Remulla می پرسد IATF به اجازه می دهد, ارتباط جنسی, سوار بر موتور سیکلت

'RECOSINDER BACKRIDING.' Hundreds of motorcycle riders neglect the proper physical distancing as they crowd a road heading a checkpoint near the Zapote-Alabang intersection at the boundary of Bacoor, Cavite and Las Pinas City on May 20, 2020. Photo by Ben Nabong/Rappler

‘RECOSINDER BACKRIDING.’ صدها نفر از موتور سواران غفلت مناسب فیزیکی فاصله آنها به عنوان جمعیت یک جاده عنوان یک ایست بازرسی در نزدیکی زپت-Alabang تقاطع در مرز بکور, Cavite و Las Pinas شهرستان در مارس 20, 2020. عکس بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین – کاویته فرماندار Jonvic Remulla خواسته درون سازمان نیروی کار به کمی استراحت سیاست در backriding اجازه می دهد تا زوج با هم سفر با استفاده از یک motorcyle.

در نامه Remulla گفت: توافق با سیاست IATF در برابر backriding اما خواسته برای یک استثنا برای زوج است.

“Mabilis ang pagkalat ng COVID-19 در tama lamang na ipagbawal ang malapitang dikitan sa panahon ngayon. هندی کو پو tinutulan ang polisyang ito. Ito po ay تاما lang. Ang nais کو پو sanang idulog ay mapayagan ang backriding sa kaso ng mga mag-asawa در nagsasama,” Remulla گفت.

(COVID-19 عفونت گسترش سریع است و تنها حق منع فاصله نزدیک در این زمان. من در برابر این سیاست است. آن حق است. آنچه من می خواهم بپرسم این است که اگر ممکن است اجازه می دهد تا backriding در مورد ازدواج و همکاران.)

Remulla گفت که بسیاری از زوج ها در خانواده ها تنها با یک موتور سیکلت پیدا کردن آن سخت به رفتن به محل کار حتی به عنوان حمل و نقل عمومی مجاز است در زیر به طور کلی جامعه شده است. وجود دارد هیچ jeepneys, او گفت:, و سه چرخه شارژ در نرخ های ویژه با توجه به فاصله فیزیکی اقدامات است. (GABAY: Bilang ng pasahero sa pampublikong sasakyan sa ilalim ng GCQ)

او اضافه کرد که کارخانه های صنعتی و عدم موضع گیری را متوقف کرده اند ارائه شاتل که استان قرار داده شد و تحت GCQ.

در کاویته فرماندار ساخته شده در مقایسه با وسایل نقلیه خصوصی.

“کونگ hinahayaan po natin سیلنگ sumakay sa de-aircon na kotse, bakit po hindi sila maaaring sumakay sa isang motorsiklo? کونگ pareho sila ng kamang tinutulugan, bakit hindi sila puwedeng bumiyaheng magkasama sa loob مرد ito ng isang تویوتا Vios o sakay ng Yamaha Mio?” خواسته Remulla با اشاره به مقرون به صرفه موتور سیکلت با نام تجاری.

(اگر ما اجازه می دهد زوج به سوار شدن با هم در یک airconditioned ماشین چرا ما اجازه می دهد آنها را به سوار شدن بر روی یک موتور سیکلت ؟ اگر آنها در همان بستر, چرا ما نمی توانیم اجازه می دهد آنها را به هر دو سوار یک تویوتا Vios یا یاماها Mio?)

“Para sa marami, the polisiyang ito lamang ang humahadlang para sila ay makabalik sa trabaho. (برای بسیاری از این سیاست مانع اصلی برای آنها بازگشت به کار),” او اضافه شده است.

Remulla شده است گفتن ترکیبات خود را که او نمی تواند ارائه یک “زوج عبور” برای backriding – حتی خود را به عنوان رسانه های اجتماعی حساب گرفتگی شد با درخواست برای آن است. دولت ملی بارها در گذشته گفته که مجاز نیست چرا که عمل فیزیکی فاصله.

در کاویته فرماندار گفت: در نامه سرگشاده خود که دولت های محلی است که باز به صدور آرزو “زوج عبور” خود را به اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که ازدواج قرارداد اجازه خواهد داشت backriding.

“سانا po ay mapag-isipan ninyong muli ang polisiyang ito. کونگ tayo sa po gobyerno ay hindi sila kayang alagaan ng husto sa gitna ng krisis na ito siguro ay کایا nating bawasan مرد lang ang kanilang paghihirap sa pamamagitan ng pagpayag na sila ay maka-biyahe ننگ matiwasay در ننگ magkasama,” Remulla گفت: در بسته شدن.

(من امیدوارم که شما می توانید تجدید نظر در این سیاست است. اگر ما در این دولت نمی تواند آنها را با کمک کافی در این بحران شاید ما می تواند کمک به کاهش مشکلات خود را اجازه می دهد آنها را به سفر با خیال راحت با هم.)

IATF حکومت است که حمل و نقل عمومی در GCQ مناطق باید در عمل 50 درصد ظرفیت است. Backriding مجاز نیست برای موتور سیکلت.

در زیر زمین و حمل و نقل امتیاز و نظارتی هیئت مدیره راهنمای عمومی شهرداری مجوز خاص باید با توجه به PUV رانندگان و اپراتورها برای آنها اجازه داده می شود در جاده ها است.

LTFRB ترجیح می دهد در این دستور: اتوبوس مدرن jeepneys و سپس سنتی jeepneys.

همانطور که از پنج شنبه, مارس 19 LTFRB گفت Rappler که آنها هنوز هم در مراحل پایانی شناسایی مسیرهای jeepneys. هنگامی که آن را انجام داده و مجوز ویژه برنامه شروع خواهد شد. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de