متحده روبرو هستند بیش از 1 تریلیون دلار در آینده تهی دست بدهی مربوط به بهداشت و درمان و بیمه عمر و مزایای خود را بازنشسته و کارکنان در حال رشد کمبود که به مقدار مورد $3,100 برای هر فرد در ایالات متحده با توجه به یک گزارش جدید توسط آمریکا قانونی شورای بورس (الک).

الک است که مورد حمله جناح چپ حمایت گروه در سال های اخیر توصیف خود را به عنوان “کشور بزرگترین حزبی داوطلبانه به عضویت سازمان از قانونگذاران ایالتی با بیش از 2000 عضو در سراسر کشور.” ماموریت آن این است که “به بحث در مورد توسعه و انتشار مدل سیاست های عمومی که گسترش بازار آزاد ترویج رشد اقتصادی محدود کردن اندازه دولت و حفظ آزادی فردی.”

مطالعه جدید آخرین در یک سری سالانه از الک مرکز مالی اصلاحات می آید بعد از منتقدان شکایت کرده اند برای سال های سال است که بسته های پول متحده به اندازه کافی صندوق خود را بازنشسته-تعهدات مربوط که مجاز است کسانی که مبالغ به تجمع می یابد.

نویسندگان آن اظهار نظر کردن که “[i]n پایان دولت باید پاسخگوی اقدامات خود را.” بدون تغییر در سیاست این بدهی می تواند منجر به آینده افزایش مالیات یا کاهش نیروی هسته خدمات عمومی در ایالات متحده.

ساخت دولت با استفاده از “بیشتر محتاطانه آماری فرضیات و افزایش شفافیت مانع دولت از ساخت غیر ممکن است وعده و اجازه می دهد تهی دست بدهی به تجمع” در این گزارش آمده.

این تهی دست برنامه های سود برای بازنشسته عمومی کارکنان سقوط تحت رده است که تحلیلگران مالی تماس بگیرید “سایر پست-استخدام با مزایای” یا OPEB. OPEB مانع بازنشستگی عمومی برنامه اما شامل مزایای بازنشسته و کارگران از جمله بیمه درمانی و بیمه عمر و بیمه تکمیلی بیمه مدیکر و بیشتر. این مطالعه به بررسی 132 OPEB قصد دارد از سال مالی 2013 تا 2017 نقشه کشی در ترین زمان گوشیهای سالانه گزارش های مالی (CAFRs) و آماری گزارش ارزیابی.

“در حالی که یک تریلیون دلار است که یک خطای بزرگ در واشنگتن دی سی در سطح دولت آن است که یک تهدید جدی به برنامه های دولت و مالیات دهندگان” جاناتان ویلیامز اقتصاددان ارشد و معاون اجرایی رئیس جمهور از سیاست در الک گفت: عصر فردا در مصاحبه.

Epoch Times Photo
جاناتان ویلیامز از آمریکا قانونی ارز. (حسن نیت ارائه میدهد آمریکا قانونی ارز)

“دولت اگر آنها می خواهند به صرف پول بیشتر در برنامه های جدید نیاز به مشاهده OPEB بدهی به عنوان یک تهدید بنابراین من فکر می کنم چیزی است که وجود دارد برای هر دو طرف به مثل از مقابله با این بدهی.”

عمومی و حقوق بازنشستگی را به طور کلی بوده است prefunded در 80 درصد در نظر گرفته شود و سالم “اما در حال حاضر بسیاری از ما به فکر 100 درصد بهتر است.” OPEB موارد مقابل را به طور کلی نمی شده است prefunded در همه او اضافه شده است.

“OPEB بدهی باید پرواز تحت رادار, اما آنها قابل مشاهده تر به عنوان یک نتیجه از فدرال حسابداری تغییر حکومت است که نیروی متحده به لیست آنها را در ترازنامه خود را” ویلیامز گفت. حتی پس از آنها بوده اند “تحت الشعاع” با مشکلات مالی در دیترویت و پورتوریکو.

“متاسفانه این شفافیت ما را ترک کرده است با این بسیار بزرگ بدهی,” او گفت:.

کشورهای با بیشترین OPEB بدهی های کالیفرنیا ($166.6 میلیارد دلار) در نیوجرسی ($130.4 میلیارد دلار) نیویورک ($129.3 میلیارد دلار) تگزاس ($115.7 میلیارد دلار) و ایلینوی ($64.4 میلیارد دلار, با توجه به مطالعه است. کشورهای با کوچکترین OPEB بدهی های نبراسکا و داکوتای جنوبی که ویلیامز توضیح داد بسته است در صفر چرا که آنها نمی پرداخت برای بازنشسته کارکنان مراقبت های بهداشتی به دنبال کانزاس ($285,000), اوکلاهما ($9.1 میلیون) و یوتا ($210.9 میلیون).

“وجود دارد مقدار زیادی از عذاب و دل تنگی در گزارش” اما نیز وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از کشورهای که در حال انجام یک کار خوب گرفتن یک دسته در خود OPEB بدهی ویلیامز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de