نادر سندرم وابسته به COVID-19 کشته شدن سه کودک در نیویورک: Cuomo

فرماندار اندرو کومو گفت: سه فرزند خود در نیویورک درگذشت از نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

آن را “واقعا نگران کننده” توسعه فرماندار گفت که او به طور فزاینده ای نگران است که این سندرم را مطرح کرد نوظهور خطر برای کودکان که قبلا تصور می شده است که تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به بیماری شدید از COVID-19.

پزشکان توصیف بیماری مرموز با عنوان “کودکان چند سیستم التهابی سندرم” و توجه داشته باشید که این عناصر از شوک سمی و کاوازاکی بیماری یک اختلال است که باعث تورم عروق در سراسر بدن و می تواند باعث مشکلات قلبی است.

“اطفال چند سیستم التهابی سندرم اخیرا گزارش توسط مقامات در بریتانیا نیز مشاهده شده در میان کودکان و بزرگسالان جوان در شهر نیویورک و جاهای دیگر در ایالات متحده,” دکتر گفت: Demetre Daskalakis معاون کمیسر شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان را در بخش کنترل بیماری در یک بیانیه (pdf) در مارس 4, که در آن او گفت که “طیف کاملی از بیماری شناخته نشده است.”

sars 2 origin
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر را نشان می دهد SARS-CoV-2 (دور سرخابی اشیاء) که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس در حال ظهور از روی سطح سلول های کشت داده شده در آزمایشگاه. (NIAID-RML)

همان وضعیت بود و به تازگی گزارش شده توسط مقامات بریتانیایی که در تاریخ 27 آوریل منتشر شده یک بولتن (pdf) با اشاره به یک افزایش کوچک در تعدادی از موارد از “کودکان بدحال ارائه غیر معمول بالینی تصویر” Daskalakis اشاره کرد.

کومو در روز جمعه فاش مرگ از 5 سال, مرتبط COVID-19 و نادر جدید التهابی سندرم ذکر است که این اولین بار بود که چنین شناخته شده مرگ و میر در نیویورک است. در شنبه کومو گفت: جلسه توجیهی روزانه که بیماری در حال حاضر گرفته شده زندگی حداقل سه نفر جوان در سراسر کشور.

او گفت: مقامات بهداشتی دولت بودند بررسی 73 مواردی که کودکان در معرض COVID-19 نیز به نمایش گذاشته علائم این سندرم است.

کومو گفت: نیویورک وزارت بهداشت در حال همکاری با نیویورک ژنوم مرکز و دانشگاه راکفلر به نگاهی که آیا اساس ژنتیکی برای این بیماری جدید و اضافه کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال خواسته نیویورک به توسعه ملی معیار برای شناسایی و پاسخگویی به این بیماری ناشناخته است.

Governor Andrew Cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول روزانه خود را CCP ویروس کنفرانس مطبوعاتی در شمال ایالت SUNY پزشکی در دانشگاه سیراکیوز, n. y., در مارس 28 سال 2020 است. (استفانی رینولدز/گتی ایماژ)

در بیانیه Daskalakis خواست پدر و مادر که مشکوک در بالا شرح داده شده التهابی سندرم داون در فرزندان خود به دنبال توجه پزشکی بلافاصله به عنوان “تشخيص و درمان بيماران جلسه کامل یا جزئی از معیارهای کاوازاکی بیماری بسیار مهم است برای جلوگیری از end-عضو آسیب و دیگر عوارض دراز مدت است.”

کاوازاکی بیماری با علائم است که می تواند شامل تب بالا و لایه برداری پوست, علل تورم در دیواره متوسط عروق در سراسر بدن به گفته کلینیک مایو. این بیماری گاهی اوقات به نام مخاطی غدد لنفاوی سندرم در درجه اول کودکان تاثیر می گذارد. این التهاب باعث می شود تمایل به تحت تاثیر قرار عروق کرونر که عرضه خون به قلب است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de