روستایی گرجستان بیمارستان دوباره متولد شده است اما بدون آن هزینه ER

ADEL, Ga. (AP) — برای سال های بیمارستان در این south Georgia شهرستان در قبر مشکل مالی.

مانند دیگر روستایی آمریکایی بیمارستان طبخ مرکز پزشکی بود زین با یک رده خارج ساختمان مشکل استخدام پزشک و بیمار جمعیت کوتاه در بیمه سلامت.

در سال 2017 مقامات بیمارستان تعطیل اورژانس و 60 تخت بیمارستان خود بود بعد مقامات محلی می گویند مگر شهر و شهرستان می تواند پوشش برخی از هزینه یک ساختمان جدید.

“من فکر می کنم ما هفته دور از بیمارستان ما دور برای همیشه” گفت: جری کانل رئیس جمهور سابق و مدیر عامل Adel-Cook County Chamber of Commerce.

عادل و طبخ شهرستان را تصویب تامین مالی عمومی و جدید, $52 میلیون بیمارستان افتتاح شد درهای خود را در ماه اکتبر. Southwell پزشکی به مراتب کمتر بیمار از تخت بیمارستان قدیمی و حداقل در حال حاضر فاقد یک ER.

برخی از رهبران جامعه ببینید تسهیلات کارآمد به عنوان یک مدل برای دیگر جوامع روستایی تلاش خود را برای نجات بیمارستان. بیش از 120 بیمارستان های روستایی در آمریکا بسته اند از سال 2010 — هفت نفر از آنها را در گرجستان و در سال گذشته نزدیک به 200 تصور میشد در معرض خطر بالا از درماندگی مالی, به گفته محققان در دانشگاه کارولینای شمالی Sheps مرکز.

تبلیغات

اما عوامل کلیدی در Adel و طبخ شهرستان نتیجه نشان می دهد ممکن است آن را دشوار است به تکرار در دیگر جوامع روستایی. و حتی در Adel که در آن پشتیبانی بیمارستان جدید قوی است بسیاری از مردم نگران هستند در مورد داشتن یک اتاق اورژانس.

“شما هرگز نمی دانید چه آینده دقیقه به ارمغان می آورد” گفت: Tammie Bobo, 47, او به عنوان tidied تا مرکز شهر فروشگاه صرفه جویی در اخیر صبح. “من نگران اضافی که پنج دقیقه از داشتن استروژن می تواند هزینه زندگی من و خانواده زندگی است.”

اورژانس مالی بزرگ بود تخلیه در بیمارستان و در عین حال آن را درمان چند درست اورژانس پزشکی گفت: Chris Dorman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Southwell این شرکت غیر انتفاعی است که اجرا می شود بیمارستان جدید در Adel حدود سه ساعت در جنوب آتلانتا. طبخ پزشکی صرف میلیون ها دلار در پزشکان و خدمات به اجرا ER 24 ساعت در روز و بسیاری از بیماران نمی تواند پرداخت.

حدود یک چهارم از طبخ شهرستان 17,000 ساکنان در فقر زندگی می کنند و نزدیک به یک پنجم فاقد بیمه درمانی با توجه به سرشماری ایالات متحده تخمین می زند. پنبه و تولید سبزیجات تسلط بر اقتصاد محلی.

“مردمی در آمده برای هر نیاز ممکن است و ما نمی توانیم بگوییم” ما نمی تواند درمان شما اگر شما نمی پرداخت صورتحساب خود را,'” Dorman گفت.

مقامات بیمارستان برنامه ریزی برای ساخت یک ER جدید در Adel, اما لازم نیست که یک جدول زمانی برای پروژه Dorman گفت. Southwell دارای یک اتاق اورژانس در دیگر بیمارستان در کلارک استون در حدود 25 مایلی شمال عادل.

