تجدید حیات ویروس موارد در چین نگرانی های هند

دهلی نو: به عنوان بسیاری از 909 COVID-19 موارد و 34 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد چنین مواردی به 8,356 و مرگ و میر به 273 در کشور, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در حالی که این ادعا که دولت با “فوق آماده” در صورت وجود یک نمایی افزایش تعداد coronavirus بیماران.

پرداختن به یک نشست خبری مشترک وزیر امور خارجه در وزارت Lav Agarwal گفت: دولت در حال گسترش است به COVID-19 تست ظرفیت های دولتی و همچنین خصوصی دانشکده های پزشکی.

“تعداد کل COVID-19 مورد افزایش یافته است به 8,356 و مرگ و میر به 273. در مجموع 909 موارد جدید و 34 مرگ و میر گزارش شده از شنبه. خبر خوب این است که 716 مردم بهبود یافت و مرخص شده است. هفتاد و چهار نفر درمان شده است, از شنبه. دولت های اضافی آماده شده اگر تعداد موارد افزایش نمایی” او گفت:.

“ما در حال کار بر روی یک صورت فوری به گسترش ظرفیت برای COVID-19 تست در دولت و خصوصی دانشکده های پزشکی سراسر کشور است. چهارده مربی موسسات از جمله AIIMS و NIMHANS شده اند شناسایی و به مربی دانشکده های پزشکی و گسترش coronavirus تست ظرفیت” Agarwal اضافه شده است.

او گفت: اخیر تجدید حیات COVID-19 نفر در چین و ژاپن و کره جنوبی است که باعث نگرانی و تأکید بر اهمیت اجتماعی فاصله تشریح آن “اجتماعی واکسن علیه ویروس مخوف.

“اخیر تجدید حیات مثبت COVID-19 نفر در چین و ژاپن و کره جنوبی است که علت نگرانی برای ما بیش از حد. ما باید اطمینان حاصل شود که ما همچنان به دنبال مهار و اجتماعی-فاصله اقدامات که ما تا کنون انجام شده است. صرف نظر از مستند این مهم است که ما اتخاذ رفتاری تغییر و تمرکز بر اجتماعی فاصله آن را به عنوان یک جزء مهم از مدیریت بیماری های عفونی,” Agarwal گفت.

جلسه توجیهی در مورد آماده سازی اقدامات انجام شده توسط دولت گفت: تمرکز بر افزایش ظرفیت اولیه پزشکی زیرساخت که شامل اختصاص داده شده و بیمارستان و جداسازی تخت ICU تخت و امکانات قرنطینه.

“از جمعه در حالی که نیاز تخت برای 8,356 موارد تخمین زده می شود 1,671 برای 20 درصد از تایید موارد متوسط تا شدید و یا انتقادی علائم بالینی که در حال حاضر در دسترس از تخت 1,05,980 در 601 اختصاصی COVID-19 بیمارستان در سراسر کشور است. تعداد جداسازی تخت در این بیمارستان است که بیشتر افزوده.

“اختصاصی بیمارستان ها برای مدیریت COVID-19 بیماران باید به طور فزاینده ای راه اندازی شده است در سراسر کشور است. همراه با دولت و بیمارستان های خصوصی در بیمارستان های بخش دولتی در واحدهای نظامی و بیمارستان و راه آهن هند در حال کمک به این تلاش. مهمات هیئت مدیره کارخانه تولید تخصصی چادر به تقویت زیرساخت های پزشکی در مناطق دور افتاده” رسمی اضافه شده است.

Agarwal بیشتر گفت: آموزش سلامت کارکنان از طریق موسسات از اهمیت ملی مانند AIIMS و NIMHANS نیز یک منطقه تمرکز.

“آموزش آنلاین ماژول و آموزشی برای یک مدیریت بالینی, مدیریت پیشگیری از عفونت کنترل زیستی-پزشکی مدیریت زباله و اپیدمیولوژی سازماندهی شده توسط این نهاد. برای آماده سازی خط مقدم پزشکی کارگران مسخره دریل بیش از حد برگزار شده است,” او گفت:.

با توجه به ICMR مقامات در مجموع 1,86,906 نمونه که تا کنون آزمایش شده است در سراسر کشور است و با 7,953 یافت شده مثبت برای COVID-19.

“در آخرین پنج روز به طور متوسط 15,747 نمونههای آزمایش شده در هر روز و 584 از آن به ترتيب مثبت در هر روز” یک شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: در این نشست خبری.

در پاسخ به یک سوال در توسعه واکسن گفت: وجود 40 به همراه نامزد واکسن که در حال توسعه هستند اما هیچ یک از آنها تا به مرحله بعدی است.”

وزارت بهداشت همچنین اطلاع داد که 20,000 آموزش مربیان را تبدیل به جداسازی بخش.

“در مرحله اول 5,000 مربیان در حال تبدیل” Agarwal گفت.

به گفته سخنگوی دولت KS Dhatwalia گروه وزیران (GoM) را تایید کرده است انتشار هیدروکسی کلروکین به 13 کشور پس از یک ارزیابی از سهام.

“برخی از کشورها درخواست هند برای تامین HCQ. پس از ساخت یک ارزیابی از نیازهای داخلی و نگه داشتن یک بافر انتشار HCQ به 13 کشور تایید شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im