انتشار Illegals به علت ویروس ترس لطمه می زند و جامعه پنل می گوید

انتشار مهاجرت بازداشت شدگان از زندان بر اساس پشتیبانی سوء ظن است که آنها ممکن است در معرض CCP ویروس در حالی که زندانی بی ارزش در معرض آمریکایی ها به خطر بزرگ یک میزگرد توسط حزبی مرکز مطالعات مهاجرت (CIS) شنیده می شود.

وجود دارد گزارش تقریبا 40000 نفر در ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت فعالان و می خواهید آنها را منتشر ظاهرا به کاهش قرار گرفتن در معرض سرایت. در هفته های اخیر فدرال قضات سراسر کشور آزاد شده اند یخ بازداشت شدگان در این نظریه که آنها امن تر در خارج از بازداشتگاه از CCP ویروس اغلب به نام رمان کروناویروس که باعث می شود گاهی اوقات بیماری کشنده COVID-19.

در تاریخ 12 آوریل ایالات متحده در منطقه قاضی مادلین Cox Arleo دستور داد پنج یخ زندانیان با شرایط بهداشتی اساسی منتشر شده از نیوجرسی برگزار شود. با استناد به ویروس نگرانی در مارس 29, منطقه قاضی دالی Gee در لس آنجلس به دستور دولت را به “تلاش مستمر” به انتشار کودکان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز.

هفته گذشته قاضی فدرال William G. جوان دستور داد Bristol County Massachusetts, کلانتر, Thomas M. هاجسون یک جمهوری خواه به انتشار هشت مهاجرت بازداشت شدگان در زندان پس از دو کارکنان وجود تست مثبت برای ویروس. قاضی قبلا دستور داد سه نفر دیگر از بازداشت شدگان آزاد شده پس از یک پرستار در این مرکز آزمایش مثبت است.

یکی دیگر از هفت تن از بازداشت شدگان وجود دارد به طور داوطلبانه منتشر شده توسط یخ است که قرارداد با هاجسون و دیگر کلانترها در دولت برای برگزاری دستگیر و بازداشت شدگان در شهرستان برگزار شود. زندانیان سابق دستور داده شد به خود قرنطینه و تحت بازداشت خانگی, رسانه های محلی گزارش.

“جالب اینجاست که من 850 زندانیان/زندانی ما تا به حال هیچ COVID-19 مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد و این قاضی است که انتشار این بازداشت شدگان تحت یک ‘انسانی’ ادعای” هاجسون گفت.

“من فکر می کنم هیچ چیز بیشتر غیر انسانی از اجازه دادن به افراد خطرناک سرگردان در اطراف محله های ما بر اساس یک ادعا می کنند که شاید فقط شاید آنها می تواند قرارداد COVID-19 در بازداشتگاه.”

این طرح دعوی در دادگاه علیه هاجسون به نام خود شهرستان زندان یک “tinderbox” کلمه ای ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس در حکم دادگاه مارس 26 بار عصر که قبلا گزارش شده است.

تورس منتشر شده از بازداشت 10 مهاجرت بازداشت شدگان در نیوجرسی با شرایط بهداشتی اساسی به فکر قرار دادن آنها در معرض خطر اگر آنها قرارداد ویروس. کت و شلوار آورده بود توسط یک گروه چپ به نام بروکلین مدافع خدمات.

در سفارش تورس اشاره گزارش سی ان ان از 20 مارس هشدار داد که از “tinderbox سناریو” به عنوان ویروس گسترش می یابد به بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز و در نتیجه “قریب الوقوع خطر به سلامت و ایمنی مهاجر بازداشت شدگان” ،

پنل آنلاین بحث آمد, مارس 13 بعد از معترضان در آریزونا به نام بازداشت شدگان به زودی آزاد شوند.

“بازداشت شدگان لایق قرار دارد در امن و سالم و امکانات” گفت: اندرو Arthur کشورهای مستقل مشترک المنافع ساکن همکار در قانون و سیاست و سابق قاضی مهاجرت در یک بازداشتگاه.

“اما سیاستگذاران باید مقایسه وضعیت خود را در تسهیلات برای ایمنی خود را در خارج از مرکز و در دسترس بودن درمان در داخل که در خارج از مرکز. و چه کسی باید این تصمیمات? اگر یک قاضی می گوید برای خالی کردن زندان ها و بازداشتگاه ها به طور کامل ؟ قضات نباید به کنترل سیاست در این شیوه است.”

“سیاستگذاران نیز باید به یاد داشته باشید که بازداشت اغلب در خدمت امنیت عمومی به دلیل بسیاری از بیگانگان گرفته شده و به حبس محکوم شناخته شوند جنایتکاران” گفت: Dan Cadman های مستقل مشترک المنافع همکار و بازنشسته رسمی با یخ و سلف خود آژانس است.

“هنگامی منتشر شد بسیاری از این افراد را دوباره توهین.”

طنز این است که با توجه به بالا بودن استانداردهای بهداشتی در یخ بازداشت امکانات بازداشت شدگان هستند امن تر از ویروس در داخل نسبت به خارج است.

“اگر آنها قرارداد این ویروس در آنها در حال رفتن به مالیات محلی سیستم در راه است که آنها نمی اگر آنها نگه داشته و در بازداشت است. و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری اجازه بدهید من آن را در یک واقعا سخت زمینه را در اینجا. پزشکان در سراسر کشور باید گفت که آنها خیلی تاکید کرد در سیستم های خود را که آنها ممکن است مجبور به انتخاب های سخت در مورد کسی که به اجازه دهید زندگی می کنند و کسانی که به اجازه می میرند.”

اگر یک پزشک در مواجهه با نیاز به انتخاب بین یک جوان منتشر شده از بازداشت شدگان و بستگان سالمند “چگونه شما به عنوان یک شهروند احساس می رویم به فکر می کنم که کسی که دستور داده شد منتشر شده توسط یک قاضی فدرال جایی می شود درمان ترجیحی بیش از سالمند خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ?”

همه دموکرات ماساچوست هیئت به کنگره آمریکا در هر دو مجلس نمایندگان و سنا اعضای کلانتر گفت: با ارسال نامه ای گفت: شهرستان برگزار شد غیربهداشتی و فاقد اقلام اساسی مانند صابون به عنوان بخشی از یک کمپین به بیگانگان غیر قانونی از زندان.

این سیاستمداران “را انتخاب کرده اند به استفاده از این همه گیر متاسفانه به عنوان یک پایه و اساس برای ادامه راه اندازی این دستور کار مترقی برای آزادی یخ بازداشت شدگان و نه نگه داشتن مردم پاسخگو یعنی افرادی که انتخاب ما را نقض قوانین مهاجرت و به جای قرار دادن تعهد بر شهروندان مطیع قانون.

“این اعضای کنگره باید شرمنده از خود. من پاسخ داد و به آنها گفت پس” هاجسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de