روبیو می گوید گزارش های رسانه ها ادعا ما بیشتر COVID-19 موارد “بد نگاری’

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) در مارس 29 آمريکا انتقاد رسانه ها برای گزارش حزب کمونیست چین را (CCP) اطلاعات رسمی در آن COVID-19 موارد به عنوان واقعیت.

روبیو گفت: گزارش های رسانه ای حاکی است که تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده در حال پیشی گرفتن چین شد “عجیب و غریب.” او آنها را به نام “بد روزنامه نگاری است.”

“در برخی از رسانه های ما نمی تواند شامل خود glee لذت در گزارش که ایالات متحده بیشتر #CoronaVirus موارد از #چین” او در توییتر نوشت. “فراتر از بودن چیز عجیب و غریب خود را [sic] بد روزنامه نگاری است.”

“ما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از موارد چین واقعا اما بدون شک آن [sic] به طور قابل توجهی بیش از چرا [sic] آنها اعتراف, به,” او اضافه شده است.

ردیابی نقشه منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که متکی بر رسمی دولت داده ها نشان می دهد در مطبوعات زمان که ایالات متحده 142,502 تایید CCP ویروس موارد در مقایسه با چین که به دعوت رسمی مورد تایید شده در مجموع 82,149.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

روبیو نظرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ابراز شک و تردید خود را در مورد اطلاعات رسمی ارائه شده توسط CCP است که نقل و بدون چالش در بسیاری از گزارش های رسانه ها.

“شما نمی دانید که آنچه در این شماره ها در چین” رئیس جمهور گفت: وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار که آیا او شگفت زده شد که ایالات متحده پیشی گرفته است چین در تعداد موارد CCP ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند این افزایش در مواردی که گزارش شده در ایالات متحده است “ادای احترام به تست—ما در حال آزمایش تعداد فوق العاده ای از مردم … ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست.”

“من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین تست شده است یا نه تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار. “من فکر می کنم که کمی سخت است.”

با توجه به Epoch Times’ تحقیقات واقعی در چین تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از CCP ویروس به احتمال زیاد به بیش از 10 برابر بیشتر از چیزی است که گزارش شده است.

در همین حال ساکنان از چین در ووهان که در آن همه گیر جهانی اول گسترش گفت: RFA آنها تردید دارند که رسمی CCP شکل برخی از 2500 مرگ و میر در شهرستان دقیق است با توجه به این که زباله سوز “…کار کرده اند دور ساعت.”

به طور جداگانه دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ مدیر پیشنهاد در Coronavirus نیروی کار جلسه هفته گذشته که رسانه های ترسناک آمریکایی با گزارش شدید در نتایج حاصل از COVID-19 مدل که پیش بینی مرگ میلیون ها نفر به علت این بیماری همه گیر تحت شرایطی که در آن هیچ اقدام احتیاطی گرفته شده است.

“مدل ها مدل های” دکتر دبورا Birx گفت و افزود که آنها “مطابقت ندارد واقعیت بر روی زمین” در ایالات متحده با توجه به دولت اجتماعی فاصله تلاش. Birx تاکید کرد که این تخمین ها بر اساس مدل های که در نظر نمی مانند مداوم در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در سراسر جهان است.

“اعداد است که قرار داده شده است وجود دارد در واقع بسیار ترسناک به مردم است,” او گفت: در این جلسه.

روبیو نظرات مواجه شد با واکنش های مختلفی از روزنامه نگاران با برخی خواستار سناتور فلوریدا به حذف خود را صدای جیر جیر.

“ایده این است که روزنامه نگاران در حال تشویق در coronavirus همه گیر است بسیار احمقانه” نوشت BuzzFeed خبرنگار روزی خاکستری است. “صنعت ما در مورد به دریافت ویران رکود اقتصادی و روزنامه نگاران در حال بیمار شدن درست مثل هر کس دیگری. هیچ کس می خواهد این را به عنوان اتفاق می افتد.”

دیگران با این حال پیشنهاد رسانه های حفاری عمیق تر به CCP رسمی COVID-19 آمار.

“اگر تنها خبرنگاران بودند همان انرژی حفاری به چین اعداد به عنوان آنها نمایش حفر @marcorubio را پرینت تماس آنها را برای نادیده گرفتن حقیقت” ریگان گردان نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im