دین مطبوعات آزاد و حیاتی برای حفظ لیبرال دموکراسی در برابر سوسیالیسم Progressivism: بر

دادستان کل ویلیام بار هشدار داده است که “فشار از progressivism” که پدید آمده در طول چند دهه گذشته در حال حرکت است امریکا به دور از لیبرال دموکراسی پیش بینی ما پدران موسس و اضافه کرد که برای درمان این است که با حفاظت از آزادی های مذهبی رایگان, مطبوعات و تمرکز زدایی از دولت و قدرت است.

بر ابراز نگرانی اخیر فشار progressivism که مشترک به این فلسفه است که خواستار استفاده از “قدرت اجباری دولت برای بازسازی انسان و جامعه است.” او گفت که این جنبش تبدیل شده است به طور فزاینده نظامی و توتالیتر در سبک را به عنوان آنها در مورد تغییر جامعه است.

این ترقی خواهان او گفت: به دنبال قدرت از طریق فرایند دموکراتیک برای پیشبرد سیاست های خود را با برنامه های که او توصیف کرد که پس از تبدیل شدن به بیشتر “به شدت جمع سوسیالیست و صراحت انقلابی” بود. او گفت: هدف از این برنامه مترقی است که با استفاده از پول به ارائه مزایای به منظور ساخت حوزه از هواداران که در نهایت تبدیل شدن به وابسته.

“ضمنی هدف از این پروژه این است که برای تبدیل همه ما به 25 ساله زندگی در دولت زیرزمین, تمرکز انرژی ما در به دست آوردن یک بزرگتر کمک هزینه به جای گرفتن یک کار و حرکت او گفت:” در طول سخنرانی خود در مراسم ملی و مذهبی پخش کنوانسیون در روز چهارشنبه.

بر اضافه شدن این جنبش را فراهم می کند یک توضیح که چرا آمریکا معاصر گفتمان سیاسی تبدیل شده است “کمتر مانند یک اختلاف درون خانوادگی و بیشتر شبیه به یک خون دشمنی بین دو قبیله های مختلف.”

“من فکر می کنم یکی از مهم دلیل ما سیاست تبدیل شده است آنقدر شدید و خیلی بد خو است که برخی از به اصطلاح “مترقی” جنبش را شکسته و دور از برابر لیبرال دموکراسی به دنبال یک جامعه بیشتر در خط با فکر [ژان ژاک] روسو از آن ملت ما بنیانگذاران” او گفت:. رادیکال نوشتههای روسو یک فیلسوف سیاسی تحت تاثیر انقلاب فرانسه و مدرن سوسیالیسم.

با وجود نگرانی های خود را, دادستان کل گفت که او خوش بود و امیدواریم که مشکلات ناشی از های اخیر مترقی جنبش می تواند اصلاح شود. او پیشنهاد کرد سه چنگک صاف کردن نسخه ای است که می تواند به جلوگیری از “اسلاید به سمت استبداد” یعنی توسط revivifying اخلاق از طریق دین اطمینان حاصل کرد که دولت قدرت است هرگز متمرکز و با اجازه دادن به مطبوعات آزاد به انجام کار خود را به عنوان یک بررسی بر روی “استبداد tendenc[ie] از دموکراسی است.”

دین

Barr گفت: اگر چه پدران موسس پیش بینی کرده بود که دین و دولت باید جداگانه حوزه های آنها قوی مؤمنان که دین بود “ضروری برای حفظ ما رایگان سیستم دولت” در حالی که به نقل از الکسی دو توکویل یک دانشمند علوم سیاسی و مورخ است که وقایع در امریکا, جمهوری دموکراتیک در 1800s. به اعتقاد او دین بود “دموکراسی قدرتمند ترین پادزهر برای هر گرایش به سمت استبدادی اکثریت ربودن سیستم استبدادی به پایان می رسد.”

دین اجازه می دهد تا مردم را به محدود کردن نقش دولت توسط “کشت داخلی ارزش های اخلاقی در مردم” است که محافظت در برابر “فردی درنده خویی استفاده قرار گیرد و بدون توسل به دولت سرکوبگر قدرت” بر گفت.

“تجربه می آموزد که به اندازه کافی قوی برای کنترل عمدی انسان و ارزش های اخلاقی باید مبتنی بر اقتدار مستقل از انسان را” دادستان کل گفت. “به عبارت دیگر آنها باید جریان از یک متعالی عالی بودن. مردان به مراتب مردها به اطاعت از قوانین است که از خدا نسبت به رعایت انتزاعی نتیجه یک ad hoc فایده حساب دیفرانسیل و انتگرال.”

