پرتلند سنگ.—ساکنان در کوهپایه های قوی کوه های آبی در مناطق روستایی شمال اورگان شد کنده از خود آب گرفتگی خانه ها توسط هلیکوپتر و دیگران سوار به ایمنی در سطل جلویی لودر به عنوان بی امان باران و ذوب برف تحت فشار قرار دادند و چندین رودخانه بیش از بانک های خود را.

قبلی بارش برف سنگین در کوه همراه با دو روز مداوم باران و درجه حرارت گرم به از بند باز کردن سیلاب در شهرستان پندلتن و روستایی, ديد کوه, foothill جوامع به شرق آن در اواخر روز پنجشنبه و جمعه. این Umatilla رودخانه کاکل فقط قبل از 10 p. m. روز شنبه در بیش از 19, پا, نزدیک به چهار برابر متوسط ارتفاع آن تاریخ است. رودخانه ها در سراسر منطقه به تصرف خود در بانک ها رکورد به عنوان آنها رفت.

اورگان دولتی کیت براون اعلام وضعیت اضطراری در Umatilla, Wallowa و اتحادیه شهرستانهای دیر جمعه برای کمک به جوامع در مقابله با جاری شدن سیل شدید. اعلامیه به معنی اورگان می توانید بسیج گارد ملی در صورت نیاز.

مقامات هنوز انجام عملیات جستجو و نجات پنج شنبه با دو هلیکوپتر در تلاش برای رسیدن به ساکنان هنوز از جعبه در بالا آب در جوامع روستایی مانند گیبون و بینگهام چشمه. آنها همچنین به توصیف یک صحنه هرج و مرج از اواخر روز شنبه هنگام نجات شخصی تا به حال به بداهه نوازی برای دریافت آخرین ساکنان چند از سرعت جاری شدن سیل در منطقه از پندلتون با استفاده از ماشین آلات سنگین استفاده می شود معمولا برای نگهداری جاده ها است.

“آخرین ساکنان چند که ما تخلیه ما با استفاده از یک front-end لودر قرار داده و آنها را در سطل است. فعلی بسیار سنگین و وجود دارد مقدار زیادی از موانع زیر آب” پندلتون رئیس پلیس استوارت رابرتز گفت. “آن را دشوار است به حرکت.”

Epoch Times Photo
Nate فولر و مورچه فردا در انتظار نجات بر روی سقف یک خانه در خار توخالی خارج از Adams, ساعت., در فوریه. 6, 2020. (بن Lonergan/شرق gray industries از طریق AP)

نقض در levee ارسال آب به چند بزرگ تولیدی و تصفيه خانه فاضلاب رابرتز گفت. ساکنان در چاه بودند توصیه به جوشاندن آب خود را.

مقامات در شهرستان Umatilla استفاده کرده 35,000 می آیند تا بامی روز جمعه و دیگری 50,000 بودند در مسیر از پورتلند اورگان حدود 210 مایل به غرب است.

تخلیه پناهگاه بودند باز در پندلتون و در Confederated قبایل Umatilla, هند, رزرو, که همچنین ضربه سخت جاری شدن سیل.

اما نه-کشش مایل از من-84 یک بار دیگر باز جمعه پس از بسیار گسترده تر بسته شدن در روز قبل از آن. حدود پنج-کشش مایل از آزادراه—که لینک آیداهو و اورگان—بسته خواهد شد تا یک هفته به دلیل آسیب را از سیل گفت: تام Strandberg سخنگوی وزارت اورگان حمل و نقل است.

“در حال حاضر وجود دارد یک رودخانه در حال اجرا بین ميانه و پس از آن جالب—اما حداقل این آزادراه باز است در حال حاضر به جز که مسیر انحرافی” او گفت: روز جمعه در یک مصاحبه تلفنی.

