تشکر. McCaul متهم به کمونیست چین حزب ‘بدترین Cover-up’ بیش از COVID-19

تشکر. مایکل McCaul (R‑تگزاس) متهم کرده است حزب کمونیست چین از پوشش و کنترل در طول تحقیقات اولیه روز از COVID-19 همه گیر و در نتیجه در مقیاس بزرگ مرگ و نابودی است.

“این روشن است که حزب کمونیست چین مشغول شد در آنچه که من اسمش بدترین پوشش در تاریخ بشر باعث اقتصادی و مرگ و نابودی” McCaul گفت: در آمریکا Newsroom عصر روز پنج شنبه.

این کنگره از تگزاس که همچنین خدمت در خانه کمیته امور خارجی گفت: این رژیم منتظر شش روز در ماه ژانویه به هشدار از احتمال یک بیماری همه گیر و به جای آن در ادامه به بازداشت هشت پزشکان که صدا زنگ در مورد بیماری ویروسی کشنده.

“پس از آن نقطه در زمان آنها رفت و به آزمایشگاه و آزمایشگاه نمونه در تلاش برای پوشش و همچنین کنترل این تحقیقات گفت:” McCaul و بیشتر رفتم جلو به یک جدول زمانی از آنچه بعد از آن اتفاق افتاد.

“سپس شما را به ژانویه بازه زمانی آن را می شود بسیار جالب است زیرا در آن زمان شما تا به حال نه تنها پزشکان بلکه تایوان و پرسنل پزشکی در ووهان هشدار دادند. و در حال حاضر ما فقط متوجه داخلی چین حزب کمونیست یادداشت از درون در, در ماه ژانویه, در سطح بسیار بالایی هشدار داد که این در واقع انسان به انسان انتقال گفت:” McCaul.

این کنگره گفت: این که به جای صدور یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس تصمیم به نگه داشتن آرام و در آن زمان چین نیز جشن جشنواره بهار.

“پنج میلیون نفر ترک ووهان, سفر در سراسر چین و پس از آن میلیون ها نفر از مردم چین سفر در سطح بین المللی. این می تواند متوقف شده است, این می تواند موجود بوده اند اما ما در حال حاضر جهانی و همه گیر” گفت: McCaul.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیش از آن در دست زدن به CCP ویروس همه گیر در حالی که دولت او نظرات خود را در پاسخ به بحران جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند.” او گفت: این گروه تا به حال ترویج چین را “دروغ” در مورد CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus که به احتمال زیاد منجر به گسترده تر شیوع این ویروس از در غیر این صورت می توانست رخ داده است.

ایالات متحده بزرگترین کلی کمک کننده به ژنو مبتنی بر که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را.

عصر بار در وب سایت ستاد کمک به این گزارش.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de