Robredo از لونا اخراج اما تعجب Duterte دفاع او

WORKING VP. Vice President Leni Robredo inspects the first batch of protective gear her office distributed to health workers on March 16, 2020 File photo by Charlie Villegas/OVP

کار بر VP. معاون رئیس جمهور Leni Robredo بازرسی دسته اول از دنده محافظ او را در دفتر توزیع به سلامت کارگران در مارس 16, 2020 فایل عکس چارلی Villegas/OVP

مانیل فیلیپین – معاون رئیس جمهور Leni Robredo استقبال از اخراج از یک مقام دولتی که می خواست به او جستوجو کرد اما اعتراف او نیز شگفت زده شد رئیس جمهور رودریگو Duterte آمد و به دفاع از او – نادر حرکت کشور را بالا کرد.

این بود Robredo پاسخ وقتی پرسیده شد که در یک ANC مصاحبه روز یکشنبه 5 آوریل برای پاسخ به Duterte شلیک ریاست جمهوری مبارزه با فساد کمیسیون کمیسر Manuelito لونا برای سوق دادن تحقیقات به تلاش های خود برای کمک به frontliners در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم این یک حرکت خوب است. Sa امین خوش آمدید حرکت ‘ان کسی ang panahon ngayon natin فوق العاده. هندی dapat tino-تحمل ‘یونگ kahit فردی o عمومی رسمی na siya, pa ‘یونگ نگ-تا-ایجاد ng بخش درون دولت” Robredo گفت.

(من فکر می کنم این یک حرکت خوب است. ما ضمن استقبال از این حرکت از آنجا که ما در زمان فوق العاده ای. ما قرار نیست به تحمل هر فرد یا مقام دولتی که بکارد بخش در درون دولت است.)

معاون رئیس جمهور قبلا خار کردن لونا در تماس برای تحقیقات در برابر او با ارسال یک GIF خودش کوه در می رم ، (بخوانید: نشانه مو تلنگر! Frontliner یاور Robredo می اندازد سایه در PACC منتقد)

هنوز معاون رئیس جمهور گفت: او شگفت زده شد لونا اخراج شد توسط Duterte که بارها و بارها مورد انتقاد رهبر مخالفان در گذشته و بسته او را از کابینه جلسات باعث Robredo به استعفا در سال 2016.

“Nagulat در این معنا نه برای یک زمان بسیار طولانی hindi natin napapakinggan سی پرزیدنت na pinagtatanggol tayo. پرو ngayon na pinagtanggol tayo, natuwa tayo. Natuwa dahil tingin ko, kailangan ‘ان sa panahon ngayon. Kailangan sa panahon ngayon na پرتی ‘یونگ mensahe magtulong-tulong tayo,” Robredo گفت.

(من شگفت زده شد به این معنا که برای یک زمان بسیار طولانی ما شنیده نشده از رئیس جمهور دفاع از ما. اما زمانی که او ما خوشحال بودند. ما خوشحال بودند چون فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به این زمان. ما نیاز به دادن این پیام است که ما باید با هم کار کنید.)

Robredo از طریق او پرچمدار مبارزه با فقر برنامه انگت Buhay است مطرح شده بیش از P40 میلیون تا کنون به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای سلامت کارگران COVID-19 استخراج کیت برای موسسه تحقیقات طب گرمسیری, مواد غذایی برای پلیس و سربازان در ایست های بازرسی و رایگان خوابگاه برای frontliners.

Robredo نیز هماهنگ با طراحان مد برای کمک به ایجاد PPEs به عنوان سهام همچنان به خرد شدن در سراسر جهان است.

دفتر معاون رئیس جمهور سازماندهی یک سرویس رایگان شاتل به کشتی در سلامت کارگران در اطراف مترو مانیل در طول COVID-19 مستند نیز هر چند این را عملیاتی باقی می ماند تنها تا تاریخ 14 آوریل.

به تاریخ فیلیپین دارای ثبت شده در مجموع 3,094 موارد COVID-19. از این تعداد 144 فوت کرده اند در حالی که 57 بيمار در حال حاضر بهبود از این بیماری است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im