سه آمبولانس کشیده خارج از Rosslyn بازنشستگی اقامت شب جمعه است. امدادگران که رفت بیرون کشیده دنده محافظ و دستگاه تنفس و سپس چرخ برانکار را از طریق درب جلو.

حرکات آنها روشمند و بی شتاب اما در داخل یک بحران اتفاق می افتند.

بیش از هشت ساعت از ساکنان خانه که در آن حداقل 62 نفر تست مثبت برای COVID-19 منتقل شدند, به بیمارستان. دیگران در بر داشت مکانها برای اقامت در جامعه است.

شنبه تسهیلات خالی بود.

“آن پاک شده است را در این نقطه,” دکتر گفت: نینها Tran دانشیار افسر پزشکی سلامت برای این شهرستان اضافه کرد این اولین بار او را آگاه از یک خانه در همیلتون در حال تخلیه پس از شیوع.

“آن را به وضوح چیزی بسیار مهم و با توجه به این وضعیت که ناشی از آن بود که کار درست را انجام دهد.”

وضعیت در Rosslyn شرح داده شده توسط پل جانسون مدیر شهر عملیات اورژانس مرکز به عنوان یک “بحران” در روز جمعه به نظر می رسد برای تکامل یافته اند به سرعت.

اما دقیقا یک ماه قبل از آن امدادگران وارد, بهداشت عمومی بازرس حال بازدید از صفحه اصلی و دستور داد آن را برای ایجاد تغییرات و گفت: این تسهیلات شد “کافی آماده برای پاسخ به یک مورد و یا شیوع COVID-19.”

که هشدار ثابت می شود درست است.

مقامات بهداشت گفت: 49 ساکنان این ویروس که از بعد از ظهر جمعه. یکی از 70 سال درگذشت.

سیزده کارکنان نیز آزمایش مثبت است. اضافی نتایج آزمون هنوز در انتظار است.

پنجاه و دو نفر در 64 تخت خانه منتقل شده اند به بیمارستان با توجه به بیانیه ای از سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون شنبه. Tran گفت که او معتقد است دو نفر دیگر از ساکنان ماندن با خانواده یا دوستان است.

‘هیچ کس اینجا امروز’

این Rosslyn بلافاصله پاسخ به یک ایمیل برای درخواست نظر و تماس به خانه رفت و بدون جواب پنج شنبه به جز یک زن که برداشت حدود ظهر.

“من فقط یک تمیز کننده,” او گفت:. “هیچ کس امروز در اینجا.”

بهداشت عمومی جهت Rosslyn ذکر دو مسائل خاص: عدم به اندازه کافی دقیق شیوع طرح پاسخ و فقدان یک فرایند نوشته شده برای در خانه جداسازی بیمار ساکنان و/یا فیزیکی فاصله.

آن را نیز به نام برای خانه به هشت اقداماتی از جمله ساخت مطمئن شوید که کارکنان آموزش دیده بودند در مورد نحوه استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در حال توسعه یک طرح برای منزوی کردن بیمار ساکنان و ایجاد یک طرح احتمالی در صورت کمبود کارکنان.

دکتر الیزابت Richardson, همیلتون افسر پزشکی بهداشت گفت: خانه های ساخته شده تغییرات آوردن آن مطابق با سفارش.

کارکنان پوشیدن تجهیزات حفاظتی از جمله سپر چهره و ماسک و لباسهای دیده می شود می تواند کار در داخل خانه است. (دن Taekema/CBC)

پس از شیوع اعلام شد در Rosslyn در مارس 10, مقامات بهداشتی انجام شده یک دوم بازرسی و نوشت: یک نظم جدید است.

در این زمان تعدادی از مسائل مربوط به شناسایی سه برابر شد و با اشاره به چند خانه قرار بود به آدرس زیر اقدامات در منظور اصلی:

  • عدم دانشکده نیروی انسانی طرح احتمالی.
  • عدم به اندازه کافی دقیق شیوع پاسخ طرح از جمله منفعل نظارت از ساکنان.
  • فقدان سیاست نوشته شده و روند در خانه جداسازی بیمار ساکنان.
  • کمبود تسهیلات برای اجرای برنامه فیزیکی فاصله.
  • عدم پایبندی به مناسب استفاده از PPE بر اساس توصیه های انتاریو سلامت و بهداشت عمومی انتاریو بهترین شیوه.
  • عدم آموزش کارکنان و آموزش و پرورش در PPE مناسب از جمله استفاده از انجام یک نقطه از مراقبت از ارزیابی ریسک و استفاده از شیوه های معمول برای هدایت کارکنان در تصمیم گیری در انتخاب و پوشیدن مناسب PPE.

