سان فرانسیسکو—کالیفرنیا قدرت رگولاتور در روز جمعه سیلی Pacific Gas & Electric با $2.1 میلیارد دلار جریمه برای اشتعال یک سری از آتش سوزی مرگبار که فرود در محاصره ابزار در ورشکستگی.

رکورد مجازات اعمال شده در قانون اداری تصمیم قاضی افزایش قبلا توافق $1.7 میلیارد دلار اعلام کرد حل و فصل در ماه دسامبر. چندین گروه های مصرف کننده تا به حال اعتراض به حل و فصل به عنوان بیش از حد ملایم در نور PG&E تخریب و کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون توافق کردند که پس از بررسی بیشتر است.

PG&E مقامات گفته بودند نا امید افزایش جریمه پس از “مجدانه بیش از چندین ماه با احزاب مختلف” برای رسیدن به معامله قبلی.

“ما می دانیم اساسی ما تعهد به کار سیستم ما با خیال راحت و با ما به اشتراک بگذارید همان هدف به عنوان کمیسیون و دیگر رهبران دولت—یعنی در کاهش خطر ابتلا به آینده آتش سوزی در جوامع ما” PG&E سخنگوی جیمز نونان در بیانیه ای گفت.

شدیدتر مجازات شامل 200 میلیون دلار پرداخت به کالیفرنیا صندوق به طور کلی.

سان فرانسیسکو شرکت در حال حاضر راه اندازی یک $13.5 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کسانی که از دست اعضای خانواده خانه و کسب و کار در آتش سوزی فاجعه بار ناشی از PG&E منسوخ شده شبکه برق و سهل انگاری در سال 2017 و 2018. آتش سوزی کشته شدن نزدیک به 130 نفر و تخریب تقریبا 28,000 خانه ها و ساختمان های دیگر است.

بیش از 81,000 ادعا واصل شده اند در صورت ورشکستگی است.

Epoch Times Photo
یک Pacific Gas & Electric علامت نشان داده شده است در خارج از PG&E ساختمان در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., در اکتبر. 10, 2019. (جف Chiu/فایل از طریق AP)

تصمیم گیری خواهد شد و همچنین جلوگیری از PG&E از تلاش برای بازیابی $1.82 میلیارد دلار از مشتریان خود را وادار به سهامداران خود به تحمل هزینه به جای. حل و فصل قبلا مانع PG&E از دوره نقاهت $1.63 میلیارد دلار است.

به عنوان بخشی از قبلی حل و فصل PG&E بود و پیش بینی شده این امر تحقق $469 میلیون دلار صرفه جویی مالیاتی. دوشنبه حاکم می تواند نیاز به سان فرانسیسکو شرکت به قیف هر گونه صرفه جویی مالیاتی برای پایین نگه داشتن قیمت ها متهم به 16 میلیون نفر که تکیه بر این کشور بزرگترین ابزار برای برق است.

پنجشنبه ملامت است آخرین ضربه به PG&E است که در تلاش برای صعود از یک سوراخ های مالی به جا مانده بدهی خود را از آتش. این شرکت برای ورشکستگی زمینه 13 ماه پیش به دنبال پناهگاه از بیش از 50 میلیارد دلار در ادعا ضرر و زیان است. آن است که به دنبال خروج از ورشکستگی 30 ژوئن به واجد شرایط برای یک دولت wildfire صندوق بیمه.

PG&E حل و فصل است کسانی که ادعا می کند با رسیدن به شهرک جمعا به مبلغ 25.5 میلیارد دلار با قربانیان آتش سوزی بیمه و برخی از سازمان های دولتی.

اما این شرکت هنوز با برخی از برنامه به طور بالقوه تحمیل موانع کالیفرنیا با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, تهدید دولت به رهبری پیشنهاد تصاحب اگر این ابزار را ندارد قابل توجهی اصلاحات. PG&E نیازهای دولت تصویب این طرح به واجد شرایط برای آتش سوزی بیمه صندوق.

توسط مایکل China. Org. Cn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im