خواهان معرفی لایحه ای برای تغییر نام خیابان در خارج از سفارت چین به افتخار Whistle-Blower دکتر

چند واکنش نمایندگان معرفی شده اند قانون تغییر نام خیابان در خارج از سفارت چین در واشنگتن به افتخار ووهان دکتر که پس از تلاش برای هشدار دادن به جهان در مورد CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

کنگره لیز چنی معرفی یک لایحه در مجلس این هفته به تغییر نام خیابان “لی Wenliang پلازا” و پیوست 14 از او خواه خانه همکاران.

ایران Sens. ایسنا-ارک.), بن Sasse (R-Neb.), مارکو روبیو (R-Fla.), و مارشا بلکبرن (R-Tn.), معرفی دوقلو لایحه در مجلس سنا به حمایت از تغییر.

“دولت چین اقدام به سکوت دکتر لی Wenliang که در شخصی بزرگ, خطر, هشدار در مورد خطر از coronavirus” وایومینگ نماینده مجلس در بیانیه ای گفت.

Li زمان بوده است به عنوان شجاع خلاف کاران توسط آمریکایی ها و شهروندان چینی برای هشدار یک گروه از پزشکان در چین در مورد چگونه مسری ویروس است. Li 34 ساله چشم پزشک بود و در میان مردم برای اولین بار به انتشار اطلاعات در مورد شیوع بیماری در ووهان.

“هفت” سارس مانند موارد از Huanan غذاهای دریایی بازار تایید شده اند” لی نوشت: Dec. 30, 2019, در رسانه های اجتماعی چینی برنامه WeChat در یک چت گروهی با صدها نفر از سابق دانشکده پزشکی همکلاسی اتصال یک تصویر از یک تشخیص گزارش. Li نشان داد که اطلاعات یک روز قبل از ووهان بهداشت مقامات اذعان کرد که وجود یک ویروسی مرموز “پنومونی” شیوع.

با وجود لی یادآوری به “نه گسترش آن در خارج” تصاویری از مکالمه خود را با نام کامل نشو و نما در اینترنت بسیار سریع است. در Jan. 3 پلیس مواخذه او به همراه هفت دیگر متخصصان پزشکی برای گسترش “شایعات” آنلاین. پلیس در بیانیه ای گفت که او تا به حال نقض قانون است.

روز بعد Li قرارداد این ویروس در حالی که عامل بر روی یک بیمار بدون علامت برای گلوکوم و درگذشت Feb. 7.

“در حالی که حزب کمونیست چین ایجاد می شود این ویروس به گسترش در سراسر جهان منجر به مرگ و ویرانی اقتصادی شجاع پزشکی حرفه ای مانند دکتر لی صحبت در حقیقت به رژیم” اضافه شده چنی.

وجود دارد بسیاری از شجاع شهروندان چینی گفت که حقیقت را در مورد این بیماری همه گیر و مانند دکتر لی پرداخت قیمت بالا برای صحبت کردن در برابر CCP دروغ مانند دکتر داد که اطلاعات به Li.

اورژانس جراح که در این ماه نازل شده است که او “سوت ارائه دهنده” که به تشخیص گزارش این ویروس به لی از آنجا ناپدید شد.

دکتر Ai مرداب سر از اورژانس در ووهان مرکزی بیمارستان گم شده به صورت روز و با توجه به مارس 31 گزارش استرالیا “60 دقیقه.” ناپدید شدن او می آید فقط دو هفته پس از او گفته بود مانع او و همکاران او از هشدار جهانی در مورد CCP ویروس.

“او در حال حاضر ناپدید محل ناشناخته” گل سرسبد تحقیقی نشان می دهد در گزارش میان ترس دکتر می توانست بازداشت برای صحبت کردن.

قبل از اینکه او ادعا ناپدید شدن Ai گفت: پلیس نمی پس از رفتن او اما که او موفق به دریافت یک “بی سابقه ای بسیار خشن و اندرز” از او مافوق.

“بسیاری از بار من فکر کردم چه خوب خواهد بود اگر ما می تواند زمان را به عقب برگردانید,” او گفت:, چینی, مجله پرتره و اضافه کرد که او پشیمان نمی گفتن بیشتر پزشکان درباره خطر است.

“اگر من می دانستم که آنچه در آن می خواهم امروز, مهم نیست اگر من انتقاد کردم یا نه, من می خواهم که گسترش آن در سراسر,” او گفت:. “کسی که به ایستادن و حقیقت را بگویید. … وجود دارد به صداهای مختلف در این رابطه درست است؟”

چنی در بیانیه ای گفت که او امیدوار است که تغییر نام این خیابان را “خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت به جهان و به دولت چین است که حقیقت و آزادی پیروز خواهد شد” گفت: چنی.

کتی او و اوا فو کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de