بازگشایی می تواند نیاز به بیش از هزاران بهداشت عمومی کارگران

سیاتل—واشنگتن قبل از دولت آسانسور اقامت خود را در خانه سفارش بهداشت عمومی کارگران در سیاتل King County می خواهید به آماده شدن برای douse هر جرقه از عفونت است.

که وظیفه آنها می گویند نیاز به حداقل 20 بیشتر محققان برای تماس با افرادی که تست مثبت برای CCP ویروس پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه. بدون کمک اضافی به کارگران اصرار دارند دولت احتمالا نمی تواند آماده از سرگیری فعالیت های روزمره و عادی.

“ما در حال تلاش برای ساخت این تیم ها و فرآیندهای در میان یک بحران” شهرستان سلامت سخنگوی شارون Bogan گفت.

چالش گسترش فراتر از سیاتل. به عنوان مقامات فدرال وزن چگونه و چه زمانی به بازگشایی این کشور کارشناسان می گویند که ایالات متحده به اندازه کافی نیست سلامت عمومی کارگران به سرکوب دیگر شیوع بیماری به ویژه کسانی که واجد شرایط برای انجام تماس با ردیابی های بسیار مهم تلاش برای پیدا کردن افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

این کار می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 300,000 بهداشت عمومی کارگران—دلهره آور تعداد با توجه به این که ترکیب فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی نیروی کار شده است کاهش است و در حال حاضر احتمالا کمتر از 280,000 با توجه به برخی از تخمین می زند.

Public health nurse Jennifer Morgan, right, checks-in via phone with a patient self-quarantined at home who had some risk of exposure to the coronavirus
پرستار بهداشت عمومی جنیفر مورگان, راست, چک در از طریق تلفن با بیمار خود در قرنطینه خانه که تا به حال برخی از خطر قرار گرفتن در معرض CCP ویروس به عنوان دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی دانشجویی اریکا Feutz مشاهده در بهداشت عمومی Seattle, King County, در سیاتل, واشنگتن, وزارت امور خارجه, در فوریه. 13, 2020.(ایلین تامپسون/AP)

مشکل الهام بخش برخی از رمان ایده ها از جمله بهره گرفتن سپاه صلح داوطلبان furloughed مددکاران اجتماعی و سلامت عمومی دانش آموزان است. سان فرانسیسکو آموزش کتابداران دانشجویان پزشکی و افرادی که برای این شهر کار وکیل ،

در حالی که تعداد دقیق کارگران مورد نیاز است یک موضوع بحث بالا فدرال سلامت رسمی این هفته اذعان کرد این دستور برای پیدا کردن بسیاری از بیشتر.

“همه موافق است که ما بهداشت عمومی ظرفیت در سطح محلی و در سطح دولت آماده است تا به این را در مقیاس بسیار بزرگ بدون تقویت,” دکتر گفت: “آن Schuchat از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که نظارت آژانس CCP (دیروز) virus پاسخ کار می کنند.

اضافی کارگران کمک خواهد کرد انجام آزمایش جداسازی بیمار موارد و ردیابی همه کسانی که افراد بیمار در تماس با.

این بسیار مهم است که مانند یک سیستم در محل قبل از مقامات دولتی سهولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل بازگشایی مدارس و یا بلند stay-at-home سفارشات گفت: دکتر تام فریدن سابق CDC مدیر.

“اگر ما مواد منفجره گسترش هنگامی که ما دوباره ما را به دوباره. خواهد شد که بسیار مخرب نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه از نظر سلامت” فریدن گفت.

دولت ایالات متحده اختصاص یافته است حدود 800 میلیون دلار به ایران برای CCP ویروس پاسخ کار است که می تواند شامل تماس با ردیابی. و در بالای صدها نفر از کارکنان فرستاده متحده برای کمک به با ویروس کار CDC در حال حاضر مونتاژ “جامعه حفاظت از تیم” از شش به 12 نفر هر یک به انجام تماس با ردیابی و بررسی ابزار است که می تواند کمک کند با آن است. برخی در حال حاضر مستقر شده اند به کشورهای که در آن گسترش ویروس شده نسبتا کم است.

