Red Sox قرار سابق AL MVP Pedroia در 60 روز مجروح لیست

فورت مایرز, Fla. (AP) — Boston Red Sox دوم قرار داده baseman داستین Pedroia در 60 روز مجروح لیست پنج شنبه, بیشتر قرار دادن در شک و تردید که آیا سابق AL MVP دوباره بازی خواهد کرد.

Red Sox ساخته شده حرکت می کند در حالی که ادعا right-hander فیلیپس والدز کردن چشم پوشی از Seattle Mariners.

36 سال Pedroia بازی های برگزار شده است فقط در نه بازی گذشته بیش از دو فصل است. چهار-زمان All-Star صرف وقت در تلاش برای بازیابی از آسیب او پایدار زمانی که تظاهرات مانی ماچادو تضعیف خوشه بالا به سمت چپ خود را تا زانو در مارس 2017.

Pedroia دو سال و 25 میلیون دلار باقی مانده را در خود قرارداد.

در اوایل این ماه جدید بوستون مدیر Ron Roenicke گفت Pedroia نمی گزارش به بهار آموزش با بقیه بازیکنان موقعیت است.

“هنگامی که یک مرد فقط سنین و سپس او را به عنوان خوب نیست که بخشی را آسان ببینید. اما نه یک پسر است که یک آسیب و از آنجا که از آن شده است و قادر به انجام” Roenicke گفت: در آن زمان. “این بخشی است که واقعا دشوار است.”

این سومین مستقیم بهار Red Sox امیدوار بودند Pedroia می تواند بازگشت به ترکیب است. آنها امضا infielder جثه Peraza به یک قرارداد یک ساله در ماه دسامبر و مایکل Chavis نیز نقش پایه دوم.

تبلیغات

Pedroia طولانی ترین-بازیکن شاغل در Red Sox فهرست. او AL Rookie از سال که بوستون برنده سال 2007 جهان سری, شد, AL MVP و فصل آینده و کمک Red Sox عنوان یکی دیگر برنده در سال 2013.

Pedroia تا به حال عمل جراحی پس از 2017 فصل و بستری به عجله بازگشت به سال آینده. او با بازی در تنها سه بازی در اواخر ماه مه قبل از رفتن روی مجروح لیست به عنوان Red Sox نوشته شده حق رای دادن-رکورد 108 برنده و دیگری تاج.

فصل گذشته Pedroia بازی فقط شش بازی. در طول زمستان Red Sox گفت Pedroia تا به حال متحمل شده “قابل توجه شکست” در باز گشت را پیشنهاد داد.

Pedroia یک طلا Glover با یک حرفه ای .299 پنبه حلاجی شده به طور متوسط 140 صفحه اصلی اجرا می شود و 725 RBIs.

28 ساله والدز ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین فصل گذشته. او 0-0 با 3.94 عصر در 11 امداد حضور در تگزاس. مارینرز ادعا کردن چشم پوشی از تگزاس در ماه نوامبر.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im