گزارش از مرگ و میر پس از ‘بحرانی حادثه’ در Molson Coors در میلواکی

میلواکی—Milwaukee پلیس در پاسخ به آنچه که آنها خواستار یک “بحرانی حادثه” در Molson Coors Brewing Co. پردیس راستای امکان عکسبرداری است.

WISN-تلویزیون در میلواکی گزارش روز شنبه که یک Molson Coors کارمند دریافت یک ایمیل در مورد یک فعال تیرانداز در نزدیکی یکی از ساختمان ها است. چند رسانه های محلی با استناد به منابع ناشناس گزارش شده مرگ و میر در صحنه از جمله تیرانداز.

اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره توییتی که خود را میلواکی زمینه کار در پاسخ به این صحنه از یک “فعال تیرانداز” در Molson Coors پیچیده است.

Molson Coors سخنگوی Martin Maloney گفت: AP که وجود دارد یک “فعال وضعیت” اما نمی هر گونه اطلاعات بیشتر.

وجود دارد حضور پلیس در این منطقه همراه با کامیون های آتش نشانی و آمبولانس. تصویری زنده نشان داد یک افسر در بدن زره گرفتن تفنگ حمله کردن. خدمه اورژانس شد و در ادامه به ورود در صحنه تقریبا دو ساعت پس از تماس اولیه به پلیس.

اف بی آی و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند در میان سازمان های پاسخ. میلواکی شهردار تام برت نیز وارد صحنه شدند.

این حادثه رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجتمع است.

میلواکی پلیس خواسته است که مردم روشن ماندن منطقه و که هیچ هلیکوپتر و یا هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بر روی سایت برای “افسر ایمنی باشند.”

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل ساختمان و شوهر به او گفت که وجود دارد تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

توسط کری Antlfinger و گرچن Enlke

سی ان ان سیم کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im