آماده و در انتظار: نظامی شمارش هزینه جدید اعزام استراتژی

برای دهه ملوانان’ خانواده و آمریکا دشمنان می توانید تقویم خود را با استقرار چرخه. دو سال پیش که همه تغییر

نظامی آمریکایی همسران و سپاه پاسداران استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن همان راحتی از تیک تاک نظامی ایالات متحده در ساعت است.

دو و گاهی سه سال پیش آنها می دانستند که چگونه این هواپیما حامل گروه خواهد چرخش از طریق خلیج فارس و بازگشت به ایالات متحده در سواحل. چین فرماندهان یکسان ساخت تا خود جزیره پایگاه می تواند با تکیه بر همان چرخه.

دو سال پیش الگوی شکسته شد.

در سال 2018 برای اولین بار در یک دهه خلیج فارس باقی مانده بود بدون یک ناو هواپیمابر اعتصاب به عنوان یو اس اس هری ترومن سفر به قطب شمال دایره—اولین حامل به گشت زنی وجود دارد پس از جنگ سرد ،

این اولین بار بود که طعم یک استراتژی جدید پویا نیروی اشتغال—طراحی شده برای نگه داشتن دشمنان حدس زدن.

Epoch Times Photo
ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman (CVN 75) گذر دریای عرب در ژانویه. 31, 2020. (2 کلاس اسکات Swofford/DoD)

در حال حاضر با یک زن و شوهر از سالها تجربه زیر کمربند خود ارتش آمریکا در نظر گرفتن سهام تحلیلگران می گویند—و شمارش هزینه های.

آماده و در انتظار

“شما می توانید بگویید که سه سال از, در واقع که در آن هر یک از ایالات متحده حامل کار گروه خواهد بود در جهان,” دکتر گفت: Sidharth Kaushal تحقیقات همکار در موسسه سلطنتی خدمات امارات با اشاره به گذشته چرخه.

“مدل سنتی استخدام نیروی دریایی وظیفه نیروهای درگیر نسبتا طولانی در دریا—به عنوان مثال در عرصه هفت هشت ماه—به دنبال تقویتی مرحله از رفتن به قاره آمریکا برای تعمیر کردن و تدارکات و گفت:” بار عصر.

مشکل با این clockwork چرخه هنجار پس از جنگ سرد بود که آنها نیز telegraphed برنامه به دشمنان گفت: Kaushal.

برای دو سال گذشته نیروی دریایی همراه با ارتش شروع به آزمایش با نیروی پویا اشتغال است.

“اگر دشمنان نمی دانم زمانی که یک حامل خواهد بود در ایستگاه نمی دانم که در آن یک حامل است که هنگامی که آن را مستقر از ایالات متحده, و یا جایی که آن را ممکن است در نهایت آنها نمی توانند به راحتی به عنوان خوانده شده در ایالات متحده به نیت” Kaushal گفت.

نیروی پویا اشتغال بدان معنی است که حامل دیگر متد های دوار از طریق مناطق.

به جای آنها نشسته در بندر در خانه آماده و در انتظار مانند ملوانان و عزیزان خود.

استراتژی جدید به پیروی از خواسته های 2018 دفاع ملی و استراتژی نظامی به “استراتژیک قابل پیش بینی اما عملیاتی غیر قابل پیش بینی” برایان کلارک عضو ارشد در مرکز استراتژیک و ارزیابی بودجه گفت: بار عصر.

“ایالات متحده و متحدان و دشمنان بدانند که نیروهای آمریکایی مستقر خواهد شد و خارج از کشور پاسخ خواهد داد به سرعت در صورت وجود یک بحران است. اما روز به روز آنها را نمی دانم که آیا ایالات متحده به نیروی استقرار می رویم به اتفاق می افتد.”

آن را فقط به نیروی دریایی است که در تلاش برای پیاده سازی این استراتژی غیر قابل پیش بینی کلارک می گوید. ارتش را از استقرار به اروپا و اقیانوس آرام مسیر نیز مربوط به نیروی پویا مفاهیم.

