رامنی می گوید سناتورها به دنبال مشاوره در مورد اینکه آیا به خود قرنطینه

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) روز یکشنبه گفت که سناتورها و دیگران که تعامل با سن. رند پل (R-Ky.), که تست مثبت برای COVID-19 خواهد تعیین کند که آیا آنها باید خود قرنطینه پس از صحبت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

رامنی و 73 به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که هر سناتور خواهد شد “به دنبال توصیه های پزشکی به آنچه در عمل باید ما را به مطمئن شوید که در هر راه که ما را در گسترش این ویروس خودمان است.”

“ما باید برای تعیین اینکه آیا هر یک از ما باید خود قرنطینه” رامنی گفت که او و دیگران ناهار بود با پل در 20 مارس. چند تن دیگر از اعضای کنگره در روزهای اخیر که خود را قرنطینه و پس از برقراری ارتباط با افرادی که آزمایش مثبت برای CCP ویروس در حالی که Rep. بن مکآدامز (D-یوتا) و تشکر. ماریو دیاز-Balart (R-Fla.) باید هر دو تست مثبت است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

پولس در بعد از ظهر یکشنبه اعلام کرد که 57 ساله سناتور آزمایش مثبت برای این ویروس است اما نشان داده نمی شود هر گونه علائم.

Senator Rand Paul talks with SiriusXM hosts
سناتور رند پل (R-Ky.) مذاکرات با SiriusXM را Olivier ناکس جولی و میسون در طول یک تاون هال رویداد در شهر نیویورک در اکتبر. 11, 2019. (Slaven آزاده نامداری/گتی ایماژ برای SiriusXM)

“او احساس خوب است و در قرنطینه” را تایید حساب توییتر گفت. “او است که بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.”

پل نمی باید هر گونه تماس با هر گونه کارکنان.

“او انتظار دارد به عقب در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد و ادامه خواهد داد به کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار است. ده روز پیش ما سی شروع عامل از راه دور از این رو عملا هیچ کارکنان در تماس با سناتور رند پل” دفتر خود را اضافه شده است.

با توجه به واشنگتن آزما او در سنا طبقه در مارس 18 و با حضور یک ناهار با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و دیگر اوباما 17 مارس است. او همچنین تا به حال ناهار با دیگر اوباما در مارس 20, یک عکس را نشان می دهد.

اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.), 59, همچنین گفت: سناتورها به دنبال توصیه های پزشکی در حال حاضر.

“ما به شما مشورت با پزشک متخصص در اینجا در کنگره آمریکا در مورد اقدامات مناسب برای کسانی از ما که در تماس با سناتور, اما این نوع از وضعیت است که آمریکایی ها در سراسر کشور در برخورد با حق در حال حاضر و این بر اهمیت بلافاصله اقدام به ارائه بیشتر برای کمک به مردم آمریکا” Thune گفت.

سناتور. جری موران (R-Kan.) بنا به گزارش ها گفت که پولس در بدنسازی در صبح روز یکشنبه و قبل از نتایج خود را به عقب آمد. اما مورن را هنوز تایید این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de