راکت عراق منطقه سبز آمریکا رهبری ائتلاف برگ پایه

GREEN ZONE. In this file photo, members of the Iraqi security forces look on as municipal workers clear cement blocks at the al-Sinek bridge, connecting the Iraqi capital Baghdad's Sinek district to the Salhiyeh district neighboring the high-security Green Zone, which hosts government offices and foreign embassies, in Baghdad on February 12, 2020. File photo by Ahmad Al-Rubaye/AFP

منطقه سبز. در این فایل عکس از اعضای نیروهای امنیتی عراق نگاه کنید به عنوان کارگران شهرداری حذف بلوک های سیمانی در al-Sinek پل اتصال بغداد پایتخت عراق را Sinek منطقه به Salhiyeh منطقه همسایه بالا-امنیت منطقه سبز که میزبان ادارات دولتی و سفارتخانه های خارجی در بغداد در فوریه 12 سال 2020 است. فایل عکس توسط Ahmad Al-Rubaye/AFP

بغداد, عراق و دو راکت ناودان به پایتخت عراق را امنیت بالا منطقه سبز در اوایل روز شنبه, مارس 26 ساعت قبل از ما به رهبری نیروهای مجموعه به جلو و از یک پایه دوم در کشور است.

برخی از 7500 سرباز در عراق به عنوان بخشی از ائتلاف به رهبری کمک به نیروهای محلی مبارزه جهادی مانده اما تعداد کسانی که هستند که به طور قابل توجهی پایین کشیده این ماه است.

اتحاد است به طور موقت آوردن برخی از مربیان خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس و نیز ترک دیگر پایگاه های عراقی در دسترس نباشد.

کسانی که پایگاه ها و سفارتخانه های خارجی به خصوص آمریکا ماموریت قرار داده شده اند در بیش از دو دوجین حملات راکتی از اواخر ماه اکتبر که باعث ترس از یک جنگ نیابتی در خاک عراق.

قبل از سپیده دم روز پنج شنبه دو راکت پانچ به مربع خالی در نزدیکی یک امنیتی عراق ستاد در منطقه سبز که در آن ساختمان های دولتی و سفارتخانه های خارجی بر این نیروهای امنیتی عراق در بیانیه ای گفت.

یک منبع امنیتی عراق گفت: Agence France-Presse هدف در نظر گرفته شده به نظر می رسد ایالات متحده, سفارت خانه, آلاینده ترکیب چند صد متر بیشتر در جنوب در سواحل دجله.

آژیر شنیده میشد که مدت کوتاهی پس از آن در منطقه سبز است.

وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات و اما حملات دیگر بوده است کشنده باشد.

ائتلاف به رهبری ایالات متحده خارج

در اوایل این ماه دو پرسنل نظامی ایالات متحده و یک سرباز انگلیسی کشته شدند در یک حمله موشکی در تاجی هوایی شمال بیشتر بود که ضربه دوباره دو روز بعد.

این 5,200 نیروهای نظامی آمریکا مستقر در سراسر پایگاه های عراقی را تشکیل می دهند بخش عمده ای از نیروی ائتلاف کمک به شکار کردن گروه دولت اسلامی جای خواب سلول های سراسر کشور.

عراق اعلام کرده است در اواخر سال 2017 و ائتلاف اکنون در حال اجرای برنامه های توسعه یافته در سال گذشته برای تحکیم آن حضور نظامی در سراسر کشور است.

حدود 300 نیروهای ائتلاف چپ غربی Qaim پایه در اواسط اسفند توزیع آن در تمام عراق نیروهای نظامی است.

روز پنج شنبه نیروهای بیشتر شد به ترک شمال Qayyarah پایگاه هوایی که در آن به رهبری آمریکا نیروهای نظامی در سال 2017 کمک کرده بود عراقی ها برنامه ریزی کردن مبارزه با است در نزدیکی موصل.

در هفته های آینده آنها را نیز ترک گسترده پایه در کرکوک.

راکت باران کردن در Qayyarah و کرکوک در ماه های اخیر با یکی اواخر دسامبر حمله کشتن ما پیمانکار مستقر در کرکوک.

آمریکا مقصر این حملات در Kataeb حزب الله یک ایران-حمایت گروه ها در درون درهم al-Shaabi نظامی شبکه.

این درهم شده است به طور رسمی یکپارچه عراق نیروهای امنیتی اما بیشتر گروه های تندرو همچنان به کار به طور مستقل.

‘همان بازیگران’

این ماه حملات, اما, اند توسط ناشناخته گروه شناسایی خود را به عنوان Usbat al-Thaereen (لیگ انقلابیون).

در فیلم های آنلاین مجموعه ای به موسیقی, مردان نقاب دار از حمل سلاح در برابر راه آهن “آمریکا شیطان” و تعهد به انتقام “قربانیان” ما حملات هوایی نیروهای عراقی است.

ائتلاف, اما, انتظار, این گروه از ادغام بیشتر شناخته شده ضد ما شدند.

“این همان بازیگران و آنها در حال سازماندهی خود را کمی متفاوت” یک عضو ارشد ائتلاف به رهبری رسمی به خبرنگاران گفت:.

اتحاد جهانی است به طور همزمان بوده است redeploying آموزش نیروهای خود بودند که به مربیگری عراق نیروهای نظامی است.

مربیان به مقدار یک سوم از کل نیروی ائتلاف.

انگلیسی, فرانسوی, استرالیا و چک سربازان بودند که به مربیگری در ترکیه بودند که به طور موقت به خانه فرستاد به بغداد قرار داده بود نگه دارید در دوره آموزشی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

حداقل 29 عراقی کشته شده اند از بیماری های دستگاه تنفسی و نزدیک به 350 موارد دیگر تایید شده است با توجه به دولت عراق.

اما نگرانی وجود دارد که تعداد واقعی بسیار بالاتر است که تنها در حدود 2000 عراق 40 میلیون نفر آزمایش شده است.

سنبله در موارد پایمال می تواند این کشور را ویران سلامت سیستم لرزه سال جنگ و باریک سرمایه گذاری توسط مقامات دولتی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im