تورنتو (AP) — Fred VanVleet ثمر رساند تا 10 از 29 امتیاز در سه ماهه چهارم پاسکال Siakam به ثمر رساند و 20 امتیاز از جمله tiebreaking پرتاب آزاد با 22 ثانیه باقی مانده و تورنتو رپتورز گسترش حق رای دادن خود رکورد به پیروزی 14 توسط ضرب و شتم Brooklyn Nets 119-118 در شب شنبه.

ترنس دیویس به ثمر رساند و 20 امتیاز در خانه اول شروع مت توماس حال حرفه ای-بالا 15 و Serge Ibaka اضافه شده 12 به عنوان رپتورز غلبه عدم وجود All-Star گارد کایل لوری برای خود 10th متوالی صفحه اصلی پیروزی بر شبکه. تورنتو موفق به کسب 18 19 در این سری از جمله شش راست.

دیویس شات 5 برای 8 از 3 نقطه محدوده و VanVleet رفت 4 9 به عنوان دفاع از NBA champions نخورده باقی مانده پس از یک 105-104 از دست دادن خانه به سان آنتونیو در Jan. 12.

رپتورز که برنده در ایندیانا در جمعه جاروب سوم خود را مستقیم مجموعه, بازگشت به عقب بازی.

Caris LeVert به ثمر رساند حرفه ای-37 امتیاز رفتن 6 از 7 از محدوده اما از دست رفته 3-اشاره گر که می توانست با توجه به بروکلین برنده شوید. اسپنسر Dinwiddie تا به حال 21 امتیاز و 11 پاس گل و DeAndre Jordan تا به حال 15 امتیاز و 14 ریباند اما شبکه از دست داد و برای اولین بار در سه بازی بدون مصدوم گارد Kyrie Irving (رگ به رگ زانو راست).

دیویس آغاز شده برای لوری که غیر فعال بوده به دلیل آسیب شلاق زدن ناشی از یک برخورد اتفاقی با Ibaka در سه ماهه سوم جمعه. لوری بود و تصویر در رسانه های اجتماعی با پوشیدن یک گردن بند در پرواز به تورنتو.

تبلیغات

شبکه trailed با 12 امتیاز به آغاز چهارمین اما LeVert گل در سه مستقیم اموال به کراوات آن را در 118 با 35 ثانیه به سمت چپ

Siakam ترمیم تورنتو سرب با تقسیم کردن یک جفت از پرتاب آزاد با 22 ثانیه باقی مانده است. شبکه اجازه دهید ساعت اجرا کردن و به LeVert یک شانس برای برنده شدن آن را بکشید تا 3 منعکس کردن لبه. بروکلین Joe Harris برداشت ارتجاعی اما از دست رفته از داخل رنگ به عنوان زنگ صدا.

LeVert و Dinwiddie ترکیب را نه از 10 زمینه هدف تلاش در رفتن 5 از 6 از 3 نقطه محدوده به عنوان شبکه led 36-33 پس از یک. LeVert از دست رفته یکی از چهار 3-اشاره گرها اما این جفت ارز بود در غیر این صورت کامل در سه ماهه نمره 25 امتیاز بین آنها است.

بروکلین از دست رفته هفت راست عکس برای شروع یک رکود به پایان رسید که در معکوس غوطه دادن توسط Jordan 7:30 به سمت چپ در سه ماهه. توماس به ثمر رساند 11 امتیاز دوم و Siakam تا به حال هشت که تورنتو outscored بروکلین 33-18 منجر به 66-54 در حاصل کار دو تیم.

دیویس به ثمر رساند 11 امتیاز سوم و VanVleet اضافه شده نه به عنوان تورنتو در زمان 100-88 منجر به چهارم.

نکته-INS

شبکه: LeVert به ثمر رساند تا 20 یا بیشتر در سه مستقیم بازی های, طولانی ترین چنین رگه هایی از کار خود را. … Taurean شاهزاده از دست رفته هفت تن از هشت شات تلاش در اول. او به پایان رسید 6 برای 16 به ثمر رساند و 17 امتیاز.

رپتورز: Davis led تورنتو با هشت ریباند. … C Marc Gasol از دست رفته خود را ششم راست بازی به دلیل درد سمت چپ همسترینگ در حالی که G نورمن پاول نشسته برای چهارمین بازی متوالی به دلیل شکسته انگشت حلقه دست چپ خود را. Gasol شات در دادگاه قبل از بازی اما انتظار می رود به بازگشت تا پس از این همه ستاره.

بعدی

شبکه: بازدید از ایندیانا در روز دوشنبه.

رپتورز: میزبان مینه سوتا در روز دوشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de