تبلیغات

تمرکز در Southwell پزشکی است نه در پر کردن تخت بیمارستان اما جلوگیری از بیماری و نقشه کشی بیماران برای خدمات است که می تواند تولید درآمد مانند همان روز عمل جراحی و سی تی اسکن. طراحی براق شامل چراغ های آویز, یک پیانو در لابی و رنگارنگ عکس از منطقه بر روی دیوار.

“ما گفت: شهروندان منطقه که کوچکتر جوامع روستایی نمی تواند حمایت سنتی بیمارستان دیگر هیچ” جیمی آلن رئیس Southwell مدیره گفت: در مراسم برش روبان برای امکانات جدید.

اما دیگر جوامع کوچک ممکن است پیدا کردن آن یک چالش حتی برای ساخت بیشتر کارآمد متمرکز بیمارستان مثل این یکی. Adel دارای مزیت های اقتصادی از جمله محل آن در عمده بین ایالتی و خارج است که به تولید درآمد مالیاتی قابل توجهی. یک بوتیک فروشگاه شمع و دیگر کسب و کارهای جدید از افتتاح مرکز شهر و خدمه در اواخر ماه ژانویه شد تکمیل ساخت و ساز از یک شهر و مجتمع آپارتمانی در نزدیکی.

شهر و شهرستان قادر به ارتکاب مجموع 9 میلیون دلار به این پروژه بدون افزایش مالیات.

Southwell علاوه بر این نسبتا بزرگ ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با حدود دو دوجین پزشک شیوه علاوه بر آن دیگر بیمارستان. آن را تا به حال قوی ذخایر مالی و قرار دادن بقیه پول برای این پروژه با کمک وام های فدرال به گفته آلن ،

Adel شهردار دوستان دوک گفت که او تا به حال نگرانی در مورد سرمایه گذاری های عمومی اما از دست دادن این بیمارستان شده اند که فاجعه بار است.

“ما را دیده اند که در شهرهای دیگر. به معنای واقعی کلمه آنها فقط تا پایان بودن یک شهر ارواح است.”

مشابه تزریق بودجه عمومی بود نه یک گزینه که استوارت-Webster بیمارستان بسته شده در سال 2013 در ریچلند گرجستان 30 مایل (48 کیلومتر) در جنوب کلمبوس شهردار آدولف McLendon گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر.

“ما واقعی و ما فقط لازم نیست که خیلی از پایه های مالیاتی,” او گفت:. این بسته قرار داده و چندین رستوران و فروشگاه مواد غذایی در خارج از کسب و کار است.

بیشتر بخوانید ملت و جهان داستان

“زمانی که در بیمارستان بسته شما همه چیز را انجام داده اما لگد زدن به خاک ،

طبخ پزشکی بیمارستان مدیران برخی از آنها بزرگ شده در منطقه مورد بحث مالی خود را با مبارزات شهرستان و مسئولان شهرستان بیش از یک سال قبل از تصمیم گیری به اتاق اورژانس گفت: Lisa Collins, مدیر اجرایی این شهرستان توسعه اقتصادی کمیسیون.

هنگامی که آن را به نظر می رسد مقامات دولتی ممکن است بلک در بودجه جدید بیمارستان صدها نفر از ساکنان امضا طومار حمایت از این پروژه حتی بدون یک اتاق اورژانس کانل گفت.

تبلیغات

“آن است که بسیار قوی عاطفی کراوات است که مردم با مرکز پزشکی گفت:” هوارد McClain یک قاضی که نشسته در این شهرستان توسعه اقتصادی کمیسیون.

برای استفانی مین, 51, طبخ پزشکی بود که در آن او آموخته است که در سال 2018 است که او تا به حال سرطان پستان, و که در آن دکتر دعا با او قبل از بیوپسی. او هنوز هم به یاد می آورد به راحتی از آن نماز است.

“من تا به حال این احساس گرم همه جا,” او گفت:. “من بسیار سپاسگزار برای آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de