موشک 2020 حذفی پیشنمایش: ابتکاری یا دیوانه?

FULL BLAST. Former MVPs James Harden and Russell Westbrook kick off their drive again for the elusive NBA crown. Photos from AFP

انفجار کامل. سابق MVPs جیمز هاردن و راسل وستبروک لگد کردن درایو خود را دوباره برای گریزان NBA تاج. عکس از AFP

مانیل فیلیپین – برای یکی دیگر از فصل های Houston Rockets در میان متوسط به بالا ردیف رقیب در NBA را کنفرانس سختی غربی.

همیشه از جیمز هاردن منفجر شد و بر روی صحنه راکت همیشه متوسل به extremest از اقدامات و آزمایش به عنوان آنها همچنان به تلاش خود گیر که همیشه گریزان لیگ قهرمانی.

در حال حاضر شناخته شده بودن خطرناکی معتاد به تمام زمان محبوبیت این سه نقطه شات این تیم دوباره سر و ابرو مطرح شده پس از سر مربی Mike D’Antoni تصمیم به فشار کوچک-سبک توپ به افراطی.

چقدر کوچک است ؟ خوب 6-پا-5 PJ تاکر در حال حاضر موشک’ شروع مرکز در لیگ که در آن 6 پا-10 نگهبانان نقطه وجود داشته باشد.

داده های خود را ادامه داد: بیش از اتکا به سه توپ در حال حاضر ادغام با این هرگز قبل دیده می شود که موشک در نهایت پیدا کردن حق قهرمانی فرمول یا این آزمایش دیگری که در چهره خود را?

فهرست فعلی ترکیب

موشک ساخته شده سر و صدا در حال حاضر پر سر و صدا خاموش-فصل تجارت دور اغلب مجروح طبقه کلی کریس پل به شهر اوکلاهما تندر به صورت سابق MVP و سه-دو فوق العاده راسل وستبروک.

هجوم اولیه پیش بینی سخت مشهد همراه با سابق خود تندر دوستان به عنوان او هنوز هم به طور متوسط پوچ لیگ-بالا 34.4 امتیاز در هر بازی با 7.4 کمک و 6.4 پرتاب ریباند.

در ضمن وستبروک را متوقف کرده است تعقیب آمار به نفع بهره وری و نتایج آن تا کنون پرداخت با هنجارهای 27.5 امتیاز 8 ریباند و 7 پاس گل در 47% تیراندازی.

در مقایسه او تنها به طور متوسط 22.9 امتیاز در 42% کلیپ با 11.1 تخته و 10.7 dimes در فصل گذشته با تندر که پایان غم انگیز پس از پایان فصل buzzer-beater در دست Damian Lillard.

برای تحقق D’Antoni فوق العاده کوچک-توپ رویاهای این تیم پس از آن داد و ستد دور 6-پا-10 مرکز Clint کپلا در پیچ در پیچ چهار تیم تجارت 6-پا-8 تیرانداز و مدافع رابرت Covington.

نمره پشت سر هم متخصص Eric Gordon هنوز منجر به نیمکت اوباش همراه با بیشتر اکشن مانند جف سبز بن McLemore و Danuel خانه.

بر روی کاغذ ستاره قدرت هاردن و وستبروک احاطه شده توسط روشن نقش بازیکنان به اندازه کافی برای گرفتن راکت به عمق برگشتی یک بار دیگر. تنها سوال این است که آیا یا نه آنها منحصر به فرد ترکیب اولیه خواهد بود به اندازه کافی برای پرتاب دفاع کردن بازی خود را.

درجه: 8/10

بقیه-از-فصل چشم انداز

باقی مانده برنامه: Mavericks, Bucks, تریل, لیکرز, پادشاهان, مهمیز پیسرز 76ers

برای چند فصل در حال حاضر این موشک در حال حاضر شده است در عنوان یا نیم تنه حالت و آنها نمی توانند خواسته اند برای بهتر بذر برنامه برای تست اگر خود را فوق العاده کوچک-توپ ترکیب تیم واقعا کار در مقابل بهترین از بهترین.

آنها این شانس را به آزمون پادشاهان هر دو کنفرانس به عنوان آنها را به صورت بالا-کشت Milwaukee Bucks از غرب و لس آنجلس لیکرز از غرب است.

این موشک همچنین مطابقت کردن در برابر خوب-برای-بزرگ رقیب مانند فیلادلفیا 76ers دالاس ماوریکس و ایندیانا پیسرز.

در نهایت آنها خود را کامل و متعادل هشت-برنامه بازی با تیم انتظار می رود آنها را به ضرب و شتم مانند سن آنتونیو اسپرز و ساکرامنتو کینگز.

بر خلاف بسیاری از تیم های دعوت شده در جهان دیزنی اورلاندو, حباب, موشک احتمالا مرموز ترین سرنوشت در انتظار آنها را در پایان.

آنها مشروع شانس در عنوان NBA? برای اطمینان حاصل کنید.

آیا تیم های دیگر باید از این ظرفیت به دست کشیدن از آنها از دور اول ؟ کاملا.

طی 10 بازی کشش خود را فوق العاده کوچک-توپ اجرای آنها برنده 6 راست قبل از از دست دادن 4 در یک ردیف.

و این چیزی که با آزمایش. شما فقط هرگز نمی دانید چه می آید بعدی و کسی که همیشه به انجام آن را برای اولین بار به طوری که دیگران ممکن است در جلوگیری یا همان مسیر را دنبال کنید.

این نتیجه ممکن است زیبا باشد اما این یک خطر موشک ها به وضوح مایل به گرفتن.

درجه: 7/10

– Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>