ساکن Chantel فولر گفت: شرق gray industries که او به تماشای آب افزایش پنج شنبه تا زمانی که آن را پر از خانه خود را در یک ماده از ساعت. همسایگان خانه در روستایی خار توخالی بود زیر آب و دیگر کشورهای همسایه گرفتار شده بودند, او گفت:.

Epoch Times Photo
یک پل کوچک در خار توخالی منطقه روستایی شهرستان Umatilla که سقوط به عنوان یک نتیجه از افزایش سیلاب ها از Umatilla رودخانه در نزدیکی Adams, ساعت., در فوریه. 6, 2020. (بن Lonergan/شرق gray industries از طریق AP)

“ما همسایه ها در خانه خود و شوهرم و دوست رفت و برای رفتن به آنها کمک کند و در حال حاضر آنها گیر در پشت بام. من هرگز آن را دیده بود,” او گفت: در یک ویدئو کلیپ ارسال شده در وب سایت روزنامه. “این آب گرفتگی خوب در سال گذشته—که بالاترین من آن را دیده ام و در این سال در صدر (که).”

چهار نفر نجات داده شدند. اما امدادگران خود را به حال به صرف شب وجود دارد چرا که از یک سوخت موضوع را با هلیکوپتر و کشیده شد در جمعه شهرستان Umatilla کلانتر تری روآن گفت. به usf football/OregonLive گزارش 10 کل نجات اما روآن نمی تواند تایید کند که تعداد.

در جای دیگر در شمال غربی اقیانوس آرام و مقامات محکم برای بیشتر شدن سیل و رانش زمین از باران بی امان.

پادشاه شهرستان در غرب واشنگتن اعلام کرد در شب جمعه که رنگ سبز رودخانه رسیده بود سیل مرحله. این شهرستان گفت: مردم ساکن در نزدیکی رودخانه به اقدامات احتیاطی.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee صادر شده یک به روز رسانی اضطراری اعلام برای 20 شهرستان به دلیل آسیب از طوفان است که پیش بینی می شود در ادامه به تعطیلات آخر هفته. پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین امضا اضطراری اعلام دوشنبه به سرعت پاسخ. تعداد کمی از گارد ملی نیروهای کمک به ساکنان در نزدیکی هواپیمای میخک واشنگتن است.

هفده رودخانه ها در غرب واشنگتن رسیده بود سیل مرحله, مقامات گفت. در نزدیکی Walla Walla, Washington, فقط در شمال اورگان, مرز, آسیاب رودخانه کاکل در بیش از 20 فوت, تنظیم یک رکورد ملی خدمات آب و هوا گفت.

Epoch Times Photo
این عکس ارائه شده توسط ایالت اورگان پلیس نشان می دهد جاری شدن سیل شدید در بزرگراه بین ایالتی 84 عمده آزادراه لینک آیداهو و اورگان در نزدیکی هرمیستن سنگ., در فوریه. 7, 2020. (ایالتی اورگان پلیس از طریق AP)

در غرب واشنگتن, سقوط یک درخت بر روی یک خودرو در مسیر دولت 18 غرب ایساکو در پنج شنبه شب مسدود کردن بزرگراه برای ساعت. هیچ کس مجروح شد. مردم زندگی در یک آپارتمان در ساختمان ایساکو تخلیه شدند پنج شنبه پس از ایساکو نهر نقض آن بانک و شروع به در حال اجرا در زیر ساختمان.

سطح برف رها خواهد شد و برف سنگین است و انتظار می رود در کوه آبشار از طریق پنج شنبه صبح خدمات ملی آب و هوا گفت. باد انتظار می رود به بلند کردن بیش از حد آنها گفت. برف همچنین انتظار می رود در کوه های آبی, اما دماهای پایین تر باید متوقف کردن برف از ذوب و سهولت جاری شدن سیل.

رودخانه ها شد و انتظار افت به زیر سیل مرحله های صبح شنبه, مقامات گفت.

توسط جیلیان Flaccus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de