روسیه تصویب لایحه اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت برای 12 سال بیشتر

مسکو: روسیه در مجلس تصویب فراگیر, اصلاحات قانون اساسی در سوم و نهایی خواندن چهار شنبه یک حرکت است که اجازه خواهد داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت برای یکی دیگر از 12 سال بعد از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

کرملین کنترل مجلس دومای دولتی تایید شده و مجموعه ای از اصلاحات مربوط به قانون اساسی و ارائه بازنشانی مدت تعداد پوتین پس از تجدید نظر اساسی می رود به زور توسط یک 383-0 رای با 43 رای ممتنع. در سراسر کشور رای به اصلاحات پیشنهاد شده برای مارس 22.

کرملین منتقدان را محکوم کرد این حرکت به عنوان یک بدبینانه دستکاری و به نام برای تظاهرات.

پوتین 67 ساله سابق KGB افسر حکومت روسیه برای بیش از 20 سال است. پس از خدمت برای دو دوره متوالی چهار سال نظر یک حد مشخص شده در نسخه فعلی از قانون اساسی — پوتین به تغییر نخست وزیر این صندلی در سال 2008 با خود متحد نزدیک دیمیتری مدودف تبدیل شدن به یک حفره یا سوراخ جمهور.

طول ریاست جمهوری تمدید شد به مدت شش سال تحت مدودف و در سال 2012 بازگشت پوتین به کرملین به عنوان رئیس جمهور. در سال 2018 او دوباره انتخاب شد برای شش سال.

اصلاحات قانون اساسی تصویب شده توسط مجلس دوما روز چهارشنبه اجازه می دهد پوتین برای انتخابات ریاست جمهوری دو بار پس از سال 2024. پیش از این ملی رای آن خواهد شد به بررسی توسط روسیه دادگاه قانون اساسی.

تغییرات در توزیع مجدد قدرت اجرایی دولت روسیه در مسکو و تقویت بیشتر قدرت ریاست جمهوری در حالی که همچنین ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و مثال “اعتقاد به خدا” به عنوان یکی از روسیه به ارزش های سنتی.

پیشنهاد برای راه اندازی مجدد, مدت ساعت برای رئیس جمهور فعلی قرار داده بود به جلو با 83 سال از اتحاد جماهیر شوروی سابق فضانورد Valentina Tereshkova در حال حاضر معاون دوما در خواندن دوم اصلاحات در روز سه شنبه. پس Tereshkova سخنرانی پوتین به سرعت وارد مجلس برای رسیدگی به قانونگذاران و حمایت از ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de