رامنی تست منفی برای CCP ویروس باقی می ماند در قرنطینه

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) آزمایش منفی برای CCP ویروس اما باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت دو هفته باعث او را به دست چند مهم COVID-19 امداد بسته های رای.

“خوشبختانه من تست کردم منفی برای COVID-19,” رامنی در توییتر نوشت. “با این وجود راهنمایی از پزشک سازگار با سی دی راهنمای من نیاز به باقی می ماند در قرنطینه به عنوان تست حکومت می کند نه از شروع علائم در طول مدت 14 روز.”

رامنی در زمان پرواز اجاره به یوتا با همکار یوتا سناتور مایک لی با توجه به سالت لیک تریبون زمانی که او شنیده ام که سناتور. رند پل (R-Ky.) آزمایش مثبت برای CCP ویروس در روز یکشنبه. NTD اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

رامنی و لی تا به حال شده است در تماس نزدیک با پل رفت و او را به خود انزوا به عنوان یک اقدام احتیاطی با وجود نه سناتور نشان دادن هر گونه علائم آنها گفت.

در روز سه شنبه رامنی گفت: نتایج برگشتم منفی در حالی که لی گفت دکتر خود توصیه می کنند و او را به آزمایش می شود چرا که او هیچ علائم یا دیگر عوامل خطر است.

“با توجه به زمان نزدیکی و مدت زمان قرار گرفتن در معرض من به سن. پل, او به من به کارگردانی خود قرنطینه برای 14 روز. این بدان معناست که هیچ سفر و یا رای گیری. اما من ادامه خواهد داد تا مطمئن شوید یوتا صدای شنیده است که ما به شکل فدرال در پاسخ به کروناویروس از طریق تلفن, متن, ایمیل و هر وسیله دیگری در دسترس هستند” او در بیانیه ای گفت.

“اگر من به COVID-19 یا اگر مایک بودند به آن را دریافت کنیم قطعا می خواهید به در یک محل که در آن ما خود ما پزشکان و ما خود را در بیمارستان” رامنی در مصاحبه ای گفت: دوشنبه گزارش تریبون. “اگر من در واشنگتن دی سی ندارم رابطه با پزشکان وجود دارد. و من حتی نمی دانم که در بیمارستان شما بروید.”

رامنی گفت که او با گذشت زمان خود را بر روی یک دوچرخه ثابت با پوشیدن tracksuit و کار بر روی آی فون خود را.

“من مادر در قانون من به ارمغان آورد برخی از مواد غذایی و قرار دادن آن در خارج از درب جلو” رامنی به این روزنامه گفت. “پسر من جاش آورده بیش از تن مواد غذایی است. او رفت و به Costco در این صبح آورده و در همه نوع از لوازم برای من: رامش, برنج, لوبیا, کره بادام زمینی, هات داگ, همبرگر—همه مورد علاقه من گروه های مواد غذایی.”

از NTD.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im