ریتا آبیلا در ‘Walang Kasarian Ang Digmaang بیان’: درک کنند که چرا شخصیت من گفت: خط

ACTING. Rita Avila says people should watch the movie 'Walang Kasarian Ang Digmaang Bayan' to understand why her character said those lines about President Rodrigo Duterte. File photo by Precious del Valle/Rappler

بازیگری است. ریتا آبیلا می گوید مردم باید از تماشای فیلم “Walang Kasarian Ang Digmaang بیان’ به درک به همین دلیل شخصیت او گفت: آن دسته از خطوط مورد رئیس جمهور رودریگو Duterte. فایل عکس با قیمتی دلم واله/Rappler

مانیل فیلیپین – بازیگر ریتا آبیلا در زمان به Instagram در شنبه فوریه 22 به توضیح خطوط از فیلم Walang Kasarian Ang Digmaang Bayan (انقلاب می داند که هیچ جنسیتی), که رد صلاحیت شد از Sinag Maynila.

بازیگر یکی از ستاره های این فیلم به کارگردانی جی Altarejos. ریتا نقش Virgie در این فیلم و می گوید که این خط: کونگ سانا naging mas matapang آکو, آکو mismo ang papatay کی Duterte (اگر من شجاع تر از من کشتن Duterte خودم).”

در یک بیانیه Sinag Maynila تایید کرد که آنها صلاحیت این فیلم گفت: این فیلم انحراف از داستان اصلی است که ارائه شد.

در اولین پست که به همراه یک تصویر از یک مقاله از پپریتا نوشت: “به عنوان یک بازیگر, من حرفه ای الزامی برای انجام این فیلم همانطور که در این قسمت 2 از Kasal. من بازی مادر به بازیگر سرب.”

Ganito na lang po: pag یانگ linya کنگ یان ay sinabi ko sa tutoong buhay… MATAKOT NA… ako. AKO. آکو PO. (قرار داده و آن را این راه: اگر از من گفت: کسانی که در زندگی واقعی من باید ترس برای خودم.)

Ni hindi ko makukurot ang پرزیدنت. Ni هندی کو شا mamumura sa tutoong buhay. پرنگ اونگ mga بالا sa مواد مخدر lang ang matatakot sa isang linya sa pelikula. Isip isip naman po mga kapatid. Sensibilidad po.” (من حتی نمی تواند خرج کردن رئیس جمهور است. من نمی نفرین او را در زندگی واقعی است. آن بالا با مواد مخدر باید ترس از این خط در این فیلم است. استفاده از مغز خود را. معقول شود.)

در یک پست پیگیری ریتا نوشت: “کسی که در حال انجام است بزرگ و مناسب کار را نمی خواهد یک فیلم در مورد زمان حال شخصا.

Matalino naman ang ating پرزیدنت para mayanig sa isang pelikula. Di ba po?” (رئیس جمهور بیش از حد هوشمند به زحمت با یک فیلم. من درست نیست؟)

در سومین پست ریتا خواسته پیروان به تماشای فیلم و درک کنند که چرا شخصیت او گفت که خط در این فیلم است.

سرفصل تماس بگیرید توجه است. احمق خواندن تیتر و سپس بدون تفکر آنها صحبت می کنند ، سازمان دیده بان این فیلم درک کنند که چرا شخصیت من گفت: خط.”

او همچنین به نام بشیر برای لعن او.

این فیلم به دنبال یک فیلمساز جوان در سفر خود را از, هنرمند, به گزارش, به جنگنده.

این فیلم در اصل به معنای به اجرا در سینما را انتخاب کنید از مارس 17 تا 24 به عنوان فینالیست برای جشنواره فیلم کامل دسته.

مدیر جی Altarejos زودتر گفت: آنها را به ادامه مبارزه برای حقیقت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im