سناتور جمهوریخواه سوال ارائه FBI ساختمان در ویروس جدید امداد لایحه

سنا روحانی پیشنهاد برای دور بعدی همه گیر تسکین قانون نامیده می شود بهبود می یابد, عمل, دریافت, انتقاد از سناتور جمهوریخواه که ابراز نگرانی در مورد گنجاندن نزدیک به 2 میلیارد دلار برای ساخت یک جدید FBI ستاد.

پیشنهاد می ایستد برای, سلامت, اقتصادی, کمک, مسئولیت حفاظت و مدارس. جزئیات این طرح با توجه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) سخنان در سنا طبقه شامل 1200 $در پرداخت های مستقیم شبیه به مراقبت عمل, عاقبت, به, پرداخت, Protection Program (PPP) برای کمک به کسب و کارهای کوچک بودجه های بیشتر برای مدارس و مسئولیت shield برای بیمارستان ها و کسب و کار و نهادهای دیگر. درمان آزمایش و واکسن بودجه را نیز شامل می شود.

با این حال ارائه است که رسم انتقاد است برای بودجه طراحی و ساخت یک District of Columbia ستاد اداره تحقیقات فدرال.

“من نمی دانم. که باعث می شود هیچ حس به من توضیح ، لیندزی گراهام (R-S. C.) به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد گنجاندن بودجه به عنوان تپه گزارش شده است.

سناتور. جان Barrasso (R-Wyo.), یک عضو جمهوریخواه رهبری استدلال کرد که این بودجه باید به جای رفتن را از طریق سالانه بودجه دولت صورتحساب.

“برای من, آن را coronavirus مربوط به” Barrasso گفت.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) اضافه شده است که او تنها نیست “آن را دریافت کنید.”

“منظورم این است که چگونه آن را به کروناویروس” او مورد سوال است.

جمهوری خواهان به کارگردانی خبرنگاران به کاخ سفید برای پاسخ به همین دلیل ساخت و ساز از FBI ساختمان بودجه گنجانده شد در جدید تسکین قانون.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: در تاریخ 6 ژوئیه در خارج از کاخ سفید که نامربوط موارد گاهی متصل به قانون است که فوری است.

“همه به نظر می رسد در این آخرین قطار خروج از ایستگاه به طوری که آنها می خواهید به ضمیمه برخی از کسانی که علاقه ویژه ای نیاز دارد به این که,” او گفت:. “من نمی بینیم آن ایستاده و در این راه از ما گرفتن یک معامله.”

هنگامی که خبرنگاران مورد سوال مک کانل در مورد گنجاندن FBI بودجه در این لایحه به نظر می رسید او را شگفت زده کرد و تا به حال که به منظور بررسی بودجه تخصیص واقعا وجود دارد.

در مورد سوال دوم خبرنگار ایران با رهبر گفت: “خوب با توجه به این که پیشنهاد بدیهی است که ما تا به حال به یک توافق با دولت به منظور آغاز شده است. … آنها اصرار داشت که ارائه. شما باید به آنها را بپرسید که چرا آنها اصرار داشت که شامل می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net