“کارکنان دریافت نکرده اند مناسب آموزش در پوشیدن/doffing از PPE,” سفارش به تاریخ مارس 14, متحده است.

پیدا کردن مردم به اندازه کافی برای کار در خانه نیز همچنان به عنوان یک مشکل.

شش کارکنان و یک پزشک از سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون اعزام شده بودند به خانه در روز جمعه برای ارزیابی بیماران و کمک به انتقال آنها به بیمارستان.

“ما درگیر زمانی که نیروی انسانی سطوح مهم” جانسون توضیح داد.

مقامات بهداشت عمومی ذکر شده “قابل توجه نیروی انسانی چالش ها” به عنوان یکی از دلایل ساکنان در Rosslyn بودند به بیمارستان منتقل جمعه. (دن Taekema/CBC)

که مبارزه شبیه به وضعیت کاردینال بازنشستگی اقامت که در آن کارکنان را متوقف آینده به کار پس از شیوع ترک فقط یک تعداد انگشت شماری از مردم برای مراقبت از ساکنان. که شیوع به پایان رسید در اوایل این ماه.

سفارش به دولت وجود دارد دلایل منطقی به این باور “اقدامات کنترلی ناکافی” گرفته شده به عنوان بخشی از یک برنامه برای مدیریت گسترش ویروس و این که صفحه اصلی “فاقد فعال و غیر فعال غربالگری.”

سفارش جدید نیز اضافه شده یک اکشن جدید — که, صفحه اصلی توسعه و پیاده سازی یک مرکز خاص برنامه ریزی برای تشویق فیزیکی فاصله میان کارکنان ساکنان و بازدید کنندگان ضروری.

“ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که آنها در ادامه به انجام کارهایی که به آنها دستور داده شد قبل از, و همچنین به عنوان همه چیز خوب است که مربوط به شیوع” ریچاردسون گفت: از مرتبه دوم است.

Rosslyn تنها در خانه با 2 دستور

این Rosslyn نیست تنها مرکز دستور داد به منظور بهبود کنترل عفونت و یا در صورت عواقب. چهل و دو دیگر مسکونی و بازنشستگی مکان نیز به طور خاص.

اما این تنها سایتی است که با صدور دو دستور Tran را تایید کرد.

او گفت: هدف از نظم اولیه بود که فعال و شناسایی مشکلات بالقوه اضافه کردن انتظارات برای صفحه اصلی در فعال شیوع متفاوت است.

“چه اقدامات مورد نیاز قبل از شیوع و طول شیوع متفاوت هستند به همین دلیل در مرتبه دوم … است کمی طولانی تر است و بهینه سازی از نظر انتظارات و الزامات.”

64-واحد خانه به طور کامل خالی در مارس 16. (دن Taekema/CBC)

وقتی پرسیده شد که در مورد برخی از مسائل مشخص شده در مرتبه دوم اینه اقدامات خانه بود کارگردانی را پس از منظور اصلی او اذعان سوال این بود که “عادلانه است.”

“آن را در انطباق در یک نقطه و سپس ما در دوباره بازرسی در زمینه های مختلف یافت می شود که این مناطق نبودند خطاب دوباره گفت:” Tran.

“من فکر می کنم وجود دارد تفاوت بین داشتن یک [وقوع] طرح و بر روی زمین مشاهدات در یک شیوع چه کارهایی انجام می شود و انجام می شود. به همین دلیل تاپیک اضافی یافته نیز هست.”

این است که آیا این سوال چقدر اعتماد به نفس عمومی باید در اولین 43 سفارشات و گزارش از بهداشت عمومی است که خانه های آنها صادر شد را ساخته اند تغییرات لازم است.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما باید به نگاه … در نظر چگونه یک خانه به طور موقت و یا در یک نقطه به انطباق و سپس به انطباق و چه چیزی تغییر” گفت: Tran. “من نمی باید یک جواب مشخص به این, اما من فکر می کنم که یک نقطه خوبی اشاره کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de