واقعا بزرگترین’: Bill Withers’ مرگ برگ صنعت موسیقی در عزاداری

REMEMBERED. Bill Withers speaks onstage as he is inducted into the Rock And Roll Hall Of Fame in 2015. The late singer-songwriter died on March 30, leaving the music industry in mourning. File photo by Mike Coppola/Getty Images/AFP

به یاد. Bill Withers صحبت می کند روی صحنه به او القاء به Rock And Roll Hall Of Fame در سال 2015. اواخر خواننده و ترانه سرا درگذشت در مارس 30, خروج صنعت موسیقی در عزاداری. فایل عکس از مایک کاپولا/گتی ایماژ/AFP

مانیل فیلیپین – افسانه ای خواننده-ترانه سرا Bill Withers درگذشت در مارس 30, و به عنوان یک عهد به نفوذ خود در صنعت موسیقی و بسیاری از نوازندگان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ابراز غم و اندوه خود را بیش از مرگ او و به یاد داشته باشید میراث او.

“بقیه در قدرت Bill Withers. صدای شما و آهنگ و کل بیان به ما عشق و امید و قدرت ایم” برنده جایزه گرمی برای حرکت سوپاپ ماشین Lenny Kravitz. “روح من همیشه بوده و همیشه خواهد بود پر از موسیقی خود را.”

“استراحت در صلح و آرامش, استاد Bill Withers. چه میراث گفت:” همیلتون آهنگساز و برنده جایزه تونی لین-مانوئل میراندا های تصویری از جدوگاه انجام خود را دستیابی به موفقیت رسید “ain’t No Sunshine.”

ساحل پسران بنیانگذاران برایان ویلسون توصیف جدوگاه به عنوان “ترانه سرا, ترانه سرا” و نام برخی از جدوگاه’ معروف ترین آهنگ های.

“واقعی از دست دادن. عشق و رحمت به لایحه خانواده” برایان گفت.

Chance the Rapper توصیف جدوگاه به عنوان “واقعا بزرگترین” و در ادامه به لیست چند تا از جدوگاه ” آهنگ ها گفت: آنها “برخی از بهترین آهنگ تمام دوران است.”

صدای استعداد و بازیگر ستارگان Billy Dee Williams به اشتراک گذاشته شده یک لینک به جدوگاه’ آهنگ “روز دوست داشتنی” گفت: “یک روز من به بازی این ong دوباره به دلیل آن است که یک روز دوست داشتنی. در حال حاضر در آرامش استراحت عزیز است.”

“موسیقی خود را تشویق قلب و لطافت روح من.”

ارسال در Instagram, گرمی برنده جنیفر هادسون گفت: “اگر چه او موسیقی را در زندگی او واقعا می خواهد از دست رفته!”

شش بار برنده جایزه گرمی Kacey Musgraves به سادگی توییتی “RIP Bill Withers” با یک قلب شکسته از emoji.

“یکی از بزرگترین خوانندگان و ترانه سرایان تا کنون. Love u Mr جدوگاه” گفت: تولید Mark Ronson.

جدوگاه سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در صنعت موسیقی آمریکا پیشگام روح نوع و انتشار بی انتها بازدید که تکرار شده در سراسر دنيا ،

او در طول زندگی حرفه ای او برنده 3 جایزه گرمی و القاء شد به Rock and Roll Hall of Fame در سال 2015. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im