تنفسی درمانگر با کروناویروس تولد می دهد به یک دختر در حالی که در پزشکی ناشی از کما

آنجلا Primachenko بود 27 سال, هفته 34 باردار, و روز به مبارزه با CCP ویروس زمانی که او تصمیم با توصیه پزشکان او را برای رفتن به یک پزشکی ناشی از کما. هنگامی که او از خواب بیدار او حلقه مسطح بود و او نوزاد بود 5 روز.

“بود که از لحاظ احساسی غیر قابل باور” او با سی ان ان گفت. “این فقط دیوانه اند به سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده است 10 روز گذشته نیاز به پازل را با هم از زندگی خود را.”

Primachenko زندگی در واشنگتن یک دولت است که بدست مقدار زیادی از توجه به عنوان Covid-19 شیوع رشد در ایالات متحده است. از آن جایی که این کشور برای اولین بار coronavirus مورد اعلام شد در ژانویه 21, جایی که برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ در ایالات متحده رخ داده است و جایی که خانه سالمندان را دیدم ده ها تن از مرگ و میر در اوایل این بیماری همه گیر.

Primachenko زندگی دور در جنوب که در آن موارد توسعه همراه دولت در مرز جنوبی در ونکوور در حومه پورتلند اورگان است.

مانند بسیاری از کسانی که گرفتار coronavirus او شروع علائم با یک سرفه که تشدید به یک تب بود که رفتن او به یاد می آورد.

Primachenko یک درمانگر تنفسی در میراث ماهی قزل آلا نهر مرکز پزشکی تا به حال نشده است رفتن به کار می کنند و نمی دانم که چگونه او را گرفتار کرده ایم coronavirus.

“او می دانست که خطر” گفت: اوکسانا Luiten او خواهر دوقلو. “او در زمان هر احتیاط.”

Primachenko خانواده او را تشویق به آزمایش و در دو روز او منتظر نتیجه او به تدریج بدتر می شود.

آن مثبت بود.

“به عنوان یک درمانگر تنفسی—فقط به عنوان یک انسان من حدس می زنم—من می دانستم که من می توانم نگه داشتن تنفس راه من بود و برای زنده ماندن,” او گفت:.

در مارس 26, Primachenko رفت و به بخش ICU این بیمارستان است که در استخدام او به خواهر او گفت:. سه روز بعد او را در یک ونتیلاتور همان ماشین او کمک پزشکان با در محل کار.

“هنگامی که شما در حال که بیمار شما فقط مبارزه برای زندگی خود را” Primachenko گفت. “تمرکز من نبود در ترس; آن را فقط در گرفتن را از طریق آن.”

به عنوان Primachenko دراز اغماء در بیمارستان اتاق پزشکی تیم تا به حال یک hourslong جلسه به تصمیم می گیرید که چگونه برای رسیدگی به مراقبت و بارداری. پزشکان به او پیشنهاد آنها القاء زايمان به ریه ها بیشتر فضا و بدن بیشتر مواد مغذی با توجه به خواهر او.

Primachenko شوهر, David به پزشکان اجازه و یک دختر سالم تحویل داده شد واژینال در مارس 1, Primachenko گفت. دیوید او را به نام آوا نام او می دانست که همسرش را دوست داشت و نام آنها بعدا متوجه شدند در اینترنت به معنی “نفس زندگی”است.

روز بعد coronavirus هنوز هم گریبانگیر آنجلا Primachenko و او پایانی جسمی در مارس 5.

“ما در واقع ترس ما از رفتن به از دست دادن خواهر ما که روز” Luiten گفت. دوقلوها دو از 10 خواهر و برادر.

اما روز بعد Primachenko تبدیل به یک گوشه تراشه خارج شد و به سمت چپ ICU. به عنوان تخت چرخ دار پایین سالن های پزشکی کارکنان کف زدند و تشویق می کردند, یک, گربه پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد. پشت یک ماسک صورت او لبخند زد.

در حال حاضر در صفحه اصلی Primachenko توانسته است او را در آغوش بگیرید و او را 11-ماه-پیر دختر امیلی در حالی که با پوشیدن ماسک. اما آوا هنوز در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان و Primachenko نمی تواند او را ملاقات کند تا او آزمایش منفی برای coronavirus.

“من فقط می خواهم به نگه داشتن او و در آغوش او و عشق به او و گرفتن در چند هفته اول من از دست رفته به او گفت:” Primachenko که همچنین به او گفت داستان به سی ان ان وابسته KPTV.

تا آن زمان مادر این است که با تکیه بر ایمان خانواده و همچنین نماز او دریافت شده از مردم او می داند — و بسیاری از او نیست—به او از طریق این فصل از زندگی است.

“من باور دارم چرا که جامعه و مردم و هر کس که معتقد به من,” او گفت: “خدا فقط یک معجزه به من و کودک من سالم از طریق این.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de