راجر سنگ حرکت می کند به رد صلاحیت قاضی بر نظرات او ستایش ‘صداقت’ از منصفه

راجر سنگ است که در یک حرکت درخواست قاضی به recuse خودش بیش از نگرانی در مورد او جانبداری پس از او ساخته شده از نظر من “صداقت” از منصفه در سنگ صدور حکم شنیدن.

وکلای مدافع برای سنگ دیپلم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت حرکت (pdf) در روز جمعه درخواست قاضی امی برمن جکسون, اوباما منصوب به recuse خودش چون او ستایش منصفه’ “صداقت” قبل از تصمیم گیری در سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید که مبتنی بر این مسئله که آیا هیئت منصفه نشان داد صداقت و بی طرف بودند.

سنگ خواسته بود برای یک محاکمه جدید on Feb. 14 روز پس از تیم نگرانی های بالقوه تعصب از یک داور که رای به محکومیت تهمت مرتبط. سنگ تیم حقوقی ادعایی در آن حرکت که ناشناس داور گمراه دادگاه در مورد توانایی خود را به باقی می ماند “بی طرفانه و منصفانه” است و داور در تلاش برای سرپوش گذاشتن شواهدی که در تضاد او ادعا می کند که او بی طرف.

این می آید پس از گزارش های رسانه ها از Feb. 13 در بر داشت که یک زن که شناسایی خودش را به عنوان foreperson از داوران که به اعدام محکوم شده سنگ قبلا ارسال شده نوشته های انتقادی در مورد تهمت در رسانه های اجتماعی و دفاع از چهار دادستان که خارج از مورد زیر وزارت دادگستری تصمیم به تجدید نظر در صدور حکم پیشنهاد است.

پس از گزارش تهمت متهم foreperson از داوران از پناه دادن “قابل تعصب” در توییتر ارسال. “در حال حاضر به نظر می رسد مانند foreperson در هیئت منصفه در Roger سنگ مورد معنیداری دارد. اضافه کردن که به هر چیز دیگری و این است که به دنبال خوب برای ‘عدالت’ گروه,” او نوشت.

در روز جمعه حرکت سنگ وکلای مدافع استدلال کرد که جکسون گفته است: “[t]او منصفه که در خدمت با صداقت تحت شرایط دشوار مراقبت” به رهبری “منطقی به اطلاع ناظر” به منظور بالا بردن سوال در مورد قاضی بی طرفی است.

“اعتماد عمومی به صداقت و بی طرفی قوه قضائیه به طور جدی به خطر افتاده است زمانی که قضات … به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد محاسن انتظار … موارد” وکلای نوشت: با استناد به یک مورد قبلی.

این وکلا می گویند که جکسون بیانیه بود زودرس تضعیف ظاهر بی طرفی و ارائه قوی تعصب برای recusal.

رئیس منطقه قاضی ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا بریل هاول قبلا حمایت جکسون قبل از سنگ صدور حکم گفت که فشار عمومی و یا انتقاد را تحت تاثیر قرار نمی قاضی قضاوت در صدور حکم است.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت: در بیانیه ای به رسانه ها. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

سنگ محکوم شد on Feb. 20 به سه سال و چهار ماه زندان برای چندین اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره بود که تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 آمریکا.

این مورد به دست آورد قابل توجه و جنجال در وزارت دادگستری پس از آن اعلام کرد تجدید نظر محکومیت توصیه هایی برای سنگ. دادستان در ابتدا توصیه می شود هفت تا نه سال در زندان اما بعد پرسید برای “حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 ماه حبس” بدون ارائه خاص زندان توصیه.

بخش اعلام به تجدید نظر در صدور حکم توصیه آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر در مورد هفت تا نه سال توصیه. وزارت دادگستری را سخنگوی Kerri Kupec گفت: رسانه ها که DOJ نمی مشورت با کاخ سفید در مورد سنگ صدور حکم است. او افزود که تصمیم به تغییر حکم درخواست ساخته شده بود قبل از رئیس جمهور در توییتر نوشت در مورد آن. بار نیز نگهداری می شود که تصمیم به تجدید نظر در صدور حکم توصیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر ارسال.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im