Remdesivir کار می کند! این برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد وعده در برابر coronavirus

واشنگتن: COVID-19 بيمار که در زمان ضد ویروسی remdesivir بهبود حدود 30 درصد سریع تر از کسانی که در یک دارونما نتایج یک کارآزمایی بالینی نشان داد چهارشنبه به بالا ما اپیدمیولوژی مورد ستایش قرار داد این دارو را “clear-cut” بهره مند شوند.

این یافته نشان دهنده اولین بار هر دارو نشان داده شده است برای بهبود نتایج در برابر COVID-19 بیماری که ادعا کرده بیش از 220,000 زندگی در سطح جهان و زمین اقتصاد جهان را متوقف کند.

ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که نظارت دادگاه گفت که بیماران مبتلا به مواد مخدر ساخته شده توسط علوم جلعاد تا به حال 31 درصد سریعتر زمان برای بازیابی از کسانی که در یک دارونما.

“به طور خاص و متوسط زمان برای بازیابی شد و 11 ماه برای بیماران تحت درمان با remdesivir در مقایسه با 15 روز برای کسانی که دارونما دریافت کردند ،

برای Anthony Fauci که منجر NIAID شده است و یکی از دولت نقطه مردم در طول بحران “داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی است.”

“اگر چه یک 31 درصد بهبود به نظر نمی رسد مانند یک حذفی 100 درصد آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم به دلیل آنچه آن را ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس گفت:” خبرنگاران در کاخ سفید است.

نتايج همچنين نشان داد که در افرادی که مواد مخدر شد کمتر احتمال دارد به مرگ هر چند تفاوت کوچک بود. ميزان مرگ و مير 8.0 درصد برای گروه دریافت remdesivir در مقابل 11.6 درصد برای گروه دارونما.

محاکمه آغاز شد و در فوریه 21 و درگیر 1,063 مردم در سراسر 68 مکان در ایالات متحده و اروپا و آسیا است.

نه بیماران و نه پزشکان آنها آگاه بودند که گروه آنها متعلق به, به منظور از بین بردن ناخودآگاه تعصب.

پیتر Horby متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد بود که درگیر در این مطالعه گفت: “ما باید برای دیدن نتایج کامل اما در صورت تایید این امر می تواند فوق العاده نتیجه و خبر خوبی برای مبارزه با COVID-19.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در توصیف این خبر را به عنوان یک “مثبت رویداد گفت:” او پشتیبانی اضطراری با استفاده از مجوز برای مواد مخدر که اجازه می دهد پزشکان به تجویز آن بیشتر به طور گسترده ای.

مدیر عامل شرکت Gilead Sciences, ایالات متحده آزمایشگاهی است که تولید remdesivir دانیل o’day گفت: این شرکت قصد دارد برای اهدای 1.5 میلیون دوز آنها را در انبار به اندازه کافی برای درمان حداقل 140,000 بیماران.

این شرکت پس از آن فروش مواد مخدر در یک “مقرون به صرفه” قیمت او گفت: سلامت اخبار سایت آمار.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de