بازسازی برای ‘قدرت های بزرگ رقابت’

پنتاگون رهبری است pivoting نظامی به دور از ضد شورش به سمت چالش تمدید “قدرت رقابت” با روسیه و چین است.

روسیه و حتی بیشتر از آن چین بوده است chipping دور برای چند دهه در پس از جنگ سرد برتری نظامی ایالات متحده با استفاده از آخرین فن آوری دقیقا به هدف قرار دادن ایالات متحده استراتژی و تجهیزات.

در حالی که ایالات متحده آمریکا بود فرو رفته در جنگ با ترور در چین هزینه های نظامی افزایش حدود ده برابر به گفته بسیاری از تخمین می زند.

پس از 2018 ارتش ایالات متحده شده است بازسازی برای دیدار با این چالش است.

علاوه بر این به جای جنگ سرد دوران تجهیزات ژنرال در حال بازنگری قدیمی دهه استراتژی.

دریایی سپاه بازآموزی خود را به بازگشت به آن خاکی ریشه به عنوان یک نیروی اعزامی به تمرکز تقریبا به طور کامل در اقیانوس آرام.

Epoch Times Photo
MARSOC (نیروهای ویژه دریایی عملیات) مبارزه با غواص (تصویر منابع از دامنه های عمومی ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی عکس توسط سرجوخه اد گالو) استیون Fox/منتشر شده)

ارتش لغو هنجارهای خریداری تلاش برای بدست آوردن فن آوری های جدید به دست سربازان به عنوان سریع که ممکن است برای مهار رشد نمایی از فن آوری دیجیتال. نیروی دریایی استراتژیست هستند و حتی نگاه کردن به بیشتر های متعدد کوچکتر بدون سرنشین قایق—و قرار دادن تاکید کمتری روی حامل و بزرگ آبی خاکی کشتی.

قیمت تعمیر و نگهداری

چالش برای نیروی پویا اشتغال است نگه داشتن نسبت بیشتری از ارتش prepped و آماده رفتن می گوید کلارک—که به معنی پول بیشتر.

“در حال حاضر عملیات و تعمیر و نگهداری هزینه های سریعترین بخش در حال رشد از DoD بودجه شده اند و در واقع از ازدحام تدارکات به حدی در این زمان بودجه,” او می گوید.

“سرویس رهبران نگران هستند که به عنوان هزینه برای حفظ نیروی آماده را افزایش می دهد و توانایی خود را برای تجهیز نیروی با فن آوری های جدید در حال رفتن به می شود کاهش می یابد.”

کاخ سفید برجسته به حداکثر رساندن آمادگی به عنوان یکی از ویژگی های سال مالی 2021 درخواست بودجه ارائه شده به کنگره در اوایل این ماه که آن را می گوید قرار می دهد گذشته در مجموع 126 میلیارد دلار برای آمادگی و افزایش نیروهای نظامی اعداد توسط 5,600 در کل.

Epoch Times Photo
ملوان ایستاده بر روی عرشه پرواز در طول عملیات پرواز سرنشین نیمیتز کلاس ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman در شمال اقیانوس اطلس در سپتامبر. از 18 سال 2018 است. (2 کلاس آنتونی فلین/منتشر شده/DoD)

اما در ramping تا برای نیروی پویا, استخدام, با توجه به, Clark, پنتاگون است تصادفا بر روی یک معضل جدید: نگه داشتن نیروها در چنین حالت اوج آمادگی—اما نه اعزام—هزینه ها تقریبا به همان اندازه به عنوان یک واقعی استقرار.

به عبارت دیگر هزینه اصلی از استقرار در آماده بودن.

“با حفظ این واحد در سطح بالایی از آمادگی همه شما واقعا صرفه جویی واقعی جنبش برای استقرار منطقه از نظر سوخت می گوید:” کلارک.

