از سرگیری فصل فوتبال ‘قطعا ممکن است’ ادعا می کند UEFA کمیته پزشکی

اگر چه برخی از مقامات فوتبال باقی می ماند شک و تردید در مورد شروع مجدد لیگ یوفا کمیته پزشکی می گوید این می تواند انجام شود

منتشر شده 3:23 PM, مارس 30 سال 2020

به روز رسانی 3:23 PM, مارس 30 سال 2020

UNCERTAIN. Football stars like Kylian Mbappe remain unsure if they’ll return to action this season. File photo from Paris Saint-Germain FC

نامشخص است. ستاره فوتبال مانند Kylian Mbappe باقی می ماند مطمئن نیستید اگر آنها بازگشت به اقدام در این فصل است. فایل عکس از Paris Saint-Germain FC

لوزان سوئیس – یوفا به کمیته پزشکی معتقد است شروع مجدد فصل معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس “است که قطعا ممکن است” فقط به چند کشور اروپایی در حال حاکم از تلاش برای بازگشت به عمل است.

“همه فوتبال سازمان که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد از مسابقات را تولید گوشیهای پروتکل های… حصول اطمینان از سلامت افراد درگیر در این بازی محافظت شده است و یکپارچگی سیاست های عمومی حفظ شود” گفت: یوفا پزشکی رئیس کمیته تیم مایر در بیانیه ای در روز شنبه, مارس 28.

“تحت این شرایط و در احترام کامل از قوانین محلی آن است که قطعا ممکن است برای برنامه ریزی راه اندازی مجدد از مسابقات به حالت تعلیق در طول 2019/20 فصل است.”

نظرات آمده یک روز پس از رئیس فیفا از کمیته پزشکی بلژیکی میشل D’Hooghe گفت: او “تردید” در مورد شروع مجدد لیگ فوتبال در طول همه گیر و پیشنهاد مسابقات ملی تمرکز بر گرفتن آماده برای فصل آینده به جای.

“پیشنهاد من این است که اگر آن را ممکن است برای جلوگیری از بازی رقابتی فوتبال در هفته های آینده. سعی کنید برای آماده شروع خوبی در رقابت های فصل آینده گفت:” بی بی سی.

هلند لیگ فصل رها شده بدون ارتقاء یا سقوط در حالی که نخست وزیر فرانسه روز سه شنبه ریخته و آب سرد روی ایده که لیگ 1 و لیگ 2 فصل ممکن است از سرگیری گفت: هیچ اصلی ورزش در کشور می تواند تا پایان تابستان.

علاوه بر بلژیک است که انتظار می رود به طور رسمی پایان آن فصل در جلسه هفته آینده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im