آنها به ضرب و شتم ما در شطرنج و چیزهای بی اهمیت, جایگزین شغل توسط هزاران نفر و در مورد به اجازه دهید شل در بزرگراه ها و جاده ها به عنوان راننده و پیک.

در حال حاضر, تازه, نشانه هایی از ربات برتری در حال ظهور در وال استریت در فرم از ماشین تحلیلگران سهام که سود آور سرمایه گذاری انتخاب از انسان است. حداقل که ماحصل یکی از اولین مطالعات در مورد این موضوع که نتایج اولیه بودند که در ماه ژانویه منتشر شد.

خرید توصیه های میفروخت توسط robo-تحلیلگران که ظاهرا تقلید سنتی چه تحقیقات حقوق صاحبان سهام بخش انجام دهید اما سریع تر و در کاهش هزینه ها بهتر از کسانی که از گوشت و خون همتایان بیش از دراز مدت با توجه به دانشگاه ایندیانا اساتید.

“استفاده از این نوع فن آوری برای سرمایه گذاری توصیه و یا برای انجام سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل در حال رفتن به تبدیل شدن به طور فزاینده مهم” کنت Merkley استادیار حسابداری و یکی از نویسندگان این مقاله گفت: از طریق تلفن.

آیا گرفتن سهام تماس درست است که یک ماموریت حیاتی انسان تحلیلگران قابل بحث است. وال استریت پژوهش ادارات خدمت انواع توابع در میان آنها اتصال سرمایه گذاران با شرکت مدیران و جمع آوری درآمد و دیگر اطلاعات شرکت ها. در حالی که خود را خرید و فروش و نگه دارید و توصیه های هنوز هم جلب توجه می تواند حرکت کند و سهام تعدادی از مشتریان premising تصمیمات سرمایه گذاری کردن آنها است که احتمالا محدود است.

این مطالعه در یک نگاه کوچک و هنوز هم تا حد زیادی تجربی شاخه fintech شرکت های تاسیس شده در این فرض استوار است که فن آوری دیجیتال یک کار بهتر از انسان در ساخت سهام توصیه. در حالی که همه تحلیلگران با استفاده از کامپیوتر یک تعداد انگشت شماری از راه اندازی شده است دیدن اگر برنامه می تواند رسیدگی به هر جنبه ای از سهام-چیدن روند.

تبلیغات

یک شرکت که داده شد در این مطالعه ساختار جدید استفاده می کند robo-تحلیلگران به مقایسه و تطبیق همه چیز از درآمد و ترازنامه به پانوشت در پایین گزارش به فشار میدارد با توجه به مدیر عامل دیوید مربی.

“ما در حال انجام روحیۀ ما در حال انجام حرکت ما در حال انجام آنچه که من اسمش این همه سکسی, کوتاه مدت, معیارهای” مربی گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما می توانید آنها را خوب قدیمی از مد افتاده تحلیلی و دقت قرار دادن در روند خود را در کمی به هیچ هزینه.”

مربی مشتریان — quant بودجه شرکت های مشاوره ای جامعه جراحان ایران و مدیران در میان دیگران — می توانید خرید و دسترسی به خدمات در هر نقطه از $10 به $15,000 او گفت: بسته به نوع پژوهش است.

این دانشگاه ایندیانا مطالعه مورد تجزیه و تحلیل بیش از 76 ، 000 گزارش صادر شده توسط هفت robo مختلف-تحلیلگر شرکت بین سال های 2003 تا سال 2018 است. در میان یافته بودند که خودکار خدمات هستند احتمال بیشتری برای تولید و فروش رتبه (به عنوان نگه می دارد و اقدام به خرید) از سنتی شرکت. آنها همچنین تجدید نظر در گزارش های خود را بیشتر و بهتر ممکن است در حسابداری برای بزرگ و پیچیده شرکت آشکار از جمله براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

نویسندگان در مقایسه با فونز-تحلیلگر توصیه به کسانی که از سنتی تحلیلگران در نهادی کارگزاران برآورد سیستم. آنها حذف شده نگه می دارد در دراز مدت تجزیه و تحلیل به عنوان کسانی که توصیه کمتر عملی با توجه به Merkley.

چون robo-تحلیلگران نمی نمایشگاه هر گونه تعصبات و نیست به تضاد منافع آنها تولید یک توزیع متعادل تر از رتبه مخالفت نویسندگان, که همچنین شامل Braiden کلمن و یوسف Pacelli. در حالی که سنتی از تحلیلگران به طور فعال کار می کنند در حفظ روابط با شرکت مدیریت روبات ها نمی مدیون به همان کنوانسیون. تماس های خود را ممکن است به همان پاپ به عنوان انسان در ابتدا, اما توصیه ها می تواند تولید “بازده قابل توجهی برای سرمایه گذاران فردی” آنها گفت.

تبلیغات

علاوه بر این ساختار جدید محققان تجزیه و تحلیل از توصیه های شرکت از جمله Minkabu سریع رتبه و TheStreet.com که همپوشانی با کسانی که از سنتی تحلیلگران.

از مجموع استخر از برجسته robo-تحلیلگر توصیه های بیش از 30 درصد نشان داده شده خرید رتبه بندی در مقایسه با 47 درصد از سنتی تحلیلگران (تعداد کلی برجسته از توصیه های سنتی تحلیلگران بود و پنج بار روبات’). حدود یک چهارم از توصیه های از ماشین آلات کاهش یافت و به فروش دسته در مقایسه با 6 درصد از انسان است.

سنتی تحلیلگران تحت فشار بوده است به تازگی — ماشین آلات انجام شده است سهم بیشتری از کار در حالی که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای شمع به منفعل بودجه. در دهه آینده, اتوماسیون می تواند به کاهش تعداد سر در وال استریت و صنعت بانکداری در حدود 200,000 با توجه به ولز فارگو اوراق بهادار.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بودجه تحقیقات در این بانک ها هستند که محدود به گزاره ارزش از فروش-سمت تحقیقات حقوق صاحبان سهام است که در حال بازنگری شود — برای ما این صنعت رسیده است به صورت اختلال” گفت: Merkley. “فن آوری است که یکی از این اختلالات به دلیل شما می توانید چیزهایی که احتمالا در کاهش هزینه ها و مقیاس بزرگتر.”

Robo-تحلیلگران متفاوت از خود را بهتر شناخته شده همتایان robo-مشاوران — مغازه ها مانند بهبود است که با استفاده از الگوریتم ارائه خودکار برنامه ریزی مالی خدمات. اما به هر فرم خود را شک و تردید های فراوانی در وال استریت. مخالفان استدلال می کنند که دستگاه قادر به تجزیه ظریف بحث بر درآمد تماس و یا مکالمات با مدیریت شرکت. ساختار جدید’ مربی می گوید این قضیه صادق است: روبات می تواند تجزیه و تحلیل مقادیر عظیمی از داده ها از جمله متن مکالمات در بسیار سریعتر قدم.

اما “زمانی که هنوز هم وجود دارد افرادی که نیاز به تعامل انسان که نیاز به صحبت کردن با مدیریت و بحث در مورد این صنعت و انجام آن تابع برای خرید-کنار فروش-طرف را هنوز هم خواهد بود” گفت: Merkley.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net