موشک’ وستبروک اهدا 650 کامپیوتر به کودکان و نوجوانان نیازمند

راسل وستبروک فراهم می کند و کامپیوتر به کودکان که ممکن است دیگر دسترسی به آنها

منتشر شده 5:17 PM, مارس 14 سال 2020

به روز شده در 5:17 PM, مارس 14 سال 2020

GIVING ACCESS. Russell Westbrook donates computers to help children have access to online education. Photo from NBA Twitter

دادن دسترسی داشته باشید. راسل وستبروک اهدا رایانه برای کمک به کودکان در دسترسی به آموزش آنلاین. عکس از NBA توییتر

مانیل فیلیپین – Houston Rockets ستاره گارد راسل وستبروک اهدا کرده است 650 کامپیوتر برای کودکان که نیاز به دستگاه با مدارس تعطیل به دلیل COVID-19.

وستبروک چرا نه ؟ بنیاد همکاری با غیر انتفاعی Comp-U-Dopt به ارائه کامپیوتر به کودکان که ممکن است دیگر نه به آنها دسترسی داشته باشند.

“این هدیه سخاوتمندانه از راسل وستبروک چرا که نه ؟ بنیاد به ما اجازه می دهد به طور قابل توجهی افزایش موجودی ما و اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به بستن شکاف برای هوستون خانواده بیشترین نیاز” کالین دمپسی از Comp-U-Dopt گفت.

“یکی از در 3 از لحاظ اقتصادی دانش آموزان محروم در منطقه هوستون عدم دسترسی به یک کامپیوتر در خانه است. با شیوع COVID19 و بسته شدن مدارس وجود دارد که نیاز فوری به دریافت بیشتر رایانه به دانش آموزان و خانواده ها بدون دسترسی در صفحه اصلی.”

Comp-U-Dopt داده است تقریبا 1000 کامپیوتر به خانواده ها در هوستون از مارس 18 از طریق یک کامپیوتر درایو-از طریق.

خانواده ها برای ثبت نام در یک قرعه کشی برای یک شانس برای به دست آوردن یکی از ماشین آلات.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر کرد که 83 درصد از دانش آموزان داده می شود رایانه های زندگی در خانواده های با درآمد کمتر از $35,000 یک سال است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im