راجر سنگ محکوم به بیش از 3 سال در زندان

راجر سنگ دوست دیرین و مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد صبح روز پنجشنبه به مدت سه سال و چهار ماه در زندان در یک دادگاه فدرال در واشنگتن در میان جنجال بر سر اینکه چگونه وزارت دادگستری به کار گرفته شده در مورد او در هفته های اخیر.

سنگ محکوم شد اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره بود که تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 آمریکا, انتخابات, نقشه کشی مکرر انتقاد از رئیس جمهور.

قاضی Amy Jackson, منصوب از رئیس جمهور, باراک اوباما, مورد مناقشه ادعا می کند که سنگ به اعدام محکوم شد زیرا او متهم خارج از نیروهای سیاسی.

“این مورد را بوجود می آیند نیست چون راجر سنگ بود که دنبال سیاسی خود دشمنان” قاضی در دادگاه گفت. “از آن به وجود آمد به دلیل راجر سنگ مشخص تزریق خود را با صدا غذا خوردن به وسط یکی از مهم ترین مسائل روز” برمن اضافه شده است.

در همان زمان دادستان جان Crabb جونیور گفت: صدور حکم باید بالاتر باشد چرا که “هر دو متهم تهدید امنیت شخصی خود و حیوان خانگی خود را” با اشاره به شهادت سفت Credico. قبل از این که راجر سنگ دفاع وکیل شیث گینزبرگ نوشت که سنگ باید دریافت نمی, دیگر جمله, چرا که تهدید نیست “به اندازه کافی جدی” به “باعث دستورالعمل” و اضافه کرد که او شناخته شده است “خشن هذلولی زبان” و Credico می دانستم که “این فقط سنگ بودن سنگ.”

سنگ در ضمن گفت قاضی که او نمیخواهد به صدور بیانیه ای در دادگاه.

اتهامات ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. در نهایت او هیچ مدرکی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کرملین. همچنین در دوران بعد از محاکمه دادستان گفت: سنگ همکاری با ویکی لیکس برای انتشار حزب دموکرات ایمیل در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

وزارت دادگستری رهبری دادستان کل ویلیام بر مداخله و انصراف هفت به نه ماه از صدور توصیه در سنگ مورد. چهار دادستان درگیر استعفا از مورد تحریک دموکرات ها در کنگره را متهم به تهمت و Barr از سیاسی کردن این بخش طی تحقیقات.

بار در شبکه خبری ABC مصاحبه هفته گذشته, نام رئیس جمهور را به خودداری از اظهار نظر در وزارت دادگستری تحقیقات در رسانه های اجتماعی گفت: آن را ساخت و آن را “غیر ممکن است به انجام کار است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توصیف سنگ محکومیت و صدور حکم به عنوان “ناعادلانه” و “سقط جنین از عدالت” در توییتر.

roger stone leaves the court
مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راجر سنگ برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه پس از گناهکار مانع یک بررسی کنگره به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 در واشنگتن در نوامبر. 15, 2019. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

با وجود Barr, نظر, تهمت ارسال شده در یک کلیپ در توییتر در 2 صبح از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson تلفنی سنگ مورد یک “تکان دهنده توهین به سنت آمریکایی برابر عدالت است.” او سپس دوخته پست به بالای خوراک توییتر خود.

در مصاحبه خود بر رد بحث در مورد سنگ مورد یا هر مورد دیگر با مغلوب ساختن پیشی جستن. “من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” دادستان کل گفت. “من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

در پاسخ کاخ سفید گفت: تهمت و اعتماد به نفس کامل در بر توانایی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او حق دارد به درگیر در مواردی از جمله سنگ.

“فقط بنابراین شما درک: من انتخاب نمی شود درگیر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من اجازه داده بود کاملا درگیر است. من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون از کشور, اما انتخاب من نیست درگیر شود.”

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون در اوایل این هفته گفت که او می خواهم به تاخیر انداختن اجرای سنگ حکم تا زمانی که تصمیم گیری در اگر او باید یک محاکمه جدید یا نه.

عکس های گرفته شده توسط آسوشیتد پرس و گتی ایماژ دستگیر سنگ پس از رسیدن به دادگاه در یک pinstripe کت و شلوار و فدورا کلاه همراه با همسر و دختران.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته نیز اعطا بخشش به سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و همچنین نزدیک به یک دوجین از دیگران. Blagojevich بود به جرم تلاش برای فروش باراک اوباما مجلس سنای ایالات متحده صندلی و تلاش برای گرفتن یک بیمارستان کودکان اگر چه فرماندار سابق به مدت طولانی رد اتهامات علیه او. به عنوان یک نتیجه وجود دارد حدس و گمان بوده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ممکن است عفو سنگ.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در اوایل این هفته در مورد اینکه آیا او را عفو سنگ, او گفت:, “اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im