پنتاگون شده است با استفاده از این معادله با تغییر کمی به عقب به سمت ثبات بیشتر استقرار الگوی او می گوید.

“شما ممکن است به عنوان به خوبی برداشت مزایای استقرار اگر شما در حال رفتن به پرداخت برای آنها می گوید:” کلارک.

در تئوری کمتر به طور کلی استقرار مورد نیاز است با نیروی پویا, استخدام, او می گوید. دلیل این است که از این قوی تر اثر بازدارنده از یک کمتر قابل پیش بینی نیروی.

اما با کمی صرفه جویی در هزینه در استقرار او فکر می کند که نیروی دریایی استقرار را به همان سطح به عنوان قبل از.

“DoD هنوز در تلاش برای مبارزه با چقدر آنها واقعا می تواند در کاهش میانگین تعداد اعزامهای,” او می گوید.

تغییرات حامل گروه در خلیج فارس بیش از دو سال گذشته اغلب اشاره به عنوان اولین مثال از نیروی پویا در عمل است.

در دهه گذشته و یا پس حامل بوده و حضور مستمر در خلیج فارس.

“در طول سال 2018 و 2019 آنها مستقر حامل به جای اروپا به شمال اقیانوس اطلس به دریای مدیترانه و سپس فقط پذیرفته کاهش حامل استقرار کلی می گوید:” کلارک.

“آنها پذیرفته شده است که شکاف اما انتظار این بود که آنها می تواند استقرار حامل هر کجا که آنها می خواهند و آنها مستقر حامل به تئاتر اروپا به جای آن به روس ها چیزی به فکر می کنم.”

متحدان در تاریکی

ایالات متحده تنها نیروی دریایی در جهان به اتخاذ چنین استراتژی می گوید: Kaushal. نیروهای دیگر به سادگی نمی باید عضله نظامی و یا پول است. و نه آنها شانه همان بین المللی بار.

اما استراتژی جدید به ارمغان می آورد چالش ها برای حفظ روابط با متحدان که به دیدن استفاده می شود به جلو-اعزام نیروهای آمریکایی به عنوان اثبات تعهد است.

ارتش ایالات متحده نمی خواهد به اطلاع متحدان در پیشبرد برنامه های خود با توجه به Kaushal.

او می گوید که امریکا باید برای برقراری ارتباط با متحدان به مطمئن شوید که آنها نمی بد تعبیر کردن تغییر در استراتژی به عنوان رها کردن.

در گذشته آمریکا ژنرال متهم شدند با ایجاد بازدارندگی معتبر از طریق قادر به تضمین پیروزی در جنگ.

اما در سال های اخیر دشمنان مانند چین و روسیه باید توسعه تاکتیک های جدید است که بهره برداری از منطقه خاکستری بین تمام کردن جنگ و صلح: به اصطلاح خاکستری-zone.

ارتش آمریکا برنامه ریزی در حال حاضر خواستار آن است که ایالات متحده قادر به کشمکش با دشمنان در خاکستری-منطقه—چه نیز گاهی اوقات به نام زیر آستانه جنگ است.

در حال حاضر نیروی پویا استقرار محدود تاثیر در خاکستری-منطقه چرا که در حال حاضر ارتش ایالات متحده می آید در بسته های که بیش از حد بزرگ است.

اما که ممکن است تغییر کند اگر ایالات متحده تصویب مشاوره از بسیاری از استراتژیست های فشار برای تصویب واحدهای کوچکتر در آینده است.

“در تئوری اگر شما بیشتر پویا استقرار شما لازم نیست که برای ارسال آنها را در بسته های بزرگ” گفت: Clark. “بنابراین نیروهای خود را لازم نیست به بیرون رفتن به عنوان تیپ رزمی تیم اعتصاب حامل گروه های نیروی هوایی, نیروی هوایی اعزامی بال.”

