روسیه و ترکیه برگزاری مذاکرات پس از مرگبار سوریه حمله

CRISIS TALKS. In this file photo, Russian President Vladimir Putin (L) and Turkish President Recep Tayyip Erdogan (R) attend the inauguration ceremony of a new gas pipeline 'TurkStream' on January 8, 2020, in Istanbul. File photo by Ozan Kose/AFP

بحران کرد. در این فایل عکس, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (L) و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان (R) شرکت در مراسم افتتاح خط لوله گاز جدید ‘TurkStream’ در 8 ژانویه سال 2020 در استانبول. فایل عکس با Ozan کوز/AFP

استانبول, ترکیه – رهبران روسیه و ترکیه برگزار شد مذاکرات پنج شنبه, مارس 28 سعی کنید به مقیاس پایین تنش پس از 33 سرباز ترک کشته شدند در یک رژیم حمله هوایی در سوریه است.

جامعه بین المللی ابراز نگرانی از سرعت افزایش خطر تشدید تنش پس از این حمله با حمایت نیروهای سوریه در استان ادلب که در آن بشار اسد, است که راه انداختن یک مبارزه خونین برای بیرون راندن شورشیان از خود گذشته holdout.

چند ساعت پس از حمله ترکیه هشدار داد آن را باز کردن دروازه برای پناهندگان به فرار به اروپا و یک حرکت است که می تواند پیامدهای عمده برای آن همسایه غربی و درخواست یونان برای دو مرز آن گشت.

مرگبار بمباران اضافه شده به هفته از نصب تنش میان شورشیان حامی و عضو ناتو آنکارا و دمشق متحد مسکو دامن زده و بین المللی نگرانی در مورد وضعیت زندگی مردم در میدان نبرد گردید.

اتاق گفتگو’

آن را بالاترین تک تلفات از ارتش ترکیه اولین مداخله در سوریه در سال 2016 آورده و تعداد نیروهای ترکیه کشته شده در ادلب در این ماه به 53.

ترکیه گفت: این انتقام به مرگ و میر در پنج شنبه, 27 فوریه با هدف قرار دادن بیش از 200 رژیم اهداف هواپیماهای بدون سرنشین و بمباران توپخانه.

به اقدامات تلافی جویانه کشته شدن 16 سربازان سوری, با توجه به یک گروه نظارت ولی با وجود فوری تایید از دمشق.

اضافه کردن به تنش های مسکو اعلام کرد که دو نفر از آن کشتی های جنگی بودند ترانزیت از طریق تنگه بسفر در استانبول در چشم ساده از شهرستان.

اما در یک حرکت سعی کنید برای خنثی کردن بحران ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همتای ترک خود رجب طیب اردوغان صحبت با تلفن در روز جمعه.

“همیشه وجود دارد اتاق را برای گفت و گو” گفت: وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف.

“این گفتگو مفصل و اختصاص داده شده به ضرورت به انجام همه چیز” برای اجرای یک آتش بس توافق در سال 2018 بین دو کشور به تلاش برای برقراری آرامش به یمن است.

لاوروف گفت: روسیه آماده کمک به بهبود امنیت از نیروهای ترکیه در سوریه پس از وزارت دفاع گفت: سربازان کشته شده بود در میان “گروه های تروریستی” در ادلب.

سازمان ملل متحد بارها هشدار داده است که جنگ در ادلب به طور بالقوه می تواند ایجاد و جدی ترین بحران انسانی پس از شروع بحران سوریه در سال 2011.

اما روسیه وتو اغلب با حمایت چین را فلج مزمن سازمان ملل متحد عمل است.

ناتو برگزار می شود مذاکرات فوری در بحران در جمعه پیوست و سازمان ملل و آمریکا در تماس فوری de-تشدید.

“این خطر وجود دارد کشویی به عمده باز بین المللی رویارویی نظامی گفت:” سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell انعکاس بین المللی هشدار در مورد خشونت.

“این نیز باعث غیر قابل تحمل انسانی رنج می برند و قرار دادن غیرنظامیان در معرض خطر است.”

نارضایتی رو به رشد

چند ساعت پس از حمله ترکیه تهدید به رفتن به عقب در مقابله با اتحادیه اروپا و گفت: آن را باز کردن راه برای پناهندگان به اروپا بروم.

“ما دیگر نمی خواهد نگه داشتن درهای بسته برای پناهندگانی که می خواهید برای رفتن به اروپا” یک مقام رسمی گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP) به شرط ناشناس ماندن.

ترکیه که در حال حاضر حدود 4 میلیون پناهنده سوری ترس بیشتر مردم از ورود در کشور وجود دارد که در آن در حال رشد است نارضایتی مردمی علیه حضور خود را.

در پاسخ یونان گفت این بود محکم کردن آن امنیت مرزی “به حداکثر سطح ممکن” و دو برابر شدن مرز گشت.

اتحادیه اروپا نام در آنکارا به حمایت از آن طرف مهاجر پیمان بود که با هدف جلوگیری از جریان پناهندگان و مهاجران به سمت اروپا است.

ترکیه نیز جمعه از جامعه بین المللی برای ایجاد یک منطقه پرواز ممنوع بر ادلب که در آن نیروهای رژیم را از دسامبر چیتی پشت تکه های منطقه را وادار نزدیک به یک میلیون نفر به ترک خانه های خود و پناهگاه در میان تلخ و سرد است.

در یک سری از توییت اردوغان ارتباطات مدیر Fahrettin Altun متهم اسد از “انجام پاکسازی قومی” و به دنبال رانندگی میلیون ها نفر از مردم سوریه از ادلب.

گروه از مهاجران در حال حاضر نقل مکان کرد و به سمت غرب ترکیه به دنبال رسیدن به یونان خصوصی ترکیه DHA خبر داد.

“بدون اقدام فوری خطر حتی بیشتر تشدید رشد می کند توسط ساعت” سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت: تکرار دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای تماس فوری آتش بس.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت واشنگتن ایستاده بود و ترکیه همچنان به تماس “به صورت فوری برای پایان دادن به این نفرت آمیز توسط رژیم اسد, روسیه و ایران حمایت کردند.”

در جای دیگر جهادگران و ظریف روز پنج شنبه دوباره وارد Saraqeb کلیدی ادلب تقاطع شهر که از دست داده بود پیش از آن در ماه فوریه معکوس یکی از مهمترین دستاوردهای دولت ویرانگر توهین آمیز است.

یک خبرنگار AFP همراه شورشیان به Saraqeb که در آن او در بر داشت یک شبح شهر بمباران کردن ساختمان.

این ضد حمله می توان در کوتاه مدت به روسیه و حمایت از سوریه ادامه داد: به دور تراشه در بخش های دیگر شورشی سنگر گرفتن 20 محلات.

روز جمعه 4 عضو یک خانواده دو نفر از آنها کودکان بودند کشته در حملات هوایی بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت به بیش از 400 جمله مرگ و میر پس از ماه دسامبر است.

دولت خبرگزاری سانا اذعان کرد وجود دارد “درگیری شدید” بین ارتش و “گروه های تروریستی در Saraqeb جلو.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im