Epoch Times Photo
رود آیلند گارد ملی گروهبان کورا براون مجهز به دنده محافظ در طول آموزش به اداره CCP ویروس آزمون عمومی در وارویک, رود آیلند, در تاریخ 30 مارس سال 2020 است. (گارد ملی هوایی/فرودگاه ، جان Vannucci/جزوه طریق رادیو فردا)

کوچک آیلند نزدیک به 100 نفر “با تمرکز بر چیزی جز تماس با ردیابی” رسیدن به صدها نفر از مخاطبین از افراد آلوده هر روز رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo به خبرنگاران گفت:. او خواست همه ساکنان دولت به یک دقیقه هر شب به نوشتن که آنها از لحاظ جسمی مواجه می شوند که در شب و در جایی که برخورد صورت گرفت.

“اگر من رفتن به فروشگاه قرار میدم تاریخ چه فروشگاه رفتم و پس از آن زمان من وجود دارد” گفت: درو گراند, 40, از Cranston, Rhode Island. او شروع به تماس خاطرات در یک برنامه یادداشت برداری را بر روی تلفن خود را پس از او شنیده فرماندار درخواست.

تماس با ردیابی اتحادش را تغییر بیش از چند ماه گذشته در ایالات متحده است. زمانی که برای اولین بار تعداد انگشت شماری از عفونت که مشخص شد تیم از 20 یا بیشتر ممکن است اختصاص داده شده به هر یک مورد تایید شده. تحقیقات را اغلب با شروع یک کارمند یا دو انجام مصاحبه حضوری در بیمارستان کنار تخت. بیماری انتقالها ممکن است ساعت صرف درخواست یک فرد بیمار و فرد بستگان که آنها تا به حال شده است در تماس با از علائم ظاهر.

در شخص مصاحبه, اغلب, بهتر, گفت, اسحاق Ghinai یک بیماری CDC ردیاب اختصاص داده شده به شیکاگو برای کار با آن در شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

“وجود دارد یک مقدار به دنبال کسی در چشم. شما می توانید یک ارتباط چهره به چهره است که شما همیشه نمی توانید انجام دهید از طریق تلفن,” او گفت:. برخی از مردم راحت به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی بر روی گوشی اما دیگران “نیاز بیشتر cajoling.”

با صدها نفر از موارد جدید در حال ظهور هر روز در شیکاگو که در نوع خود از توجه به فرد عفونت تا حد زیادی متوقف شده است. به جای اولویت این است که گروه زیادی از افرادی که به ویژه آسیب پذیر مانند کسانی که در خانه های سالمندان و یا پناهگاه بی خانمان. بسیاری از موارد تایید شده نیست و در حال بررسی, و زمانی که آنها این مصاحبه انجام شود ممکن است تنها دو یا سه نفر و بیش از تلفن Ghinai گفت.

اپل و گوگل در حال teaming تا در یک تماس-ردیابی برنامه و تلاش دیگر با استفاده از بلوتوث به جمع آوری اطلاعات از گوشی های که نزدیک به یک فرد آلوده. سیاتل دانشمند ترور بدفورد توسعه دیجیتال که بهداشت عمومی بخش می توانید با استفاده از اگر آنها به اندازه کافی افراد آموزش دیده در تماس با ردیابی.

هر چه راه حل آن را در حالی که.

مردم را به آزمایش و تشخیص قبل از تماس با ردیابی لگد به دنده و تست محدود باقی مانده در بسیاری از نقاط کشور است. این هفته انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی با ارسال نامه ای به کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت که تست مواد و ماشین آلات باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده از کاهش حداقل برخی از محدودیت ها به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1.

برخی از ناظران بر این باورند که محدودیت می تواند کاسته اول در مکان های که در آن گسترش کم است اگر آزمایش دقیق و تماس با ردیابی می تواند به جلوگیری از یک انفجار ناگهانی در عفونت.

اما Schuchat هشدار داد که “به هیچ وجه کل کشور می تواند استراحت کاهش در مارس 1 و کشور را تجربه نمی کنند عمده تجدید حیات.”

توسط کارلا K. Johnson و مایک Stobbe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im