راجر سنگ به درخواست تجدید نظر محکومیت کیفری و حکم

راجر سنگ ظ اخطار در روز پنج شنبه به درخواست تجدید نظر خود را از محکومیت کیفری و یک قاضی را انکار درخواست خود را برای یک محاکمه جدید.

سنگ دیرین دستیار و مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد on Feb. 20 به سه سال و چهار ماه در زندان است.

او یکی از چندین همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن که با آن مواجه اتهامات به عنوان یک نتیجه از رابرت مولر را رسیدگی به اتهام دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او محکوم شد و در نوامبر سال 2019 در تمام هفت فقره با او متهم بود از جمله انسداد شاهد دستکاری و اظهارات نادرست به کنگره است.

اتهامات (pdf) به ترتيب مربوط به اتهامات که از سنگ ساخته شده بود اظهارات نادرست به خانه هوش کمیته در طول پروب آن از روسیه دخالت در انتخابات 2016 و تلاش خود را برای متقاعد کردن یک شاهد به شهادت دروغ و خودداری اطلاعات مربوطه از محققان.

وکلای او در زمینه توجه به درخواست تجدید نظر (pdf) جذاب همه هفت اعتقادات و سنگ حرکت برای یک محاکمه جدید بیش از نگرانی در مورد یک داور را دارد.

در 16 آوریل ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون منصوب از رئیس جمهور باراک اوباما را رد کرد و سنگ را که ادعا کرده است که داوران forewoman مغرضانه بود در برابر تهمت و بنابراین نمی تواند بی طرف در تصمیم گیری سنگ گناه یا بی گناهی خود در دادگاه.

“دادگاه در می یابد که foreperson نمی سوالات پاسخ دروغ در پرسشنامه یا در طول voir وخیم او در تعامل با سوء رفتار در طول محاکمه و متهم نیست استفاده از سعی و کوشش برای کشف اطلاعات در حال حاضر در حرکت” جکسون نوشت: در سفارش (pdf).

او توضیح می دهد که سنگ را به درخواست برای یک محاکمه جدید به عنوان “یک برج از خشم اما در پایان روز کمی وجود دارد که از ماده نگه داشتن آن است.” او به سنگ 14 روز برای درخواست فایل یا گزارش به خدمت خود حکم در نهاد تعیین شده توسط اداره زندانها.

سنگ محاکمه مجدد درخواست می آید پس از گزارش های رسانه ای که در بر داشت که یک زن که شناسایی خودش را به عنوان foreperson از داوران که به اعدام محکوم شده سنگ قبلا ارسال شده نوشته های انتقادی در مورد تهمت در رسانه های اجتماعی و دفاع از چهار دادستان که خارج از مورد زیر وزارت دادگستری تصمیم به تجدید نظر در صدور حکم پیشنهاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از این مورد در برابر سنگ و شده است ابراز نارضایتی خود را در رسانه های اجتماعی. صبح روز پنجشنبه رئیس جمهور با ارسال یک پست توییتر افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا سنگ به درمان نسبتا در این مورد.

“آیا کسی واقعا بر این باورند که راجر سنگ, مردی که خانه مورد حمله قرار گرفت در اوایل صبح 29 اسلحه toting ماموران اف بی آی (با خبر جعلی @CNN از نزدیک در پا) بود و با عدالت رفتار شود. چگونه در مورد داوران forewoman با اعلام نشده نفرت & تعصب. همان scammers به عنوان ژنرال فلین!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

سنگ مورد دست آورد قابل توجه و جنجال در وزارت دادگستری (DOJ) پس از آن اعلام کرد تجدید نظر محکومیت توصیه هایی برای سنگ. دادستان در ابتدا توصیه می شود هفت تا نه سال در زندان است. به DOJ سپس بعد پرسید برای “حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 ماه حبس” بدون ارائه خاص زندان توصیه.

بخش اعلام به تجدید نظر در صدور حکم توصیه آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر در مورد هفت تا نه سال توصیه. DOJ سخنگوی Kerri Kupec گفت: رسانه ها که بخش نیست مشورت با کاخ سفید در مورد سنگ صدور حکم است. او افزود که تصمیم به تغییر حکم درخواست ساخته شده بود قبل از رئیس جمهور در توییتر نوشت در مورد آن. بار نیز نگهداری می شود که تصمیم به تجدید نظر در صدور حکم توصیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر ارسال.

ایزابل ون Brugen و Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de