5 مقاله در چین روزانه به عنوان مثال گفت: دولت در مبارزه با ویروس بود “یک داستان از غرور و افتخار است.”

در مورد پکن ادعا می کند در مورد این ویروس در کشور مبدا ایالات متحده در امور مایک Pompeo اشاره کرد که CCP خود گفته بود: “آن را از ووهان.”

“ما بسیار بالا اعتماد به نفس که ما می دانیم که این شروع [یعنی چین] و ما باید اعتماد به نفس بالا هم که وجود دارد اطلاعات است که می تواند ساخته شده است در دسترس تر و سریع تر اطلاعات است که می تواند ارائه شده و به اشتراک گذاشته شده در میان متخصصان بهداشت و درمان در سراسر جهان,” او گفت: CNBC در 6 مارس.

“این مایه تاسف است,” او اضافه شده است.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de