رد جامائیکا Caymans بیش ویروس, ترس, کروز, کشتی, اسکله در مکزیک

DOCKED. MSC Meraviglia cruise ship (L) is seen in Cozumel, Mexico, on February 27, 2020. Photo by Jose Castillo/AFP

لنگر انداخت. کارشناس Meraviglia کشتی کروز (L) دیده می شود در Cozumel مکزیک در 27 فوریه سال 2020 است. عکس خوزه Castillo/AFP

مکزیکو سیتی, مکزیک – کشتی کروز تبدیل به دور از جامائیکا و جزایر کیمن بعد از یک عضو خدمه آزمایش مثبت برای آنفلوانزای است لنگر انداخت در مکزیک و مسافران خواهد شد مجاز به پیاده به عنوان طولانی به عنوان “استانداردهای بهداشتی” دیدار رئیس جمهور کشور گفت: پنج شنبه, فوریه 27.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به خبرنگاران گفت که Meraviglia است که لنگر کردن Cozumel جزیره در کارائیب پس از چهار شنبه, مارس 26 “است که مجاز به بارانداز” و کسانی که در داخل ممکن است اجازه داده شود ،

“ما نمی توانیم عمل inhumanely. تصور کنید که ناامیدی,” او گفت: با اشاره به 6000 نفر سرنشین.

اپراتور, MSC Cruises شدت انتقاد کرد در مقامات برای امتناع از اجازه می دهد تا آن را به جایگاه قبلی خود در مقصد برای “اقدام از ترس” جدید کروناویروس. یک عضو خدمه بود که برای درمان آنفولانزای فصلی.

کارلوس Joaquin, فرماندار, Quintana Roo کشور که شامل Cozumel گفت: مسافران و خدمه خواهد بود بررسی توسط پزشکان “که به بررسی مسائل مربوط به سلامت در هیئت مدیره است.”

“اگر وجود دارد یک خطر برای سلامت وجود خواهد داشت بدون مجوز برای تخلیه,” او اضافه شده است.

Quintana Roo وزیر بهداشت Alejandra آگور گفت: دو نفر – 27-ساله فیلیپینی عضو خدمه و 13 ساله دختر فرانسوی – تا به حال نشان داده شده است نشانه ای از یک عفونت تنفسی بود که ربطی به جدید کروناویروس که کشورهای سراسر جهان را فرا گرفته باشد.

“وجود دارد هیچ coronavirus موارد روی عرشه کشتی کروز,” او گفت:, و اضافه کرد که آزمایش انجام شد برای پیدا کردن ماهیت عفونت دستگاه تنفسی است.

یک تشخیص نهایی انتظار می رود در 10 pm (0400 به وقت تهران) پس از آن بندر کاپیتان را نهایی می گویند در مورد اینکه آیا یا نه مسافران می توانند پیاده, آگور گفت.

رد جامائیکا Caymans

یک تعداد انگشت شماری از مردم با پوشیدن ماسک در زمان در یک اعتراض در بارانداز روز چهارشنبه یک مرد فریاد می زدند: “ما نمی خواهیم این ویروس در Cozumel.”

Coronavirus است آمار بیش از 45 کشور و کشته شدن بیش از 2700 نفر از 81,000 آلوده اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اولین مورد از coronavirus ثبت شده در امریکا تایید شد, در برزیل در روز چهارشنبه. مکزیک وزارت بهداشت گفت: آن را تجزیه و تحلیل یک مورد احتمالی در مکزیکو سیتی.

جزایر کیمن و جامائیکا حال حاضر اجازه می دهد تا کشتی به اسکله بیش از coronavirus نگرانی.

کروز شرکت گفت که “بسیار نا امید” که جامائیکا مقامات تاخیر در تصمیم گیری به کشتی ترخیص کالا از گمرک با وجود داشتن شده است با ارائه مدارک پزشکی.

آن گفت: گرند کیمن مقامات نیز تبدیل Meraviglia دور “حتی بدون بررسی کشتی سوابق پزشکی.”

“در هر دو مورد کشتی به طور موثر تبدیل دور به سادگی بر اساس ترس” کارشناس گفت.

“هیچ دیگر موارد از نوع آنفلوانزا گزارش شده در هیئت مدیره کارشناس Meraviglia. علاوه بر این هیچ مورد از COVID-19 ویروس گزارش شده در هیئت مدیره کارشناس Meraviglia و یا هر گونه دیگر کشتی MSC Cruises’ ناوگان” اضافه شده این شرکت با اشاره به کروناویروس جدید.

وضعیت به یاد می آورد ما کشتی کروز Westerdam بود که در دریا به مدت دو هفته پس از آن رد شد 5 کشور بیش از ترس مسافران خود می تواند حمل جدید کروناویروس.

آن را در نهایت اجازه به حوض در کامبوج. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im