“آن را بی خطر است به مردم قدرت به حکومت اما تنها در صورتی که این باور وجود دارد اخلاقی محدودیت در قدرت خود را,” او اضافه شده است.

اما بار اشاره کرد که تاثیر دین کاهش یافته است بیش از چند دهه گذشته و برخی از آن باعث شده که توسط دادگاه سوء تعبیر از متمم اول قانون اساسی استقرار و رایگان ورزش بند در قانون اساسی ایالات متحده.

“در حالی که اکثر هر کس موافق است که ما باید جدایی کلیسا و دولت این نیازی نیست که ما درایو دین از مربع های عمومی و مثبت استفاده از قدرت دولت برای ترویج فرهنگ کفر” او گفت:.

بار قبلا صحبت در مورد اهمیت دین در یک سخنرانی در سال گذشته در دانشگاه نوتردام قانون مدرسه است. او جلب توجه به تلاش جامع برای راندن دین سنتی و سیستم های اخلاقی در جامعه و به فشار سکولاریسم در خود جای داده است.

تمرکز زدایی از دولت و قدرت

همراه با دین تمرکز زدایی از قدرت دولت نقش مهمی در ارائه یک مهم در بررسی حرکت به سمت یک توتالیتر دولت Barr گفت.

او گفت: تخریب فدرالیسم تبدیل به منبع دیگری از “نارضایتی شدید” در جامعه معاصر.

“ما باید به این باور برسند که ما باید یک ملی راه حل برای هر مشکل در جامعه,” او گفت:. “شما یک مشکل است ؟ اجازه دهید ما آن را ثابت در واشنگتن, DC. یکی از اندازه متناسب با تمام.”

او گفت که او معتقد است که تدوین کنندگان پیش بینی شده است که اکثریت تصمیم گیری در مورد امور افراد می تواند انجام شود در یک دولت و در سطح محلی در حالی که دولت فدرال قرار بود دولت با محدود کردن قدرت.

“از تدوین کنندگان دیده اند یک one-size-fits-all دولت برای صدها میلیون نفر از متنوع شهروندان به عنوان کاملا بیاستفاده و یک جاده مستقیم به استبداد” او گفت:. “چرا که آنها به رسمیت شناخته شده است که هر جامعه است که دقیقا همان است.”

او اضافه کرد که یک سیستم غیر متمرکز و تنوع بیشتر را قادر می سازد کسانی که دوست ندارند یک سیستم خاص به حرکت به یکی دیگر.

“این آسان تر است برای فرار از یک محلی استبداد از یک ملی. اگر مردم نمی مانند حکومت در یک حالت می توانید آنها را با پاهای خود رای و حرکت” او گفت:.

مطبوعات آزاد

مطبوعات آزاد بود دیگر حیاتی موسسه که کمک به نگه داشتن گرایش های استبدادی در خلیج Barr گفت. اما او نگرانی در مورد وضعیت مطبوعات در آمریکای مدرن تبدیل شده است که “قابل ملاحظه ای یکپارچه در دیدگاه” که در آن روزنامه نگاران خود را کمتر به عنوان “هدف خبرنگاران از حقایق و بیشتر به عنوان عوامل تغییر می کند.”

“این تحولات را با توجه به فشار بی سابقه ای توانایی برای بسیج گسترده بخش عمومی در مقیاس ملی و مستقیم است که به نظر در یک جهت خاص” او گفت:, و اضافه کرد که آن را آسان تر برای فشار به بسیج اکثریت و اجازه می دهد که بسیج اکثریت برای تبدیل شدن به “قوی تر و سر با مطبوعات به عنوان متحد خود را.”

“این است که یک چرخه مثبت و من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند که این نهاد مطبوعات نقش به عنوان یک موج شکن برای استبداد اکثریت در معرض خطر,” او اضافه شده است.

او گفت: یکی از راه های بازگرداندن مطبوعات به نقش آن است که اجازه می دهد تا برای یک تنوع بیشتری از صدای در رسانه ها فراهم می کند که مردم با “متنوع واگرا دیدگاه در اخبار روز.”

بر پایان سخنان خود بر توجه داشته باشید خوش و گفت که “ملت ما بزرگترین روز پیش روست اما تنها اگر ما می توانید تغییر دهید البته ما و توجه به درس از گذشته است.”

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im