‘یافتم اصلی ذینفع’ مترو مانیل شهرداران اصرار DSWD

DISTRIBUTION. National Task Force on Covid-19 chief implementor Carlito Galvez Jr., leads the first distribution of P 8,000 under the government's social amelioration program to residents of Barangay Vitales, Paranaque City on April 3, 2020, part of the 'Bayanihan to Heal as One Act' to provide subsidy to low income families affected by enhanced community quarantine. Photo by Inoue Jaena/Rappler

توزیع. ملی و نیروی کار در Covid-19 رئیس مجریها Carlito گالوز جونیور منجر اول توزیع P 8,000 در دولت اجتماعی در بهبود برنامه به ساکنان Barangay Vitales, Paranaque شهرستان در مارس 3, 2020, بخشی از “Bayanihan به درمان به عنوان یک عمل” به ارائه یارانه به خانواده های کم درآمد تحت تاثیر افزایش جامعه شده است. عکس Inoue Jaena/Rappler

مانیل فیلیپین – مترو مانیل شورای (MMC) خواست رفاه اجتماعی و امور مالی ادارات به “یافتم” اصلی تعداد بهره برداران واجد شرایط برای کمک های نقدی به اقشار کم درآمد خانوار.

MMC بدن حاکم از 17 مترو مانیل شهرداران با صدور قطعنامه شماره 20-07 به مقامات محلی شکایت علیه “سهمیه زنان” اعمال شده در توزیع اجتماعی بهبود برنامه.

“مترو مانیل شورای مصرانه از وزارت رفاه اجتماعی و توسعه-سرمایه های ملی منطقه و/یا وزارت مالیه برای بازگرداندن اصلی تعداد هدف مند از 17 مترو مانیل دولت های محلی واحد برای اهداف توزیع اجتماعی بهبود بسته در ارتباط با COVID-19 enhaced جامعه قرنطینه” این قطعنامه به عنوان خوانده شده.

با توجه به MMC قطعنامه 20-07 این DSWD و DOF در ابتدا ارائه یک هدف تعداد ذینفع اما “شماره بود و بعد از آن کاهش می یابد.” (بخوانید: Paano maaaring tumanggap ng tulong ملا sa اجتماعی بهبود برنامه ng DSWD?)

قطعنامه امضا شد و در روز دوشنبه 6 آوریل توسط 17 مترو مانیل شهرداران از جمله معاون شهرداران’ لیگ جمهور, Caloocan City, معاون شهردار لوئیس Macario Asistio.

تحت جمهوری قانون شماره 11469 یا Bayanihan به درمان به عنوان یک قانون 18 میلیون خانواده های کم درآمد را از دریافت یارانه از,P5, 000 به P8,000, بسته به منطقه است. در مترو مانیل خانواده های کم درآمد را دریافت حداکثر P8 000 در هر ماه برای ماه های آوریل و مه با توجه به افزایش حداقل دستمزد در منطقه است.

روز دوشنبه DSWD رهبری ملی و نیروی کار در coronavirus رئیس مجریها و روند صلح وزیر Carlito گالوز Jr, آغاز توزیع کمک های نقدی به برخی از 800 خانواده در Parañaque City.

DSWD سخنگوی ایرنه Dumlao روز سه شنبه روشن است که بخش نیست و باید یک سهمیه برای کمک نقدی.

“ما نمی گویند سهمیه. ما باید نشان دهنده تعداد هدف مند,” او گفت.

سناتور شروین Gatchalian, شهردار سابق Valenzuela بود, نوشته شده در حساب توییتر خود در مارس 2 که DSWD ارائه خواهد شد کمک نقدی به 95,000 خانواده. Valenzuela این سناتور گفت: اتحاد 155,000 خانواده با توجه به 2015 سرشماری.

“Anong mangyayari sa naiwan na 60,000 na pamilya نمین? Paano نمین hahanapin ان 95,000 na pamilya? Anong مدارک para makasali sa 95,000?” این سناتور پرسید. (چه خواهد شد به باقی مانده 60,000 خانواده ، چگونه ما به دنبال 95,000 خانواده ، مدارک برای انتخاب 95,000?)

در مونتینلوپا گروه برخی 64,478 خانواده از جمله Pantawid Pamilyang Pilipino برنامه بهره مند, بهره مند از اجتماعی بهبود برنامه از آن 109,585 خانوار در این شهرستان با توجه به یک پست در مارس 4.

این DSWD هنوز به آزادی واقعی تفکیک سود به ازای هر شهر و شهرداری.

فرمان در مقابل تبعیض

MMC روز دوشنبه نیز به تصویب قطعنامه شماره 20-07 که خواستار مترو مانیل شوراهای محلی به تصویب یک فرمان از اینرو تبعیض علیه سلامت کارگران است.

مترو مانیل شهرداران “به شدت توصیه می شود” که شوراهای محلی با تصویب یک فرمان که “منع و مجازات اعمال تبعیض و خشونت از جمله, اما نه محدود به, تهمت, تهمت زدن, صدمات جسمی و بی احترامی از تعهدات قراردادی مانند قرارداد اجاره و یا اشتغال است.”

کابینه وزیر Karlo Nograles قبلا تهدید به اقدام قانونی علیه کسانی که در برابر تبعیض frontliners. (بخوانید: Frontliner حمله در کسون برای پارکینگ آمبولانس داخل زیربخش)

با توجه به Nograles Inter-Agency نیروی کار در coronavirus شیوع دریافت کرده بود گزارش می دهد که frontliners و کسانی که مشکوک به ویروس بودند بی احترامی, مورد آزار و اذیت و یا از لحاظ جسمی صدمه دیده است. (بخوانید: اخراج ممنوع از eateries: Frontliners صورت تبعیض در ایلوئیلو شهرستان)

به عنوان سهشنبه, آوریل 7 فیلیپین دارای 3,764 coronavirus موارد 177 از آنها فوت کرده اند. دولت اعلام کرد در اوایل روز شنبه که “افزایش جامعه قرنطینه” و یا مستند برای کل Luzon تمدید خواهد شد تا آوریل 30, از, اصلی, مارس 12. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de