خطر ابتلا به کروناویروس به آمریکا کم باقی مانده است: مقامات

خطر ابتلا به آمریکا از کروناویروس جدید باقی مانده است کم احمر گفت: پس از این کشور برای اولین بار مرگ از COVID-19.

“خطر ابتلا به آمریکا باقی مانده است کم است. ما باید پیش بینی بیشتر موارد اما این خطر برای آمریکا باقی می ماند” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“مردم آمریکا نیاز به رفتن با زندگی عادی خود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین گفت که خطر ابتلا به کم باقی مانده است در این زمان.

“موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد. اما افراد سالم هستند به احتمال زیاد به بهبود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این کشور آماده شده است و دارای انبار 43 میلیون ماسک ها و لوازم دیگر, او گفت:.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Anthony Fauci (L), آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس (2L) و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield (R) نگاه کنید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع در کاخ سفید در واشنگتن در فوریه. 29, 2020. (روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ)

داده ها از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال 2019 نشان می دهد حدود 80 درصد از بیماران یک تجربه شبیه به یک بد آنفولانزا یا سرد, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: در واشنگتن است. پانزده تا 20 درصد نیاز به “پیشرفته مراقبت های پزشکی” به معنی بستری و احتمالا مراقبتهای ویژه.

افرادی که در نهایت به مرگ هستند در اکثریت قریب به اتفاق موارد افراد مسن و یا دارای بیماری های زمینه ای مانند چاقی و بیماری های قلبی Fauci گفت. هر یک بار در در حالی که, گفت, وجود خواهد داشت یک فرد جوان که به طور جدی بیمار شبیه به آنفولانزا.

یک زن در 50s برچسب معرض خطر بالا از نظر پزشکی مرده در واشنگتن از COVID-19 است که ناشی از ویروس جدید, مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. دکتر جف Duchin بهداشت افسر برای بهداشت عمومی سیاتل & King شهرستان به خبرنگاران گفت: در تماس تلفنی که بیمار یک مرد بود.

مرگ آمد و پس از بيماران در, Washington, اورگان و کالیفرنیا آزمایش مثبت برای بیماری جدید بود اما هیچ روشن منابع عفونت, مقامات این کشورها گفت. “این یک مورد جامعه گسترش این بیماری بسیار شبیه به مورد از کالیفرنیا در اوایل این هفته” پت آلن مدیر اورگان بهداشت اقتدار به خبرنگاران گفت: روز جمعه در مورد مورد اول در اورگان.

زودتر جمعه وجود دارد 62 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این ویروس با 15 پیمانکاری آن را از طریق سفر به چین و یا از طریق فرد به فرد انتقال از زن و شوهر که در بازگشت از چین است. چهل و هفت نفر دیگر در میان گروه از آمریکایی ها و اعضای خانواده و تخلیه از ووهان کانون ویروس یا الماس شاهزاده کشتی کروز که لنگر انداخت در یوکوهاما در ژاپن است.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران گزارش شده سنبله در موارد در روز های اخیر و افرادی که سفر از این کشورها شد برخی از اولین بیماران در تعدادی از کشورها از جمله برزیل و نیوزیلند. ایالات متحده اصرار مردم برای سفر به ایتالیا و ایران و یا کره جنوبی.

Epoch Times Photo
پزشکی کارگران پوشیدن دنده محافظ راهنمای رانندگان مشکوک به علائم COVID-19 coronavirus در یک “درایو-از طریق” ویروس مرکز آزمون در Goyang شمال سئول در فوریه. 29, 2020. (Jung Yeon-Je/خبرگزاری گتی ایماژ)

Coronaviruses معمولا گردش در حیوانات اما می تواند در موارد نادر پرش از حیوانات به انسان قبل از اینکه از شخصی به شخص. منشاء سارس-nCoV-19 جدید ویروس شناخته شده نیست, اگر چه برخی از شواهد نشان می دهد آن را در سرچشمه خفاش ها. گسترش ویروس در درجه اول از فرد به فرد بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و یا در حدود شش فوت از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

“این قطرات می توانید زمین در دهان یا بینی از افرادی که در نزدیکی و یا احتمالا از طریق تنفس به ریه ها” CDC می گوید در وب سایت خود را.

مردم احتمالا می تواند دریافت COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.

علائم شبیه به آنفولانزا و شامل تنگی نفس و تب و سرفه.

راه هایی برای جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده شامل دور ماندن از افراد بیمار تمیز کردن اغلب در لمس اشیاء و سطوح و به طور منظم شستن دست.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de