قیمت خرده فروشی 10 کالاهای اساسی ثابت در AP به بررسی افزایش قیمت

Amaravati: آندرا پرادش دولت در روز چهارشنبه گفت: این تثبیت قیمت خرده فروشی 10 کالاهای اساسی از جمله برنج dals, روغن های خوراکی و برخی از سبزیجات به منظور جلوگیری از فروشندگان شارژ نرخ بالای سوء استفاده از زمان COVID-19 مستند وضعیت.

منطقه کمیته تثبیت قیمت برنج چهار رقم dals سه انواع روغن های خوراکی و برخی از سبزیجات است. نرخ نمایش داده می شود در سراسر کشور به نفع مصرف کنندگان دولت در بیانیه ای گفت.

ویژه خط تلفن شماره 1902 نیز تعیین شده است تا برای شهروندان برای گزارش هر گونه اختلاف قیمت آن گفت.

برای اطمینان از در دسترس بودن به مصرف کنندگان و حفاظت از منافع کشاورزان و دولت در محل قرار داده اضافی 471 موقت Rythu Bazars جدا از موجود 100. این کمک خواهد کرد که کشاورزان دریافت پاداشی قیمت برای محصولات خود و متوقف کردن آنها را از فروش مضطرب.

علاوه بر این دولت تبدیل 451 آندرا پرادش حمل و نقل جاده ای شرکت (APSRTC) اتوبوس به تلفن همراه Rythu Bazars’ برای فروش طیف گسترده ای از کالاها مستقیما از مزرعه.

دولت, کشاورزی, بخش بازاریابی نیز در مقیاس تحویل درب از خدمات و حدود 25 درصد از تولید فروخته شده از طریق این سیستم.

این گروه قصد دارد به زودی راه اندازی یک برنامه تلفن همراه به صورت آنلاین تحویل از سبزیجات و میوه ها در دولت است. روند onboarding لجستیکی همکاران در جریان است.

برای پیاده سازی اجتماعی فاصله در Rythu Bazars نشانه گذاری شده اند ساخته شده با استفاده از رنگ و آهک پودر برای جلوگیری از جمعیت. نشانه های در حال صادر شده در برخی Rythu Bazars در ساعات اوج.

با موز کشاورزان با مشکلات در فروش محصولات خود دولت است که به طور مستقیم تهیه میوه از کشاورزان و فروش به مصرف کنندگان در نرخ بهره اسمی است.

دولت دولت تهیه شده از 7000 تن از موز است. ممکن است به ذکر است که موز فروخته شده در 10 تومان/کیلوگرم بسیار پایین تر از 70 تومان به ازای هر کیلوگرم در سوپر مارکت ها در سراسر کشور در این بیانیه اضافه شده است.

برای صاف تهیه ربیع (بهار) محصولات دولت گفت: این مجموعه تا 700 مراکز در نزدیکی مزارع کشاورزی برای تهیه hayr قرمز گرم بنگال گرم ذرت و زردچوبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im