مشکل این است که پنتاگون ندارد بسته های کوچکتر است. “خود را به کوچکترین واحد از موضوع برای یک کشتی است littoral combat ship. نیروی دریایی در تلاش است تا با استفاده از کشتی رزمی ساحلی به سعی کنید برای انجام برخی از این خاکستری-منطقه کار” کلارک می گوید.

The littoral combat ship USS Forth Worth arrives at the port of Galveston, Texas, to prepare for its formal commissioning ceremony on Sept. 17, 2012. (Thomas B. Shea/Houston Chronicle via AP)
این littoral combat ship USS چهارم با ارزش می رسد در بندر گالوستون تگزاس به آماده شدن برای آن رسمی راه اندازی مراسم در سپتامبر. 17, 2012. (Thomas B. شیا/هوستون کرونیکل از طریق AP)

اما حتی در حال حاضر نیروی پویا استقرار را دشمنان فکر می کنم دو بار در مورد خاکستری-منطقه تجاوز می گوید: Kaushal چرا که آنها دیگر برخی از زمانی که ایالات متحده حامل گروه ممکن است به نظر می رسد در افق.

برگشت به صفحه اصلی

فرماندهان نیروی دریایی در جنگ سرد نیز استفاده می شود به نگه داشتن دشمنان حدس زدن در مورد محل و مقصد حمل و به عنوان آنها سفر از طریق مناطق متعدد می گوید: Kaushal اما نه به سطح نیروی پویا اشتغال است.

“[نیروی پویا اشتغال] است که در برخی از راه های بازگشت به فرم اما از لحاظ شدت و چقدر کوتاه چرخه آن را در یک راه قدیمی از انجام کارهایی که می گوید:” Kaushal.

Kaushal و کلارک هم فکر می کنم که نیروی پویا اشتغال است که در اینجا به ماندن بگیرید.

“من فکر می کنم, آن را قطعا رفتن به تشدید” می گوید: Kaushal. “نه تنها آن جاسازی شده در نیروی دریایی فکر آن را نیز در حال گسترش به دیگر خدمات است. من می خواهم بگویم این است که قطعا یکی از چیزهایی است که عمر [جیمز] Mattis تصدی در دفتر.”

جدا از هزینه یکی دیگر از کشیدن نیروی پویا اشتغال است به احتمال زیاد به تاثیر بر کسانی که با تکان دادن خداحافظی با عزیزان خود را از quaysides در سن دیگو و نورفولک.

“ما هنوز از دیدن اثر که از نظر روحیه و یا احتباس اما ما می گوید:” کلارک. “آن را به یک زن و شوهر از سال به خود را آشکار.”

Epoch Times Photo
خانواده و دوستان صبر کنید در اسکله برای ملوانان کشتی نیمیتز کلاس ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman (CVN 75) برای بازگشت به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در 16 Dec. 2018. (متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس آنتونی فلین/منتشر شده)

“هنگامی که ما تا به حال بیشتر قابل پیش بینی استقرار الگوهای شما می دانستم که ماه ها یا سالها پیش زمانی که خود را در آینده گسترش خواهد بود. در حال حاضر که بسیار کمتر true” کلارک می گوید.

در گذشته زمانی که نیروهای نظامی آماده بودند آنها را ترک حق دور. در حال حاضر آنها ممکن است ترک شوند یا آنها ممکن است صبر کنید چند ماه.

و در گذشته زمانی که نیروهای نظامی از استقرار آنها را به سرعت به ایستادگی کردن. در حال حاضر برخی از بازگشت نیروهای باقی می ماند و آماده برای رفتن.

شدت عملیات و عدم قطعیت ممکن است درخواست تجدید نظر به برخی از ماجراجویی به دنبال نیروهای کلارک می گوید. “اما آن را نیز بدان معنی است که شما نمی توانید بستگی دارد که استقرار برنامه مثل شما استفاده می شود به, که, با, خانواده سخت است.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de